Firana18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kaleń drugi 08-460 Sobolew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jest, wychowankowie to podstawa, a nie tak jak w Polsce, nie ma komu grać to ściągają Obraniaka ,Benisza czy Polańskiego, trzeba stawiać na swoich i będzie dobrze ;)
0
To tak jakby bez Messiego, wielka strata.
0
Tello w gazie, Pedro i Neymar zachwycali w pucharze konfederacji i do tego fantastyczny Messi i nieprzewidywalny Alexis... nie dziwię się że Villa sprzedany. Bo Tito by miał urwanie głowy.. :)
0
pewnie około 19 lat, pamiętam jak rezerwy Barcy pokonały w LM Bate 4-0, wtedy gdyby nie pinto to średnia wynosiłaby około 20 lat :)
0
messi eto'o henry,
to były czasy ;)
0
50 tyś
0
Ile dokładnie kosztował Neymar?
0
I to mi się podoba :D
0
Neymar Messi Tello
najszybszy atak na świecie :D
0
Szkoda że w Ajaxie nie strzelił żadnego gola ...
0
Są ładniejsze widoki w Barcelonie niż jakieś kamienice :) W końcu Barcelona to najpiękniejsze miasto w europie :)
0
Taki żart dodam.
Ile Messi strzelił goli?
........
Wszystkie ...
0
jakie dobranoc, Argentyna o 01:00 :D
0
N premium tylko z polskich ...
0
Hasz29,
Dzięki za radę, good idea ! :D
0
wie ktoś może czy w TV na jakimś kanale będzie mecz? bo na N-sport pajace schalke puszczają :) może być niemiecki kanał tylko żeby był w TV piszcie :) Bo telewizji N niestety nie posiadam :D
0
I oby w końcu Villa zaczął mecz od 1. minuty !
0
Wojtek Szczęsny? :D może Artur Boruc? :) Stegen jest kot ! :D
0
To ile zdobywa się pucharów nie zależy tylko od jednego piłkarza. Jakby Iniesta był Polakiem to by mógł zapomnieć o osiągnięciach w reprezentacji :D żarcik :D Obaj są magikami :)
0
Dobrze? chyba dla tych co nie pracują i nie studiują...
0
Ładnie, na koniec sezonu Messi będzie miał taką przewagę nad Ronaldo :D hehe ;p
0
I pique strzeli gola i zadedykuje go jako prezent urodzinowy dla Shakiry :D jakby ich syn poczekał do dziś to by wszyscy razem obchodzili :D
0
banankuba,
raczej pique bo ma urodziny to mu prezent zrobi trener :D
0
Neymar będzie musiał trochę zrezygnować z tych swoich widowiskowych zwodów, chociaż przy wysokim prowadzeniu chętnie bym je oglądał:) bo w barcelonie oprócz thiago nikt nie używa wyszukanych zwodów :)
0
dzięki nie dopatrzyłem się :)
0
chodzi mi o celne i niecelne strzały posiadanie faule itd
0
boski cristiano,
dzięki . jesteś super jak każdy kibic realu...
0
MA KTOŚ STATYSTYKI Z MECZU ?:d
0
2:1 dla barcy B! :D małe GD dla nas :D
0
1:1 jest :D