Firana18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kaleń drugi 08-460 Sobolew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis chyba dostał od kogoś pieniądze żeby nie strzelać, bo jak na razie to strzelił dwa gole gdzie piłka sama się od niego odbiła, które to już pudło na pustą bramkę? trzeba wyciągać wnioski i posadzić go na ławce!
0
jestem ciekawy jak się dzisiaj zaprezentuje talent Malagi Isco, :) co myślicie ?
0
No jest i Maciej Żurawski na 81 miejscu, brawo :D
0
sajmon, nie znasz się chyba na piłce :D to są gole w reprezentacji i w klubie, ale strzelone tylko w meczach międzypaństwowych, czyli np w Lidze mistrzów :)
0
Widzę że Neymar już podgląda stronę Barcy przed transferem :D ^^ ten niżej :D
0
Wielki toast za zwycięstwo w Lidze Mistrzów panowie ! :D
0
Co ten Messi robi, 26 goli dałoby mu króla strzelców w 2001-2-4-5-6-7 co za kot :D
0
W Polsce prawie jak w madrycie, no musiałem to napisać :D
0
Oby było jak najmniej takich nieszczęść :) niech coś innego dodaje Ci siły Carles :D
0
Aby Messiego nie zabrakło to będzie dobrze, dubeltówki naszej :D
0
Takiego rozgrywającego to Hiszpania szybko nie znajdzie :) Generał! :D
0
Ja tam dalej wierzę że Alves wróci w wielkim stylu, jestem jego większym fanem niż adriano, po prostu :)
0
Jooe, nie przesadzaj, chyba zapomniałeś jaką bramke alves wje**ł realowi.. do tego lepiej asystuje, po prostu adriano ma formę szczytową a alves stracił nieco..
0
Dobra wiadomość, a tak poza tematem Barca zbyt szybko pozbywa się starszych zawodników, przykładem eto'o keita, yaya toure, większość z nich jeszcze walczyłaby o skład :)
0
Jak się ma tyle gwiazd w zespole to trzeba im z czegoś zapłacić :) proste, a że każdy by chciał mieć taką reklamę to i kasa jest nie mała :)
0
przydałoby się pobicie rekordu punktowego i bramkowego Realu, nie pogniewałbym się jakby Barca sięgnęła po potrójną koronę :D ale do tego jeszcze daleko :)
0
Ciary są ! :D
0
piękny mecz, piękne bramki, świetny wynik !
0
To dzisiaj Messi standardowo dwie pyknie, a mecz się skończy 4-2 :D dużo goli to zawsze mecz ciekawszy :)
0
jakby Messi nie trafił to byłby wstyd trochę :D
0
Strzeliłbyś...., w okręgówce buraku :D
0
Ta, jak Ronaldo w tym meczu przebiegł 96m w 10 sek to ja jestem ślepy. W każdej powtórce widać jakieś 11-11,5 sek. :D
0
lipa lipa lipa,
0
Arkadio90
Jakość dobra, tylko ten komentarz niemiecki.. a bez komentarza to słabo się ogląda :D
0
mecz bez historii w sumie :) Barca z pierwszego, zrobili prezent Celticowi na 125 rocznicę, szacunek :D
0
Chciałbym żeby Alves pokazał dzisiaj że jego forma jest nadal wysoka, bo ostatnio tego nie pokazywał, a Pique się przyda na samarasa :D
0
Sprzedajmy messiego i kupmy Santos :D niee, nie opłaca się ;p
0
To jutro hat trick dla maluszka? :D ciekawe czy messi ma już przygotowany smoczek :D haha:D
0
No to czekamy na nowego "Ronaldinho" chociaż inny styl, myślę że gra z nim zawsze wyglądała by ciekawiej, jego sztuczki techniczne nie są take jak kiedyś Roniego, ale też mogą się podobać, :) Nech się chłopak nie marnuje w tym santosie ;p
0
Messi musi odpocząć?.. chodząc po boisku strzeliłby więcej od naszych snajperów :D prędzej jest to obawa przed kontuzją jakąś nie potrzebną ;p