Firana18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kaleń drugi 08-460 Sobolew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde, jakby nie mogli przedłużyć z nim kontraktu na rok przynajmniej...
0
To nie jest jeszcze pewny skład przecież, ale Fabregas chyba ma jakąś kontuzję małą, to kogo niby za Xaviego dać?
0
Może i jest dobry, ale przy Messim i Ronaldo to za mało ;)
0
Potencjał jest tylko przegrywa z $zeikami jeb**ymi..
0
A niby czego Lyon ma nie walczyć o tytuł? sezon jest długi, już zapomnieliście jak A,Madrty przez kilkanaście kolejek było wiceliderem?
0
Każdy się cieszy, wielki piłkarz.
0
Igła... :D jak go po tym sezonie wykupią znowu to może i tak będzie;) a do Bale'a też im daleko jeszcze :D
0
haha,a Chińczycy by zapytali... co to za dwóch typków na zdjęciu obok Messiego..? :D
0
Oj bo Messi chce strzelać i nie jest to dla niego obciążeniem, ale myślę ze w tym sezonie inni napastnicy też zdobędą w lidze ponad 10-15 bramek, bo ostatnio ciężko im o to ;)
0
nie powiedziałem że dostaje 110 euro, ale zastanów sie, na świecie żyje 7 miliardów ludzi, to dlaczego Barca nie może sprzedać 1 mln koszulek Neymara? skoro fanów piłkarza i Barcelony jest dużo więcej.
0
człowieku, to Barcelona dostaje pieniądze za to że robi reklamę Nike, a koszty produkcji to prawie nic, najwięcej kosztuje nazwisko piłkarza i herb Barcelony!
0
http://ofsajd.onet.pl/newsy/barca-juz-zarobila-na-neymarze-57-milionow-euro/yq0l0 Proszę bardzo, widzę że nie macie pojęcia jakie zyski są z koszulek piłkarzy z wielkimi nazwiskami ;)
0
Człowieku, jak się na tym nie znasz to nie gadaj. Myślisz że problemem jest sprzedanie 500000 koszulek każda po 100 euro? na całym świecie.. Oblicz sobie ile wyjdzie. łatwa matematyka, chyba że jeszcze mnożenia nie miałeś,.
0
I co z tego że zapłacą 100 mln za piłkarza.. tak samo jak z Ronaldo, po 2 dniach kasa się zwróciła ze sprzedaży samych koszulek. Barcelona tak samo już zarobiła na Neymarze więcej niż za niego zapłaciła.
0
hehe, jest trenerem FCB :D
0
Na początku sezonu zawsze się traci punkty, . Walczyć o każdy punkt, i czekać cierpliwie na potknięcie rywali. Walka o mistrzostwo będzie ciekawa jak zawsze.
0
Bo Iniesta jest pewnym punktem tego zespołu jeszcze przez kilka sezonów, teraz szukają zastępcy Xaviego który już swoje lata ma.
0
To są mecze towarzyskie dlatego Del Bosque daje odpocząć zawodnikom których nie ma i wypróbować nowych. Cieszy mnie obecność Tello!
0
Każdy zawodnik będzie ciągnął grę do przodu bo ich na to stać, to moze być dobre rozwiązanie ;)
0
nie za bardzo, nie miałem wtedy jeszcze neta pewnie i oglądałem tylko barce w TV :D haha, i czytałem w gazetach piłkarskich co nowego ;) ale finał LM z arsenalem pamiętam co nieco ;)
0
A Neymar ile zarabia ?
0
Musi oddać za te podatki :D haha
0
Hehe, tylko Chelsea potrafi wygrać LM na farcie żeby później przegrać z Corinthianas klubowe mistrzostwa świata :D
0
Barcelona pokazała że ma szacunek dla rywali i nie zatrzymywali się na "piątce". Nie ma co się załamywać bo grali z najlepszymi ;)
0
Bo Mou to zwykły cham i prostak ;) bez urazy :D
0
Dongu to będzie nasz nowy eto'o :D dobrze by było... ;)
0
szkoda że tello nie ma 17 :) jakoś dla skrzydłowego bardziej ten numer pasuje.
0
Hehe, są frajerzy co kupują zawodników tego pokroju za 32 mln :D
0
3 lata temu ten transfer był okazją, 3 miliony za zawodnika z takim talentem to mało. Przed kontuzją był bardzo dobrym zmiennikiem.
0
Znakomity zawodnik, spisywał się bardzo dobrze ale zerwane więzadła w kolanie i niestety zaczęły się wypożyczenia, jako zmiennik był przydatny. teraz ma zbyt dużą konkurencję ale może sobie poradzi.