0

@Gall uważasz, że Fati nie był najważniejszym/decydującym/mającym duże znaczenie w meczach z Valencia, kiedy strzelił gola i miał asystę, w meczu z Osasuna kiedy uratował remis, czy może chodzi o ligę mistrzów i Inter, któremu wpakował bramkę dając Barcelonie zwycięstwo. A może jednak chodzi o mecz, w którym wyszedł w podstawie i strzelił dwie bramki Levante, dzięki czemu wygraliśmy 2:1? Nie uważam, żeby Fati był crackiem, musi się dużo uczyć, ale to dzieciak, który zdobył kilka ważnych punktów dla Barcelony, kiedy nikt inny nie potrafił tego dokonać. Nie widzę powodów, dla których Trincao nie miałby być decydujący, bo posiada lepsze umiejętności techniczne i przebojowość niż większość naszej drużyny.

0

@Gall polecam więc powrót do szkoły i czytanie ze zrozumieniem, bo to ten zwrot oznacza to samo co pierwszy garnitur . Zarówno jedno i drugie powiedzenie , biorąc pod uwagę piłkarzy, oznacza podstawowy skład, który decyduje o wyniku. Nie mówi się pierwszych jedenaście skrzypiec ani jedenaście garniturów.

0

@Tom3yn że też musisz tłumaczyć tak oczywiste rzeczy. :) Ale mówisz właśnie sama prawdę, także popieram. Widać, że znasz się na piłce.

1

@Gall a przypuszczałeś, że zawodnik z drużyny juniorów, który nawet nie zagrał meczu w rezerwach Barcelony będzie grał pierwsze skrzypce w najlepszym klubie na świecie? Bo właśnie takim zawodnikiem jest Fati. Trincao ma zdecydowanie lepsze doświadczenie i papiery na chwilę obecną.

0

@pax proszę Cię, nie pisz do mnie, nie prowokuj. Odkąd odkryłem, że zarzucasz mi ocenianie, a sam nie wystawiasz ocen, nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy na poziomie. Jesteś mistrzem manipulacji podając tylko oceny Semedo, a ja wysoko oceniam wszystkich zawodników, gdy Ty dajesz 5, ja daję 8. Matsa oceniłem również 3 oceny wyżej od redakcji, a jakoś o tym w ogóle nie wspominasz. Nie wspominasz również, że Roberto dostał drugą najwyższą ocenę ode mnie w meczu z Getafe, jakoś nie zarzucałeś mi stronniczości wtedy. Diagnoza jest prosta - nienawidzisz Semedo, uwielbiasz Roberto, nie wystawiasz ocen a sam oceniasz wystawianie ocen innych. Jesteś niewiarygodny, niemerytoryczny i manipulujesz faktami. Najgorsze jest to, że totalnie nie masz pojęcia o co chodzi w piłce nożnej i podsumowujesz statystyki. Jak taki znawca z Ciebie i ekspert idź poprowadź drużynę, nagraj mecz, popodliczaj statystyki i coś osiągnij w życiu, a nie bawisz się w internetowego trolla, który udaje eksperta.

0

@Tom3yn bardzo mądry komentarz, masz 100% racji.

0

@Greenalley pax nie jest dla mnie autorytetem, z całym szacunkiem. Messi często ma więcej strat i to groźniejszych, a też mu daje wysokie noty. Liczy się w piłce coś innego niż sucha statystyka, czyli zaangażowanie, gra taktyczna, wystawianie się , ruch, tworzenie przestrzeni, gra na jeden kontakt, przegląd pola, inicjowanie akcji w odpowiednich momentach, kreatywność , odwaga do grania 1v1, podejmowanie ryzyka. Tego się nie podlicza, to trzeba czuć bo futbol to magia a nie matematyka.

2

@FC1899Barca Pięknie przewrotnie powiedziane, bo tego czego się unika, nie widać. Religia chrześcijańska to religia, która uratowała najwięcej ludzi w historii. To religia, która uregulowała nasze prawo (w każdym kraju prawo jest pisane na podstawie religii). To religia, która przekazuje moralność - że jest coś więcej niż pieniądz, coś więcej niż zgodność/niezgodność z prawem. To religia, która miłuje i nawołuje do szacunku dla ludzi - dla kolegi, siotry,brata, mamy, taty, dziadka, babci itp. To religia, która nawołuje do dobrych uczynków. Gdyby nie religia, każdy człowiek sam ustalałby co jest dla niego moralne, a co nie - żyjemy jednak we wspólnocie i religia pomaga nam w tej wspólnocie się odnaleźć, żyć ze sobą w zgodzie, lepiej się rozumieć. Dzięki religii, człowiek ma poczucie wstydu za niektóre postępki i nabiera pokory.

