Firana18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kaleń drugi 08-460 Sobolew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz jak Leo będzie miał rzut wolny, to nie będą wiedzieli czy skakać czy nie :D cwaniak, jak widać nie trzeba mieć takiej petardy jak ronaldo żeby być skuteczniejszym od niego :D "nie siła lecz technika zrobi z Ciebie zawodnika" :D
0
A jeszcze niedawno wypowiadał się, jak to nie należy ich porównywać i mówić kto jest lepszy, boli ich widocznie fakt kto jest najlepszy:)
0
Myślę, że jeżeli Guardiola by chciał prowadzić milan, to dużo by mu nie trzeba było oferować, to nie jest Ibra :D
0
Bakero jasnowidz już w lato wiedział że pique puyol i alves będą kontuzjowani... no ale trochę racji ma, jakiś środkowy by się przydał..
0
Jakby ktoś chciał zobaczyć przyjazd Afellaya:D
0
Mój typ to 3-0. Bo rywal nie jest łatwy, ale Barcelona ostatnio strzela 3 bramki w każdym meczu albo więcej, więc z wyniku 3-0 po 2 golach Messiego i Pedro albo Villi był bym zadowolony:D
VeB
0
Może oni wygrali wszystko u siebie, ale Barca wygrała wszystko na wyjeździe:)
0
Każdy pisze że Snajider zdobył wszystko, a to nie jest prawdą, bo to Mourinho zdobył wszystko, Xavi Iniesta i Messi to najlepszy wybór,
0
lesio225
Dzięki za link..
0
Chłopaki podajcie jakiś link z polskim komentarzem:D Dzieki z góry, za dobry link połówka:D
0
już kiedyś zrobiliśmy świetną zamianę eto"o na Ibrę:(, moim zdaniem już nie potrzeba pomocnika Barcelonie, Jest mascherano... I przyjdzie Afellay. Teraz trzeba si stara o dobrego obrońce.
0
Miał wtedy numer 30, he he a teraz ma 31 goli.
0
0
myąślę że bedzie minimalnie 5-0:D Panathinaikos nie jest w formie. Jeżeli barca przegra albo zremisije, to sie powieszę za jaja:P
0
jaki wynik?i która minuta?
0
AŻ się za głowę złapałem;p
0
O kur.a ale brama. messssssssssiiiiiiiiii mistrz;p
0
:D:DDDD:D:D:D:D:D goooool';p
0
Nie porównujmy Messiego do ronaldo:P
Ronaldo się sprzedaje jak dziw.a, Wiadommo że kazdy woli oglądać Messiego dlatego pojawia się coraz więcej filmików z tym Gwiazdorem :P
0
hellrond
Mi też się tak wydaje;p
0
messi hat trick w towarzyskim;p
0
Leeeeoooo zaj..bisty!!!!!!!! Leo zawodowiec:D
0
PaweŁek dobra praca, czekamyu na więcej:)
0
jak dla mnie to francja nie wyjdzie z grupy
0
ma ktoś może link tego strzału ibrachimovicia co z piętki próbował?
0
PINTO WYMIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARCA MISTRZ!!!
0
0
No iniesta ma kontuzje i jeżeli chcesz zobaczyć iniestę z xavim w LM to jedynie w finale... Szkoda, wielka strata.
0
kur.. nic nie działa;/
0
A ma ktoś może pełny link,żebym nie musiał szukać, najlepiej po Polsku