FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi564 no ale przecież Barcelona z chęcią oplacilaby pensje Umtitiego, tak jak Vidala i Suareza ;)
23
Czegoś nie rozumiem. Jak zawodnik może domagać się pensji za okres, w którym nie będzie pracownikiem, skoro sam chce zrezygnować z umowy. Już lepiej opłacić jego pensje i trzymać na rezerwie w razie czyjejś kontuzji. Taki zawodnik jak Vidal nie lubi siedzieć na ławce, więc sam by zapłacił za rozwiązanie umowy, gdyby groził mu brak gry. To samo z Suarezem, ale ten przydałby się jako joker.
0
@Greenalley jedna jaskółka wiosny nie czyni. Raz wygrają mięśniaki, a raz zwinni i smukli. Przede wszystkim decyduje pomysł na grę i umiejętności
0
@damiano16398 Griezzman w środku pomocy
0
@bolplast Griezzman środek pomocy ofensywny
0
@Lucassito właśnie ma bardzo dobre decyzje. Ansu przypomina Eto. Środek ataku to jego pozycja. Tak samo dmf Frankie i AMF Griezzman. Na razie Koeman imponuje ustawianiem piłkarzy na swoich pozycjach
0
@Kris95FCB śmieszne są komentarze, że brakuje komuś masy. To nie mną, tylko piłka nożna. Xavi, Iniesta, Eto, Puig , Neymar nie mieli masy, a wymiatali i wymiatają.
0
@Bagsik88 piękne manipulacje i odwracanie kota ogonem. Robisz z siebie nie powiem kogo. Zastanów się czy warto. Powodzenia.
0
@Bagsik88 nie, to Ty przytoczyłes mecz zbayernem, przeczytaj swoje komentarze. Nie manipuluj. Skoro jest w top5 Transfermarkt, to chyba mam prawo mówić, że jest w top3 na świecie? Rozbieżność nie jest duża. Tak jak mam prawo mówić, że Lewandowski powinien dostać złotą piłkę, a jej nie dostanie.
Puig zawsze grał świetnie, tylko nie dostawał szans, a warunki nie mają znaczenia. Xavi i iniesta też nie mieli warunków, a byli najlepsi.. Coutinho jest typowym środkowym ofensywnym przy 4-3-3 i powinien grać na zmianę z Griezzmanem.
A ankiety z udziałem 10latkow z La rambli schowaj. Dla mnie wyznacznikiem jakości Semedo jest to, że chciał go Guardiola i Simeone, a także jego super występy na boisku, gdzie nie raz miał najwyzsze noty lub po prostu prezentował się najlepiej.
2
@NaFazieHitman czytanie ze zrozumieniem. Nie napisałem, że nie jest legendą, tylko nie jest "taka legenda jak Xavi ",itp Po prostu zachował się podle. Mógł po finale zwołać konferencje i powiedzieć , że odchodzi , albo zrobić to przed 10 czerwca i powiedzieć, że bez względu na to czy wygra, czy nie, odchodzi, kocha swoj klub, ale pewien cykl minął.
0
@Bagsik88 dyskusja z Tobą jest trochę bez sensu. Po nie czytasz ze zrozumieniem, bo nigdzie nie napisałem, że uważam iż Messi człapie. Po drugie skupiasz się na zupełnie innych rzeczach niż trzeba przy ocenie pilkarskiej. Oceniając zawodników, należy wziąć pod uwagę cały sezon poza meczem z Bayernem, który musiał tak się skończyć i było to wiadome przed meczem, a Ty bierzesz właśnie pod uwagę tylko ten mecz.. Co do Semedo obejrzyj w końcu jakis jego występ bez uprzedzen i zwróć uwagę jak dobrze gra w obronie 1v1, jak przyjmuje piłkę, jak wychodzi na pozycje, jak inicjuje akcje, jak nie traci piłek, jak odważnie gra w ofensywie, ale kiedy nie może to poda, jak oddaje strzały, jeżeli ma okazję, jaki jest szybki, jak świetnie jest wyszkolony technicznie. Zerknij sobie może na Transfermarkt i może tam dostrzeżesz, że jego wartość jest jedną z najwyższych wartości, które dotyczą prawych obrońców. Chyba tylko Arnold jest lepiej wyceniany.
Nie mam zamiaru tez niczego szukać. Po prostu sobie zapisuj.
Zapisz De Jonga na dmf, Puiga w środku i Coutinho/Griezzmana jako ofensywnego pomocnika, a potem zwróć uwagę jak beda grac na swoich pozycjach. Zapisz tez sobie, że Messi nie odejdzie za rok.
3
Niestety to prawda. Messi był kimś nietykalnym dla 95% kibiców Barcelony. Teraz sympatia do niego sięga pewnie około 50%.
Stracił przede wszystkim tym, że milczał, chciał odejść, a jednocześnie jest pierwszym kapitanem i kimś, kto zawdzięcza swoją karierę i być może też rodzinę właśnie Barcelonie.