2

@Greenalley tu jestem, dobry występ Portugalczyka. Zagrał to co powinien w meczu w którym wygrywa się 5:0 a za gole odpowiada formacja ofensywna tak jak powinno być. Na zero z tyłu, bez większych błędów poza dwoma stratami ale straty zdarzyły się każdemu. W drugiej połowie wyglądał znacznie lepiej. Warto odnotować, że z Semedo w składzie gra i wyniki są dużo lepsze niż bez niego. Stać go oczywiście na więcej i mam nadzieję, że z Napoli to pokaże. Najlepsi na boisku byli jednak Messi, Mats, Braithwaite i Arthur.

17

Świetny chłopak - niestety większość go krytykowała w momencie ogłoszenia transferu. Dla mnie to perła i już dziś mógłby grać pierwsze skrzypce u nas. Potencjał ogromny.

0

@El dominatore Oczywiście, że jest popaprane. Jednak ani moralnie ani prawnie to co tu się wyprawia nie jest dobre. Skoro jesteśmy dorośli, to właśnie na nas spoczywa odpowiedzialność uświadamiania i reagowania. Tobie się krzywda nie dzieje, ale są młodsi, którym może się stać.

0

@Scrosssskąd taka teza? W ostatnim ligowym meczu tak zagraliśmy

0

@El dominatore robię to systematycznie, albo ktoś to robi za mnie, lecz to nie znaczy że mam brać udział w czynach zakazanych prawem. Widzę to reaguję :)

0

@Dani13 pełna zgoda. Szkoda go prywatnie, lecz jego nieobecność to korzyść dla drużyny biorąc pod uwagę aspekty czysto piłkarskie

11

Ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Firpo
Busquets De Jong Arthur Vidal
Messi Griezzman

Przypuszczam, że tak wyjdziemy.

0

@Krzychu1010 a jak Ci się podoba to idź sobie pooglądać w ustronnym miejscu, a nie narażacie dzieci na demoralizację

0

@13th myślę, że to nie kwestia kasy, tylko uprzedzen. On zawsze krytykuje Semedo mimo świetnej postawy Portugalczyka, a wychwala Roberto mimo jego słabej dyspozycji. Wszyscy to widzą, tylko nie on.

3

@zawsze_barca czy ktoś zajmie się w końcu Twoimi postami, czyli promowaniem pornografii, czy admini strony jednak na to przyzwalają, mimo że na stronę wchodzą dzieci?

0

@pax i znowy wybiórcze posty, pięknie manipulujesz. Same kłamstwa. Czyli przyznałeś, że nie wystawiasz ocen, więc posługujesz się podwójnymi standardami, oceniając mnie po ocenach a samemu ich nie wystawiając. A wyjęcie jednego zdania "Semedo też dobrze" spośród Twoich 13000 komentarzy składających się z dziesiątek zdań to himalaje manipulacji, bo nawet przy tym nie mogę sprawdzić jaką ocenę wystawiłeś Semedo, nie mam źródła, nie mam możliwości sprawdzenia Twojej oceny za mecz, nie mam możliwości sprawdzenia jej z ocenami innych zawodników. Po prostu boisz się, że wystawiając ocenę, ktoś mógłby to sprawdzić i Twoje uprzedzenie do niego wyszłoby na jaw w ocenie, a tak tylko wychodzi w opisie. Nie bez powodu większość użytkowników zarzuca Ci stronniczość. Przynajmniej przekonałem się, że nie można z Tobą merytorycznie rozmawiać, bo nie ma możliwości sprawdzenia Twoich ocen. Dla mnie temat zakończony, a Ty sobie pisz dalej i nie licz na odpowiedź.

0

@stone80 Niestety ale masz rację stone80. Po prostu tak jest jak ktoś ocenia tylko ze względu na to, że kogoś lubi lub nie lubi.

0

@pax Przejrzałem z ciekawości oceny z SZEŚCIU ostatnich meczów Barcelony - wychodzi na to, że nie wystawiłeś ich wcale, w związku z tym nie będę szukał dalej, bo pewnie na próżno. Oceniasz kogoś za wystawianie ocen, a sam ich nie dokonujesz, uniemożliwiając przez to odniesienie się na tym samym polu i merytoryczną dyskusję na temat zasadności wystawiania ocen. Nie będę bawił się w detektywa i szukał po całym forum Twoich poszczególnych wypowiedzi, czy przypadkiem o kimś coś napisałeś - sam natomiast wybiórczo wklejasz swoje wypowiedzi pasujące pod ustawioną wcześniej tezę, wiedząc że mi się nie będzie chciało szukać spośród tysięcy Twoich postów tych, które nie pasują. Po prostu jesteś nierzetelny i niewiarygodny. Hipokryzja pełną parą.
@Remi70 pewnie byłby dumny, że potrafisz komuś coś zarzucić (totalnie niesłusznie zresztą, bo pominąłeś specjalnie fakt, gdy podkreśliłem że Semedo był najgorszy na boisku z Osasuną, więc wybrałeś sobie tylko te mecze, w których Semedo chwalę, bo zagrał świetnie), a sam nie świecisz przykładem. Pominąłeś również fakt, że oprócz Semedo aż CZTEREM zawodnikom wystawiłem taką samą lub wyższą notę w ostatnim meczu. BIORĄC POD UWAGĘ ŚREDNIĄ WYSTAWIONYCH PRZEZE MNIE OCEN W OSTATNIM MECZU, WYNIOSŁA ONA 7 - zarzucasz więc, że nie mogę dać Semedo o 1 więcej niż przeciętna ocena. Po prostu skandal, jak mogłem ocenić go lepiej niż przeciętnego zawodnika aż o jedno oczko?!?!
Dawno nie widziałem tak wysokiej sztuki manipulacji.

