Firana18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kaleń drugi 08-460 Sobolew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bez Messiego nie ma trypletu
0
Oj nie ma co przesadzać, jeszcze niedawno grał munir, tello, traore czy sandro ;) więc nie jest źle ;)
0
Veratti robi wrażenie, ale pogba częściej strzela i asystuje, i to dużo częściej. Do tego ma bardzo dobre warunki fizyczne. Bardziej mnie przekonuje ;) Ale każdy ma swoje zdanie .
0
Lepiej dać mu wolne i niech się wyleczy do końca na LM! Juve ma lepszą obronę niż Bilbao ;)
0
Gdyby nie nowotwór, śmigałby do dziś. Zasłużył na najlepsze pożegnanie ;) Pamiętam, jak to właśnie Xavi, dał mu podnieść puchar LM ;)
0
8 mistrzostw Hiszpanii, tylko Leo może to poprawić ;)
2
Real już wymienia bramkarza ;) 40 mln, co to jest... Jakiś tam illaramendi kosztował prawie tyle samo ;)
0
Najważniejsze, że w zespole nie zdarzają się tak częste kontuzje jak kiedyś, może po prostu to był szczęśliwy sezon, albo dobra praca lekarzy ;) oby tak dalej ;)
0
7 mistrzostw w ostatnich 15 latach, a pod spodem artykuł : Ósmy tytuł mistrzowski Xaviego ;) - LEGENDA
0
nie trzeba go upychać, spokojnie się zmieści ;) "dziewiątki" u nas nie ma
0
Da radę, Campbell to jest talent, za rok Arsenal nam go sprzeda w podziękowaniu za Alexisa i będzie dobrze ;)
0
Leo w każdym meczu dostawał mvp więc na koniec też zasłużył, doprowadził Argentynę do finału.
0
Nie ma co się tym przejmować, nie jeden trener chciałby mieć taką kadrę jak teraz ma Barcelona. Problemem jest jedynie bramkarz :/
0
chodzi mi o rok kalendarzowy, od 1 stycznia 2013 do dziś ;)
0
Mam pytanie takie, wie ktoś może, ile goli i asyst ma w 2013 roku Messi?
0
Neymar jest za młody żeby mu dać 90... Ma 21 lat, gdyby miał 90 umiejętności to w ciągu 2-3 lat by się rozwinął do 94.. co jest prawie maksem w fifie.. a tak to spokojnie w wieku 25 lat będzie miał 90. W fifie chodzi o rozwój, starsi zawodnicy mają więcej umiejętności bo już nie zdążą się rozwinąć, proste.
0
Dlatego nie ma co kupować takich zawodników kapryśnych, Tevez tak samo. nie chciał grać, płacił kary, ale co to dla niego. Nikt go do gry nie zmusi, klub trzeba mieć w sercu, tak jak większość naszych wychowanków :)
0
szymek nie masz gdzie reklam robić? wypie****aj :D
0
Wejście neymara genialne, valdes uratował nam dupe.
0
5 strzałów celnych 5 goli, ładna skuteczność ;)
0
Nie no, jak neymar i tello wejdą w drugiej połowie to nie zazdroszczę obronie malagi. ;)
0
Ostatni mecz ligowy pokazał że nie tylko Messi umie strzelać gole ;)
0
wchodzi w 60 minucie na zmęczonych obrońców Malagi i odchodzi od nich na gazie jak chce :D
0
Niech się wzmacniają, może wtedy liga byłaby ciekawsza ....
0
Na pewno lepszy niż Alex Song ;) mi tam się podoba jego gra, ale odszedł przynajmniej za ładną kase.
0
Bywały mecze w tamtym sezonie że grali na stoperze, nie pamiętam czy razem czy był z nimi jakiś nominalny środkowy ;) ale pewnie był ;)
0
Jak już kupować obrońcę to konkretnego trzeba, bocznych mamy sporo, ale w środku jest słabo, ale zawsze są busi song i mascherano ;D ale z nimi trochę strach ;p
0
czyżby szykował się sezon nowych rekordów? :D
0
Trudne to one będą dla Atlético i Malagi ;)
0
Dużo nadziei nam narobili tym pierwszym meczem, to była piękna gra, dużo prostopadłych podań, i dobra skuteczność. Oby tak dalej ! :)