Dla wielu pozostał już tylko świetnym, wybitnym piłkarzem, ale nie będzie już nigdy taką Legendą, jaką jest Puyol, Xavi, Iniesta, a szkoda. Nie będzie nawet taką Legendą jaką jest Guardiola, który także pożegnał się z klubem swojego życia, ale zrobił to z klasą.
Nawet nieznośny przeze mnie CR potrafił po finale dać sygnał Realowi, że odchodzi.
31
Koeman powinien przekazać opaskę Ter Stegenowi, a Messi powinien poczuć, że nie jest już tutaj trenerem, prezesem, dyrektorem sportowym, a jedynie bardzo dobrym zawodnikiem.
0
@Bagsik88 mówiłem 3 lata temu, że Riqui powinien grać pierwsze skrzypce w pomocy, dziś wszyscy się domagają tego. Mówiłem także, że De Jong i Griezzman (a także Coutinho) nie są wystawiani na swoich pozycjach, teraz przychodzi Koeman i mówi, że przywróci De Jonga na DM i Griezzmana na AMF, a Cou w Bayernie i Brazylii grał w środku, a nie na skrzydle jak w Barcelonie. Wszystkie moje opinie potwierdzają się wydarzeniami na boisku. Co do Semedo, wystarczy oglądać mecze, aby widzieć, że to świetny zawodnik. Nie trzeba go bronić, tak jak Messiego i Ter Stegena. Ale oczywiście znajdą się ludzie, którzy powiedzą, że Messi czlapie a Ter Stegen wpuścił 8 w półfinale, więc jest słaby. Dla mnie Ter Stegen, Messi i Semedo to zawodnicy, którzy mogliby grać w każdym klubie świata pierwsze skrzypce.
0
@Bagsik88 nie wątpliwy, tylko pewny. To co mówię okazuje się prawdą.
1
@oldtraffordboy nie odejdzie nigdzie, bo nie chce odejść. Zmieni się zarząd, wróci Xavi lub Guardiola i będzie co raz lepiej.
0
@BarcaInfo z takimi newsami to chyba czas zmienić nick na TVP info.
Oczywiste, że nie odszedł ze względu na obowiązujący kontrakt i sam to przyznał w wywiadzie. Gdyby kontrakt mu pozwolił, odszedłby.
0
@Jacob94 chętnie się przekonam. Będzie to zatem Twój pierwszy przegrany zakład.
Mnie nie obchodzi brak strat realu, tylko zyski, które generuje Leo.
1
@Coutinho007 on jest naszym najlepszym pomocnikiem od czasu odejścia Xaviego i Iniesty. Jak graliśmy w USA z Milanem i chwalił go Gattuso, który wtedy był trenerem Milanu, to mówiłem, że od niego powinno zaczynać się ustalanie składu. Niestety trenerzy wystawiali 3-4 defensywnych pomocników w środku pola.
0
@vukoo1 i to chyba bez podatku, bo mają poniżej 26 roku życia.
0
@NemeZis93 o co chodzi z tym verattim? Ciągle ktoś o nim pisze
0
@Jacob94pproblem w tym, że to nie jest decyzja mieć Messiego teraz za 240 lub za rok za darmo. Tylko czy będą go mieli teraz za 240, czy nigdy, bo jestem przekonany , że Messi za rok nie pójdzie do city. Każdy klub i każdy sponsor chciałby mieć najlepszego piłkarza w historii i to się zawsze opłaci.
0
@SzahMatt widać, że nie masz pojęcia o piłce
1
@Jacob94 aha , porownujesz Messiego do kajzerki. To raczej trzeba porownywac do czegoś co jest unikatowe na skalę światową. Te 150+pensja bardzo szybko się zwróci. W rok sponsorzy i sprzedaż koszulek przyniesie więcej. Tak samo jak było z CR gdzie 100 baniek się błyskawicznie zwróciło.
0
@Majsteer myślę, że jeżeli cena wynosiłaby 150, to znalazłyby się dwa, trzy kluby, które wylozylyby kasę
0
@SzahMatt po co takie bezpodstawne gdybanie. Na razie Semedo jest wraz z Messim i Ter Stegenem najlepszym zawodnikiem zespołu i top3 świata na swojej pozycji. Akurat on jak mało kto zasłużył na podwyżkę. Oby Barcelona jednak nie przesadziła z kasą, bo dawała za duże pensje wszystkim, a będziemy mieli świetnie obsadzoną prawą obronę na lata.
A Umtitiego bym oddał za 20 baniek do Evertonu. Oni mają kasę i lubią kupować piłkarzy Barcelony.
0
@vukoo1 pełna zgoda. Sam Messi, Semedo i Ter Stegen nie wygrają ligi i ligi mistrzów.
0
@ApanasBudriszko nie zmienia to faktu, że mieliśmy kilku podstawowych graczy bez dużej wartości w tym sezonie. To tylko informacja zwrotna w jakiej formie są ci zawodnicy.
2
@Wiernyfan80PPique powinien wylecieć z klubu za swoje podejście nieprofesjonalne. Kapitanem może być jedynie Ter Stegen, aczkolwiek jestem zwolennikiem, aby kapitanem był ktoś inny niż bramkarz
3
@MrShakira składaj ofertę