2

@pax Opisałem wszystko zgodnie z prawdą, a że Twoim zdaniem dobry pressing i przez to uniemożliwienie przeciwnikowi zrobienia akcji, lub wystawienie się poprzez wybiegnięcie na wolne pole i przez to stworzenie możliwości kolegom, albo decyzja o strzale są złymi decyzjami, to albo kłamiesz albo nie znasz się na piłce i tu już nie ma z czym dyskutować. To nie jest moja pojedyncza opinia, tylko wielu użytkowników zarzuciło Ci to, że mylisz się co do ocen poszczególnych sytuacji i nie ma to nic wspólnego z rzemiosłem piłkarskim. Znakomicie do Ciebie pasuje pewne powiedzenie - piszę je w dobrej wierze.
"Jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś pijany, możesz to zignorować. Jeśli mówią ci to dwie osoby, możesz zacząć się niepokoić. Jeśli wszyscy dookoła ci to mówią, to idź do domu i połóż się spać."

2

@pax przykro mi, lecz to Twój opis był negatywny i zakłamany a dotyczył gracza, który zebrał najwyższe noty na sofascore i whoscored. Rozumiem, gdybyś krytykował kogoś kto miał słabszy mecz, ale nie kogos kto przez większość kibiców został uznany za jednego z najlepszych na boisku. Znowu publicznie płaczesz i zarazem atakujesz, zamiast sobie odpuścić.
Ps nie prosiłem Cię o odniesienie się do mojego opisu tylko o obejrzenie meczu z uwzględnieniem mojego opisu a to różnica. W celu zrozumienia dlaczego Semedo został wysoko oceniony przez piłkarski świat.

0

@pax z ostatnim zdaniem zgadzam się całkowicie :) nasze wpisy świadczą o nas.

1

@palindrom1 tak jak mówię, widziałem, na pierwszy rzut oka tak się wydaje. W rzeczywistości jednak piłkarze nie bronią takich strzałów. Znam tylko jednego, który by to wyciągnął, Carles Puyol.

0

@pax Ja nie muszę nic wypunktowywać, bo to co napisałeś jest kłamstwem. Wystarczyłoby mi skopiować Twój komentarz z opisem gry, który podzielają 2 osoby. Ty z kolei zarzucasz kłamstwo mojemu opisowi, który podziela 38 osób. Nie uważasz się czasem za Pana Boga?

1

@SzahMatt problem w tym, że Twój opis nie jest zgodny z rzeczywistością, bo Semedo nie przegrał żadnego pojedynku w meczu, miał wiele odbiorów, inicjował wiele akcji, był wysoko i szeroko ustawiony. Jakby nie był taki dobry jak mówimy, a byłby 5 kołem u wozu, to nie dostałby oceny dla NAJLEPSZEGO zawodnika meczu na sofascore i trzeciego najlepszego na whoscored. No chyba, że węszysz zbiorowy, światowy spisek, że cały świat oprócz Ciebie i Twojego kolegi kłamie, aby zrobić z Semedo superbohatera, żeby wymazać Supermana z historii.

1

@pax Po pierwsze nie piszę do Ciebie personalnych komentarzy. A jeżeli tak to interpretujesz, to radzę przeczytać swoje wobec mnie i innych użytkowników, bo źdźbło widzisz w czyimś oku, a belki w swoim nie.
Zgadzam się jednak w 100% z tym, że wszyscy widzą zakłamanie, problem w tym, że to nie są moje wpisy, bo nie mam danych logowania do Twojego konta :)

0

@pax Mój opis był zgodny z rzeczywistością, a Twój był kłamstwem. Chyba krócej i dosadniej się nie da. Mój opis jest podzielany przez użytkowników, a Twój krytykowany.

0

@SzahMatt Masz prawo ocenić drużynę Barcelony jak chcesz. Ja również uważam, że mieliśmy o wiele lepszy skład kiedyś i o wiele lepszą formę. Jednak i w tych czasach warto docenić postawę drużyny lub zawodników. Co ma powiedzieć Real Madryt, który notuje gorsze wyniki mając o wiele większą kadrę... Moim zdaniem za dużo jest krytyki, a za mało doceniania.

1

@palindrom1 też nad tym myślałem, ale potem sobie wyobraziłem sytuację meczową, przypomniałem sobie rozgrywane moje mecze w ligach i zdałem sobie sprawę, że raczej nikt by tego nie obronił. Musiałby chyba nadstawić twarz, aby zablokować ten strzał. To był naturalny ruch obrońcy próbującego zablokować piłkę, a jednocześnie chroniącego swoją twarz. Strzał był perfekcyjny i tu nie można winić Semedo, który jako jedyny ruszył do Mertensa, lecz trzeba pochwalić strzelca.

0

@pax Nie rób z siebie ofiary, bo ofiarą jest dla Ciebie Semedo. Kłamiesz cały czas aby przedstawić go w jak najgorszym świetle, nie dociera do Ciebie, że tylko Ty odbierasz inaczej jego grę. Masz jakąś Semedomanię w negatywnym znaczeniu.

1

@pax jedyne kłamstwa napisałeś Ty. Zobacz ile osób podziela mój komentarz odnośnie opisu gry Semedo, a ile Twój. Niezależne portale sofascore i whoscored również oceniły Semedo jako najlepszego i trzeciego najlepszego spośród 28 zawodników. Nie rozumiem, jak można nienawidzić tak naszego piłkarza. Proponuję, żebyś poszedł na stronę Realu Madryt i pisał takie rzeczy, bo z takim nastawieniem nie wierzę, że kibicujesz Barcelonie.

