Firana18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kaleń drugi 08-460 Sobolew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nom, oceny fajne, najbardziej podoba mi się 9 Xaviera, grał zdecydowanie najlepiej, dograł 4 piłki z których mogła paść bramka, Podziwiam go, niestety kontuzjowany jest iniesta, we dwóch byli nie do powstrzymania w środku.
0
cris gra??????????/
0
ej gra cris w realu???
0
no tak, ale w 3 minucie na początku meczu był słupek, wiec nieporozumienie może
0
ibra powinien zostać za henry'ego, henry dobrze się prezentował w ostatnich meczach;)
0
messi świeży wejdzie na boisko to ich będzie jeździł jak pachołki:D
myślę że coś strzeli..;)
0
Stiffmeister przeczytaj sobie to nad składami
0
czuje że będzie kolejny hat trick:D
0
kro strzelił?
0
dajcie link jak mecz jest jeszcze
0
hahahahha, czy będzie 4??/
0
messi mistrzo;d król strzelców
0
możecie mi powiedzieć kto 2 ostatnie bramki strzelił..?;d
0
no nareszcie jakaś akcja dobra:)
0
Coco Dżambo jest elegancko;D
0
Dajcie link.
0
Dajcie jakiegoś dobrego linka jak możecie. Z góry dzięki.
0
Nie działa mi, ale i tak wielkie dzięki;)
0
dajcie linka z meczem realu, jak ktoś ogląda
0
ma ktoś dobry link, żeby się nie przycinała strona, proszę;)
0
dzięki, brzózeq ma dobry link... polecam;D
0
Witam wszystkich. Macie jakieś strony polskie z meczem?
0
Mi też..
0
No ciekawe jak byś odebrał piłkę piłkarzowi który ma 195 i waży 100kg.?
0
Mi się podoba gra ibry. potrafi się ustawić tam gdzie trzeba. I wykożystuje dobre sytuacje... nawet messi nie jest tak skuteczny w wykończeniu jak on. z niczego potrafi strzelić bramkę:p
0
Gdyby nie umiał grać w piłkę... to by nie był uważany za dobych trenerów za najlepszego napastnika świata:) Ty to się chyba nie znasz nic... musisz przejść na stronę realu. Tam możesz sobie popisać że ibra to (klocek) tam mogą go za takiego uwazać:P
0
No z bramek... ale jak ma strzelac 8 razy na mecz jak ronaldo z nieprzygotowanych piłek, to lepiej żeby utrzymał się przy piłce...
0
Ibra jest dobry, jak on potrafi utrzymać się przy piłce;)
Przynajmniej nie traci piłek.
0
No chociażby w ostatnim meczu z poświęceniem grał... nawet próbował strzału z przewrotki:P
0
obiektywniejade!
Myślisz że nie ma takiego meczu żeby ibra lub henry zagrał dobry mecz?
To ty nie jesteś chyba kibicem Barcelony:P