0

Teraz jak Leo będzie miał rzut wolny, to nie będą wiedzieli czy skakać czy nie :D cwaniak, jak widać nie trzeba mieć takiej petardy jak ronaldo żeby być skuteczniejszym od niego :D "nie siła lecz technika zrobi z Ciebie zawodnika" :D

0

A jeszcze niedawno wypowiadał się, jak to nie należy ich porównywać i mówić kto jest lepszy, boli ich widocznie fakt kto jest najlepszy:)

0

Myślę, że jeżeli Guardiola by chciał prowadzić milan, to dużo by mu nie trzeba było oferować, to nie jest Ibra :D

0

Bakero jasnowidz już w lato wiedział że pique puyol i alves będą kontuzjowani... no ale trochę racji ma, jakiś środkowy by się przydał..

0



Jakby ktoś chciał zobaczyć przyjazd Afellaya:D

0

Mój typ to 3-0. Bo rywal nie jest łatwy, ale Barcelona ostatnio strzela 3 bramki w każdym meczu albo więcej, więc z wyniku 3-0 po 2 golach Messiego i Pedro albo Villi był bym zadowolony:D

VeB

0

Może oni wygrali wszystko u siebie, ale Barca wygrała wszystko na wyjeździe:)

0

Każdy pisze że Snajider zdobył wszystko, a to nie jest prawdą, bo to Mourinho zdobył wszystko, Xavi Iniesta i Messi to najlepszy wybór,

0

lesio225

Dzięki za link..

0

Chłopaki podajcie jakiś link z polskim komentarzem:D Dzieki z góry, za dobry link połówka:D

0

już kiedyś zrobiliśmy świetną zamianę eto"o na Ibrę:(, moim zdaniem już nie potrzeba pomocnika Barcelonie, Jest mascherano... I przyjdzie Afellay. Teraz trzeba si stara o dobrego obrońce.

0

Miał wtedy numer 30, he he a teraz ma 31 goli.

0

tak Messi rozpoczął swoje strzelanie w Europie:D

0

myąślę że bedzie minimalnie 5-0:D Panathinaikos nie jest w formie. Jeżeli barca przegra albo zremisije, to sie powieszę za jaja:P

0

jaki wynik?i która minuta?

0

AŻ się za głowę złapałem;p

0

O kur.a ale brama. messssssssssiiiiiiiiii mistrz;p

0

:D:DDDD:D:D:D:D:D goooool';p

0

Nie porównujmy Messiego do ronaldo:P

Ronaldo się sprzedaje jak dziw.a, Wiadommo że kazdy woli oglądać Messiego dlatego pojawia się coraz więcej filmików z tym Gwiazdorem :P

0

hellrond

Mi też się tak wydaje;p

0



messi hat trick w towarzyskim;p

0

Leeeeoooo zaj..bisty!!!!!!!! Leo zawodowiec:D

0

PaweŁek dobra praca, czekamyu na więcej:)

0

jak dla mnie to francja nie wyjdzie z grupy

0

ma ktoś może link tego strzału ibrachimovicia co z piętki próbował?

0

PINTO WYMIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARCA MISTRZ!!!

0

0

No iniesta ma kontuzje i jeżeli chcesz zobaczyć iniestę z xavim w LM to jedynie w finale... Szkoda, wielka strata.

0

kur.. nic nie działa;/

0

A ma ktoś może pełny link,żebym nie musiał szukać, najlepiej po Polsku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?