0

@pax Ty kłamałeś w poprzednich postach wiele razy z rzędu, nie stać Cię było na przeprosiny. Teraz z kolei pozwoliłeś sobie skomentować moje oceny - nie wiem, może jestem ciemny technologicznie ale nie potrafię sprawdzić Twoich. Gdybyś był dżentelmenem, ułatwiłbyś mi to, abym mógł również w tym samym aspekcie się odnieść co do Twoich ocen poszczególnych piłkarzy. Najwyraźniej masz jakieś obawy. Interesuje Cię tylko Twoja opinia i Twoje zdanie, Twój sposób prowadzenia rozmowy. Nie jestem jednak u Ciebie na dyktandzie. Przykro mi ale nie dam się wciągnąć w takie gierki. Jeżeli Twoja kolejna odpowiedź nie będzie kierowała mnie do Twoich ocen za mecz, to skończyłem dyskusję z Tobą. Miłego trollowania.

0

@pax sprytnie, wypowiadasz się na temat moich ocen, a nie podpowiesz jak mogę zerknąć na Twoje, żeby się merytorycznie odnieść, ale oczekujesz odpowiedzi. Mistrzostwo.

0

@pax jak mogę sprawdzić Twoje oceny wystawiane za mecz, bo coś nie mogę znaleźć ?

0

@pax nigdy nie pochwaliłes Semedo za mecz a Roberto zawsze chwalisz, taka jest różnica.

0

@pax jesteś ostatnim użytkownikiem który może się wypowiadać , bo Semedo zawsze krytykujesz , a Roberto zawsze hypujesz. Nigdy nie pochwaliłes za mecz Semedo, a Roberto chwalisz zawsze. Jak widzisz ja potrafię przyznać , że Roberto zagrał świetnie z Getafe a Semedo bardzo słabo z Osasuną. Nie widzę nic złego w ocenianiu zawodnika wysoko, jeżeli jest jednym z najlepszych na boisku. O Messim w ogóle nie pisze a jak widzisz daje mu najwyższe noty. Ochłoń.

0

@pax i jak zwykle jad, żółć i epitety z Twojej strony :) szkoda czasu, pozdrawiam!

0

@pax i znowu kłamiesz. W meczu z Getafe dałem Roberto 8 i była to według mnie druga najlepsza nota w drużynie. To znaczy że kieruje się antypatia? To że Ty zawsze krytykujesz bez względu na to jak zagrał Semedo, a chwalisz Roberto, to już Twoja sprawa. Ja stoję ponad tym i oceniam jakość piłkarska.

0

@th@les każdy ma swoje sympatię, a to nie mój świat, tylko świat piłkarski. Nie wiem gdzie widzisz chwalenie kontuzji. Napisałem we wcześniejszym poście, że przykra sprawa, zeby jak najszybciej wrócił Roberto do zdrowia, jednak że wyjdzie na korzyść zespołu jeżeli chodzi o jakość. To nic innego jak ocena piłkarska zawodnika, że wolę jednego niż drugiego, tak jak robi to trener ustalając wyjściowa jedenastkę - stwierdza że ktoś jest lepszy , a ktoś gorszy. I nie kieruje się w ocenie sympatią czy antypatia bo akurat w meczu gdzie Roberto strzelił ostatnio gola pisałem że był w końcu jednym z najlepszych na boisku i wystawiłem mu bardzo wysoką notę 8, co było według moich ocen druga najlepsza w zespole. Także zarzuty bezpodstawne.

0

@lyshkozz no właśnie tak uważam, że Semedo jest lepszy na obronie od Roberto a Puig lepszy w pomocy od Roberto. Po prostu mają lepsze cechy motoryczne i techniczne, a także kreatywnosc, skoro Fati gra tyle minut, dlaczego nie mógłby dostać ich Puig, który dłużej gra na wyższym poziomie. W pomocy mieliśmy przesyt i nadal mamy, więc brak Roberto zwiększa szanse na występ Puiga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?