0

Villa hat trick?:D co o tym myślicie panowie ? ;]

0

MaTi1515
Nie wygra CR bo Messi strzelił 50 goli w lidze 14 w LM w Argentynie błyszczy, w tym sezonie błyszczy i strzela. Messi przed Ronaldo i Iniestą :)

0

z jakiego powodu minuta ciszy?

0

Jak to nasz kapitan powiedział w meczu z Anglią. Dawać Ku**a!
http://www.sadistic.pl/jeszcze-polska-nie-zginela-dawac-kurwa-vt145474.htm haha:D

0

KaamileQ
to już historia, jakby to powiedział kibic Realu :D ale muszę się poprawić, bo trochę się ociepliło, ale w nocy znowu ma być -8 :D

0

"Piłkarze Barcy są teatralni" to co zrobił Ozil przy karnym, to jedynie bym dał żółtą za symulowanie. Niemiec turek madridista, nie może być nic gorszego. Chociaż do turków nic nie mam :D

0

Na miejscu Leo dałbym Inieście i Xaviemu po jednej złotej :D a co.. :D

0

Dobrze że nie w Madrycie... bo tam -8, to by musieli na łyżwach grać :D

0

Tello z Pedro to by były atomowe skrzydła :D i Kat w środku, już nie mogę się doczekać po tej przerwie :)

0

FCI3arcelona,
Dokładnie, nikt w Historii nie miał tyle, nawet wg starych zasad najwięcej goli to było 47 i to w lidze Rumuńskiej. 100 pkt robi wrażenie, ciekawe czy znajdzie się kozak co pobije ten rekord :) Za takie osiągnięcie ZP :D

0

klaudi411,
w dwóch lewych to nie za wygodnie by mu było grać ;p

0

On jest jakiś nienormalny, niech się lepiej skupi nad odrabianiem strat a nie przyznawaniu Ronaldo złotej piłki, Pele następny pajac wyskakuje z Neymarem że niby najlepszy,

0

Shakira powinna mu zrobić okład z piersi, pomaga :D

0

Pepe w ostatnim gran derbi dał Messiemu prezent, i karny na inieście powinien być drugim prezentem, więc taki zły całkiem nie jest :D Klasyczny przecinak.

0

No w takiej atmosferze trudno o smutek jak CR :D a co do filmiku: dziadek to jest najlepsza gra i zabawa jaka może być:D zawsze na treningach przy dziadku jest najwięcej śmiechu ;D

0

Oby ta "Ściana płaczu" okazała się spacerkiem dla Barcy :) W umie to Toto ma szeroką kadre, i nie powinno być problemu fizycznego :) będzie co oglądać:)

0

Nie mogę patrzeć jak grają bez napastników:) Niemcy mają Klozego który mimo wieku gra i strzela, A najlepszy strzelec Hiszpanii siedzi na ławie.

0

Villa jest postrachem wszystkich bramkarzy :)

0

UEFA podjęła decyzję, stadion narodowy jest gotowy do uprawy ryżu :D

0

barnaba89, masz racje, a do tego Busi nie podłącza sie tak do akcji jak Toure. szkoda że kibice Barcelony nie potrafią oceniać obiektywnie swoich ulubieńców,

0

On ma świetne warunki do grania, jak dla mnie to jest lepszy od Sergio w defensywie, za to Sergio jest bardziej myślący i pasuje do Barcy. Jego odejście to był niestety taki błąd jak transfer Ibry.. Teraz to już mu nikt nie zapłaci w Barcelonie tyle co w City.

0

Najważniejsze żeby Polska wygrała. Messi mógłby zostać bohaterem spotkania :D i żeby żaden piłkarz Barcy nie doznał kontuzji :) tak mi się marzy:)

0

Zawsze... jak wchodził na boisko po kontuzji, widać jaki jest głodny gry i zdobywania bramek, w dodatku nie stracił formy czego się trochę obawiałem :)

0

Villa powinien już dawno posadzić Alexisa na ławce, zwłaszcza że Alexis nie był w formie, teraz się trochę poprawiła jego gra.

0

Hiob93 nie spinaj się tak, dzięki za poprawkę, dobrze że zrozumiałeś o co mi chodziło :D

0

SzahMatt.. lepsze grzyby niż melanże, gdyby był z nimi Xavi by mieli dużo więcej, on ma świetny wzrok, bynajmniej na boisk :D

0

Ciekawe co by było jakby puścili pepe do lasu :D

0

haha, pique to nigdy nie wiadomo z czym wyskoczy :D śmieszny jest ;p

0

Eric= Wielkie serce Barcelony, szacunek zawsze dla niego, człowiek bez wad.

0

Tymi słowami Iniesta trochę pojechał Ronaldo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?