0

Tak jest, wychowankowie to podstawa, a nie tak jak w Polsce, nie ma komu grać to ściągają Obraniaka ,Benisza czy Polańskiego, trzeba stawiać na swoich i będzie dobrze ;)

0

To tak jakby bez Messiego, wielka strata.

0

Tello w gazie, Pedro i Neymar zachwycali w pucharze konfederacji i do tego fantastyczny Messi i nieprzewidywalny Alexis... nie dziwię się że Villa sprzedany. Bo Tito by miał urwanie głowy.. :)

0

pewnie około 19 lat, pamiętam jak rezerwy Barcy pokonały w LM Bate 4-0, wtedy gdyby nie pinto to średnia wynosiłaby około 20 lat :)

0

messi eto'o henry,
to były czasy ;)

0

50 tyś

0

Ile dokładnie kosztował Neymar?

0

I to mi się podoba :D

0

Neymar Messi Tello
najszybszy atak na świecie :D

0

Szkoda że w Ajaxie nie strzelił żadnego gola ...

0

Są ładniejsze widoki w Barcelonie niż jakieś kamienice :) W końcu Barcelona to najpiękniejsze miasto w europie :)

0

Taki żart dodam.
Ile Messi strzelił goli?
........
Wszystkie ...

0

jakie dobranoc, Argentyna o 01:00 :D

0

N premium tylko z polskich ...

0

Hasz29,
Dzięki za radę, good idea ! :D

0

wie ktoś może czy w TV na jakimś kanale będzie mecz? bo na N-sport pajace schalke puszczają :) może być niemiecki kanał tylko żeby był w TV piszcie :) Bo telewizji N niestety nie posiadam :D

0

I oby w końcu Villa zaczął mecz od 1. minuty !

0

Wojtek Szczęsny? :D może Artur Boruc? :) Stegen jest kot ! :D

0

To ile zdobywa się pucharów nie zależy tylko od jednego piłkarza. Jakby Iniesta był Polakiem to by mógł zapomnieć o osiągnięciach w reprezentacji :D żarcik :D Obaj są magikami :)

0

Dobrze? chyba dla tych co nie pracują i nie studiują...

0

Ładnie, na koniec sezonu Messi będzie miał taką przewagę nad Ronaldo :D hehe ;p

0

I pique strzeli gola i zadedykuje go jako prezent urodzinowy dla Shakiry :D jakby ich syn poczekał do dziś to by wszyscy razem obchodzili :D

0

banankuba,
raczej pique bo ma urodziny to mu prezent zrobi trener :D

0

Neymar będzie musiał trochę zrezygnować z tych swoich widowiskowych zwodów, chociaż przy wysokim prowadzeniu chętnie bym je oglądał:) bo w barcelonie oprócz thiago nikt nie używa wyszukanych zwodów :)

0

dzięki nie dopatrzyłem się :)

0

chodzi mi o celne i niecelne strzały posiadanie faule itd

0

boski cristiano,
dzięki . jesteś super jak każdy kibic realu...

0

MA KTOŚ STATYSTYKI Z MECZU ?:d

0

2:1 dla barcy B! :D małe GD dla nas :D

0

1:1 jest :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?