1

@Midast dołączam się do apelu.

0

@pax Dostosowałem sposób wypowiedzi do Twoich, żebyś nie mógł ich podważyć. Napisałem pełny opis gry zawodnika, powołałem się na portale na które Ty się powołujesz i jak nagle okazało się, że moja ocena jest zbieżna z ocenami portali i kibiców, to nagle zarzucasz wszystkim kłamstwo dookoła. Zarzucając kłamstwo mi zarzucasz je wszystkim oprócz siebie. Skąd się bierze w Tobie tyle złych emocji... szok. Samochwała w kącie stała i tak wciąż opowiadała...

0

@pax Jeżeli ja podałem opis chwalący zawodnika za jego zagrania i wpływ na grę, co przełożyło się na podzielenie mojego zdania i opisu przez użytkowników oraz renomowane portale piłkarskie, a Ty skrytykowałeś doszczętnie zawodnika, który był zdecydowanie wiodącym i jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym, to są dwie możliwości. Albo kłamię ja, sofascore,whoscored, użytkownicy i kibice, a tylko Ty mówisz prawdę... albo druga opcja, kłamiesz tylko Ty, a reszta mówi prawdę. Wybieram drugą opcję. :)

0

@pax merytoryczny dałem opis gry, jednak Ciebie nie interesuje merytoryka, to tylko puste hasła. Wypunktowales jedynie swoją niekompetencję do oceniania sytuacji boiskowych.

0

@pax przykro mi ale to Ty kłamiesz. Ja dałem opis, z którym większość się zgadza. Właśnie dlatego Semedo został wybrany najlepszym graczem meczu wg sofascore i trzecim wg whoscored. Pograzasz się kłamiąc na temat najlepszego zawodnika meczu.

1

@pax Niestety to Ty zaklamales rzeczywistość. Ja opisałem to czego dokonał Semedo i gdzie popełnił błędy. Nawet nie wiedziałem, że sofascore wybrał Semedo zawodnikiem meczu. Ty z kolei manipulujesz i kłamiesz bo nienawidzisz Semedo. Powiedz tylko dlaczego go nienawidzisz, bo to chyba wszystkich interesuje.

0

@El dominatore dziękuję, to miłe, że sprostowałeś :)

2

@pax oczywiście, bo na to zasłużył. Za mecz z Napoli dałem mu taka sama ocenę jak Ter Stegenowi i Messiemu, a sofascore oceniła wyżej Semedo od wymienionych zawodników. Gdybym faworyzował Portugalczyka mógłbym się powołać na ten argument i dać mu 10 albo obniżyć tamtym. Oceniłem ich jednak równie wysoko, bo doceniam naszych piłkarzy, którzy zagrali bardzo dobre spotkanie.

0

@pax rozejrzyj się dookoła, żyjesz we własnym świecie. Da się nad tym pracować i wyjść na prostą, trzeba tylko chcieć. Przestań kłamać i manipulować, a może uda odzyskać Ci się szacunek.

1

@pax nadal nie docierają do Ciebie argumenty. Sofascore dał 7.6 Nelsonowi, czyli w zaokrągleniu 8. Ja dałem 9 więc jedno oczko wyżej. Redakcja dając 4 pogrążyła się po prostu, Ty również krytykując postawę najlepszego gracza meczu.

0

@El dominatore naprawdę nie rozumiem, dlaczego napisałeś to akurat do mnie?

1

@pax to, że powiesz iż ja kłamię, to nie znaczy, że masz rację. Nikt nie musi mi wierzyć w opis bo każdy oglądał mecz i wszyscy widzą, że Ty skłamałeś opisując grę Semedo
Na sofascore.com Semedo został zawodnikiem meczu a na whoscored.com trzecim najlepszym. Polecam szklankę zimnej wody.

2

@AxelF z tymi 90% podań górą to rozumiem, że przenośnia a nie odzwierciedlenie statystyk, ale zrozumialem. Poza tym reszta, która napisałeś 100% prawdziwa. Widzisz dla mnie Semedo był najlepszy, a nawet nie wiedziałem, że sofascore, też tak uznało. Utwierdziłem się w przekonaniu, że dobrze opisałem grę Semedo. Dzięki!

3

@dariooo mądrze napisane, ja to zrobiłem wyjątkowo, jednorazowo, żeby odeprzeć, że moje oceny są bez argumentów. Kiedy jednak dałem argumenty, nie docierają one do tych, którzy opis i ocenę zawodnika mają już gotowe przed meczem :) masz rację, że szkoda na to czasu
Tak jak napisałeś piłka nożna to gra błędów i to jest naturalne, wytykanie każdego zagrania zawodnika to dziecinada w piaskownicy, a nie rzetelna ocena piłkarska.

1

@wonsz_w_pomidorach hahahah ale się uśmiałem :D wiesz, że pomyślałem wczoraj o tym samym?

1

@Peciak masz 100% racji. Napisane bardzo trafnie.

1

@pax paradoks polega na tym, że tylko Ty uważasz , że ja kłamię, a to jednak Twoje posty użytkownicy uznają za kłamliwe, zgadzając się z moim opisem gry Semedo, a nie z Twoim. Jeżeli nie masz argumentów merytorycznych, to musisz przeinaczać. Podpowiem Ci coś.. czasem lepiej się nie odzywać niż się odezwać i rozwiać wątpliwości. Najgorsze jest, że absolutnie nie wyciągasz wniosków ale to już Twoja sprawa. Życzę Ci miłego dnia.

0

@FutbolToMagiaL Lassie = passow , słownik... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?