FCI3arcelona
Dołączył/a: czerwiec 2012
Krosno
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ej no ale wszystkie numery od 1 do 25 przeznaczone dla pierwszej drużyny są zajęte więc jaki inny numer wybierze ?
1. Valdes, 2. Alves , 3. Pique , 4. Fabregas , 5. Puyol , 6. Xavi , 7. Villa , 8. Iniesta , 9. Alexis , 10. Messi , 11. Thiago , 12. Jonathan , 13. Pinto , 14. Mascherano , 15. Bartra , 16. Busquets , 17. Pedro , 18. Alba , 19. Montoya , 20. Afellay , 21. Adriano , 22. Abidal , 23. Cuenca , 24. Fontas , 25. Muniesa
Wszystkie numery dla pierwszej drużyny zajęte więc musi wziąść jakiś wyższy nić 25.
0
Fantasticoo !
0
Gracze Barcy B będą chyba musieli mieć zmienione nieco numery , ponieważ niedawno pisano że graczom pierwszej drużyny przydzielono numery 1 - 25 i wszystkie są zajęte , natomiast 26 ma Ilie Sanchez , 27 Cristian Tello , 28 Sergi Roberto ... itd.
Chyba że teraz zarząd postanowi że numery dla pierwszej drużyny będą od 1 - 26 , ale ja jakoś nie widze Songa z 26 : /
0
Dobrze kombinujesz kolego :D Oby , oby !
0
W FIFIE strzeliłem Ibim 7 goli w 12 meczach. Może to jakiś znak nadchodzącej formy? ; >
0
Ciekawa propozycja , ja rozwiązałbym ją w ten sposób :
Transfer Songa do Barcy za 15 mln euro + wypożyczenie Tello do Arsenalu z opcją pierwokupu. Gdyby Tello sprawdził się w Arsenalu , a Barca nie chciałaby go sprzedać dopłacamy 5 mln do transferu Songa , natomiast gdyby Barca się zgodziła nic nie dopłacamy , aczkolwiek tracimy Cristiana. Co o tym myślicie?
0
Gdy już skończe nauke i będe miał prace kupie sobie Canal + bo mam już dość oglądania meczów na necie. W tym Cyfrowym Polsacie nie ma nic na bierząco oprócz Bundesligi : / A tak to same powtórki.
0
J4C3K :
Mam podobny problem. Na małym ekranie wszystko działa fajnie , a na dużym ścina. Kiedyś na obydwu było dobrze
0
To normalne że zawodnik chce zmieniać kluby na coraz lepszy by się rozwinąć. No chyba że chodzi o Barce to jest wyjątek, bo lepszego klubu nie ma ; )
0
Jeśli w tym sezonie będzie sie pokazywał z dobrej strony to za rok powinien zostać włączony do pierwszej drużyny.
0
Strasznie mocno licze na Bartrę by w tym sezonie wybuchł jego talent. Według mnie jest to najlepszy z wprowadzonych do drużyny juniorów.
0
Przypomniało mi sie jak Samuel ośmieszył defensywe United zdobywając gola : )
0
Chętnie wypożyczyłbym Jonathana gdybyśmy byli pewni na 100 % transferu Songa do Barcelony. Jeżeli żaden defensywny pomocnik nie przyjdzie lepiej dać mu szanse niż potem zamartwiać się że nie ma kim łatać dziur.
0
Barca B bardzo się wzmocniła przed tym sezonem.
0
Jeśli już kogoś kupowac to chciałbym Songa , ale Barca ma kompletną kadre.
0
Wie ktoś może kiedy będą podawane numery w jakich gracze z Barcy B będą grać w pierwszej drużynie ?
Narazie wiem tylko że Cristian Tello będzie grał z '27' , a Sergi Roberto z '28'
0
Chciałbym zobaczyć Songa w Barcelonie bo to świetny zawodnik , a jego piłki za obrone rywali to poezja , jednakże Barca ma już 25 naprawde solidnych zawodników i nie potrzeba kolejnych. W razie potrzeby przecież może zagrać ktoś z Barcy B.
0
Widze że rozwinął się temat Neymara. Według mnie powinno być tak jak ze Zlatanem w PSG. Chciał 10 , ale musi zasłużyć. Podobnie powinno być z Neymarem w Barcelonie. Na 11 musiałby sobie zasłużyć.
0
Barca B sie wzmacnia.
0
Nawet nie wiedziałem że będą karne ! :
0
Za rok lub półtora opuści Santos jeśli chce się rozwijać. Nie za dwa lata bo przecież Santos nie jest tak głupi by się go pozbyć za darmo.
0
Nowe stroje od początku nie bardzo mi sie podobaly. Teraz stwierdzam ze są poprostu beznadziejne !
0
Rafinha Alcantara strzelił : )
0
Chciałbym żeby koszulki wyjazdowe to były te w których Barca podróżowała do Paryża.
0
Jest już wielu obrońców , ale jeśli będą częste kontuzje to warto wydać te 15 mln euro na Aggera
0
A czy ktoś wie czy można obejrzeć mecz na jakimś kanale na Cyfrowym Polsacie ?
0
Ciekawi mnie jakby wyglądała Barca w np. zielonym stroju wyjazdowym ; ) Ale nie takim jak był ostatnio , tylko takim prawdziwym zielonym jak koszulki Irlandii , ale z jakimś motywem np. w cienkie białe paski ? ;D
0
Gdyby Abidal miał nie grać już nigdy chciałbym by wydarzyło się coś takiego :
Przypuśćmy że prowadzimy w meczu z jakąś drużyną już wysoko (powiedzmy 4 : 0) i jest rzut karny. Chciałbym , aby wtedy wszedł Abidal na boisko strzelił karnego i by tak się pożegnał z Barcą. Ale to tylko moja wizja. Abi zapewne nie będzie wogóle powoływany na mecze :
0
Dziwnie to wygląda bo np. taki Tevez nie mógłby u nas grać ze swoją ulubioną '32'. Tevez to tylko przykład jbc.
0
Chętnie bym go przywitał w Barcelonie , ale za rozsądną cene !