0

Ej no ale wszystkie numery od 1 do 25 przeznaczone dla pierwszej drużyny są zajęte więc jaki inny numer wybierze ?
1. Valdes, 2. Alves , 3. Pique , 4. Fabregas , 5. Puyol , 6. Xavi , 7. Villa , 8. Iniesta , 9. Alexis , 10. Messi , 11. Thiago , 12. Jonathan , 13. Pinto , 14. Mascherano , 15. Bartra , 16. Busquets , 17. Pedro , 18. Alba , 19. Montoya , 20. Afellay , 21. Adriano , 22. Abidal , 23. Cuenca , 24. Fontas , 25. Muniesa

Wszystkie numery dla pierwszej drużyny zajęte więc musi wziąść jakiś wyższy nić 25.

0

Fantasticoo !

0

Gracze Barcy B będą chyba musieli mieć zmienione nieco numery , ponieważ niedawno pisano że graczom pierwszej drużyny przydzielono numery 1 - 25 i wszystkie są zajęte , natomiast 26 ma Ilie Sanchez , 27 Cristian Tello , 28 Sergi Roberto ... itd.
Chyba że teraz zarząd postanowi że numery dla pierwszej drużyny będą od 1 - 26 , ale ja jakoś nie widze Songa z 26 : /

0

Dobrze kombinujesz kolego :D Oby , oby !

0

W FIFIE strzeliłem Ibim 7 goli w 12 meczach. Może to jakiś znak nadchodzącej formy? ; >

0

Ciekawa propozycja , ja rozwiązałbym ją w ten sposób :
Transfer Songa do Barcy za 15 mln euro + wypożyczenie Tello do Arsenalu z opcją pierwokupu. Gdyby Tello sprawdził się w Arsenalu , a Barca nie chciałaby go sprzedać dopłacamy 5 mln do transferu Songa , natomiast gdyby Barca się zgodziła nic nie dopłacamy , aczkolwiek tracimy Cristiana. Co o tym myślicie?

0

Gdy już skończe nauke i będe miał prace kupie sobie Canal + bo mam już dość oglądania meczów na necie. W tym Cyfrowym Polsacie nie ma nic na bierząco oprócz Bundesligi : / A tak to same powtórki.

0

J4C3K :
Mam podobny problem. Na małym ekranie wszystko działa fajnie , a na dużym ścina. Kiedyś na obydwu było dobrze

0

To normalne że zawodnik chce zmieniać kluby na coraz lepszy by się rozwinąć. No chyba że chodzi o Barce to jest wyjątek, bo lepszego klubu nie ma ; )

0

Jeśli w tym sezonie będzie sie pokazywał z dobrej strony to za rok powinien zostać włączony do pierwszej drużyny.

0

Strasznie mocno licze na Bartrę by w tym sezonie wybuchł jego talent. Według mnie jest to najlepszy z wprowadzonych do drużyny juniorów.

0

Przypomniało mi sie jak Samuel ośmieszył defensywe United zdobywając gola : )

0

Chętnie wypożyczyłbym Jonathana gdybyśmy byli pewni na 100 % transferu Songa do Barcelony. Jeżeli żaden defensywny pomocnik nie przyjdzie lepiej dać mu szanse niż potem zamartwiać się że nie ma kim łatać dziur.

0

Barca B bardzo się wzmocniła przed tym sezonem.

0

Jeśli już kogoś kupowac to chciałbym Songa , ale Barca ma kompletną kadre.

0

Wie ktoś może kiedy będą podawane numery w jakich gracze z Barcy B będą grać w pierwszej drużynie ?
Narazie wiem tylko że Cristian Tello będzie grał z '27' , a Sergi Roberto z '28'

0

Chciałbym zobaczyć Songa w Barcelonie bo to świetny zawodnik , a jego piłki za obrone rywali to poezja , jednakże Barca ma już 25 naprawde solidnych zawodników i nie potrzeba kolejnych. W razie potrzeby przecież może zagrać ktoś z Barcy B.

0

Widze że rozwinął się temat Neymara. Według mnie powinno być tak jak ze Zlatanem w PSG. Chciał 10 , ale musi zasłużyć. Podobnie powinno być z Neymarem w Barcelonie. Na 11 musiałby sobie zasłużyć.

0

Barca B sie wzmacnia.

0

Nawet nie wiedziałem że będą karne ! :

0

Za rok lub półtora opuści Santos jeśli chce się rozwijać. Nie za dwa lata bo przecież Santos nie jest tak głupi by się go pozbyć za darmo.

0

Nowe stroje od początku nie bardzo mi sie podobaly. Teraz stwierdzam ze są poprostu beznadziejne !

0

Rafinha Alcantara strzelił : )

0

Chciałbym żeby koszulki wyjazdowe to były te w których Barca podróżowała do Paryża.

0

Jest już wielu obrońców , ale jeśli będą częste kontuzje to warto wydać te 15 mln euro na Aggera

0

A czy ktoś wie czy można obejrzeć mecz na jakimś kanale na Cyfrowym Polsacie ?

0

Ciekawi mnie jakby wyglądała Barca w np. zielonym stroju wyjazdowym ; ) Ale nie takim jak był ostatnio , tylko takim prawdziwym zielonym jak koszulki Irlandii , ale z jakimś motywem np. w cienkie białe paski ? ;D

0

Gdyby Abidal miał nie grać już nigdy chciałbym by wydarzyło się coś takiego :

Przypuśćmy że prowadzimy w meczu z jakąś drużyną już wysoko (powiedzmy 4 : 0) i jest rzut karny. Chciałbym , aby wtedy wszedł Abidal na boisko strzelił karnego i by tak się pożegnał z Barcą. Ale to tylko moja wizja. Abi zapewne nie będzie wogóle powoływany na mecze :

0

Dziwnie to wygląda bo np. taki Tevez nie mógłby u nas grać ze swoją ulubioną '32'. Tevez to tylko przykład jbc.

0

Chętnie bym go przywitał w Barcelonie , ale za rozsądną cene !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?