0

Nom, oceny fajne, najbardziej podoba mi się 9 Xaviera, grał zdecydowanie najlepiej, dograł 4 piłki z których mogła paść bramka, Podziwiam go, niestety kontuzjowany jest iniesta, we dwóch byli nie do powstrzymania w środku.

0

cris gra??????????/

0

ej gra cris w realu???

0

no tak, ale w 3 minucie na początku meczu był słupek, wiec nieporozumienie może

0

ibra powinien zostać za henry'ego, henry dobrze się prezentował w ostatnich meczach;)

0

messi świeży wejdzie na boisko to ich będzie jeździł jak pachołki:D

myślę że coś strzeli..;)

0

Stiffmeister przeczytaj sobie to nad składami

0

czuje że będzie kolejny hat trick:D

0

kro strzelił?

0

dajcie link jak mecz jest jeszcze

0

hahahahha, czy będzie 4??/

0

messi mistrzo;d król strzelców

0

możecie mi powiedzieć kto 2 ostatnie bramki strzelił..?;d

0

no nareszcie jakaś akcja dobra:)

0

Coco Dżambo jest elegancko;D

0

Dajcie link.

0

Dajcie jakiegoś dobrego linka jak możecie. Z góry dzięki.

0

Nie działa mi, ale i tak wielkie dzięki;)

0

dajcie linka z meczem realu, jak ktoś ogląda

0

ma ktoś dobry link, żeby się nie przycinała strona, proszę;)

0

dzięki, brzózeq ma dobry link... polecam;D

0

Witam wszystkich. Macie jakieś strony polskie z meczem?

0

Mi też..

0

No ciekawe jak byś odebrał piłkę piłkarzowi który ma 195 i waży 100kg.?

0

Mi się podoba gra ibry. potrafi się ustawić tam gdzie trzeba. I wykożystuje dobre sytuacje... nawet messi nie jest tak skuteczny w wykończeniu jak on. z niczego potrafi strzelić bramkę:p

0

Gdyby nie umiał grać w piłkę... to by nie był uważany za dobych trenerów za najlepszego napastnika świata:) Ty to się chyba nie znasz nic... musisz przejść na stronę realu. Tam możesz sobie popisać że ibra to (klocek) tam mogą go za takiego uwazać:P

0

No z bramek... ale jak ma strzelac 8 razy na mecz jak ronaldo z nieprzygotowanych piłek, to lepiej żeby utrzymał się przy piłce...

0

Ibra jest dobry, jak on potrafi utrzymać się przy piłce;)

Przynajmniej nie traci piłek.

0

No chociażby w ostatnim meczu z poświęceniem grał... nawet próbował strzału z przewrotki:P

0

obiektywniejade!

Myślisz że nie ma takiego meczu żeby ibra lub henry zagrał dobry mecz?

To ty nie jesteś chyba kibicem Barcelony:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?