0

@Bagsik88 Pep chciał Semedo bardziej niż Roberto. Problem w tym, że Semedo bez kryzysu finansowego kosztował 100mln a Roberto 40.

0

Użytkownicy niekoniecznie cenią bardziej Depaya, więc takie zdanie nie jest chyba poprawnie skonstruowane. Ja osobiście chyba też zagłosowałem za Depayem, mając na uwadze, że kosztowałby 25 mln a nie 110. Natomiast w tej samej cenie, gdyby byli obaj, to wolałbym Lautaro.

0

@Bagsik88 no właśnie czytam i bardzo rzadko o kimś tak dobrze piszą jak o Semedo. Skromny poza boiskiem, a na boisku crack. Wolverhampton to mocna ekipa. Wolę słuchać opinii fachowców, niż niektórych dziennikarzy, którzy piłki nigdy nie kopnęli.

0

@Bagsik88 dla Ciebie jest słaby, a dla piłkarzy Barcelony jest crackiem :) jak myślisz, kto jest dla mnie większym autorytetem? (Pytanie retoryczne)

1

@antymadrista1 hehehe, aż sie usmialem. Dobre :D

5

Nigdy nie kibicowałem Atletico, chyba że przeciwko Realowi. Byłem też zwolennikiem odejścia czlapiacego Suareza , bo uważam, że na pozycji 9 trzeba świeżej krwi i liczę na Ansu, że odpali. Mimo tego wszystkiego, chętnie obejrzę mecz Atletico i będę śledził poczynania Luisa, jak nie patrzeć zasłużył sobie na sympatię i szacunek.

5

@Senyer już Arthur poszedł za Pjanica więc wszystko możliwe

0

@Bagsik88 dla mnie nie. Ja kibicuje Barcelonie, więc lubię doceniać grę piłkarzy, Semedo nie był moim ulubieńcem, po prostu był jednym z najlepszych na boisku. Zostali inni, których mam nadzieję będę miał okazję chwalić (Puig, Ter Stegen, Neto, Pedri, Trincao, Konrad, Fati). Wierzę, że młode pokolenie da dużo świeżości i jakości.

0

@Bagsik88 chodzi o to, że o nikim nie pisali crack, a o Semedo napisało kilka osób. Możesz zaprzeczać temu, ale to nie zmieni faktu, że Semedo jest crackiem.

1

@Uukasz_93 na początku byłem przekonany, że czeka nas lepszy sezon niż poprzedni, właśnie bez Suareza, który nie ma już tyle sił. Ale jak odstawili Puiga i Semedo (dwa motory napędowe zespołu), to też mam obawy, że może być gorzej.

0

@martee no tak, przecież jesteś bardziej kompetentny niż Suarez, Umtiti, Alena i Wolverhampton, aby to ocenić :)

0

@masik86 też tak myślę, że dla paxa to strata sensu życia

4

Ja nazwałem crackiem Semedo wczoraj. Dziś się okazuje, że nazywa go crackiem Suarez (trzeci napastnik w historii klubu), Umtiti (aktualny mistrz świata) oraz Alena. Tylko dla paxa i jego szajki jest to bezwartościowy zawodnik, którego Wolverhampton kupiło przez pomyłkę księgowej, która wpisała o jedno zero za dużo i zamiast 4mln wyszło 40mln.

Powodzenia Nelson w nowym klubie, cracku!

0

@pax no właśnie Ty wybierasz statystyki które nie mają żadnego znaczenia, bo asysty i gole nie muszą mieć przełożenia na jakość gry zawodnika, co Ci udowodniłem ja, Semedo, Guardiola, Simeone oraz whoscored i Wolverhampton, które wykupiło go za 40mln. Ter Stegen nie strzelił żadnego gola i jakoś nie piszesz, że jest słaby, a przeciez byli bramkarze, którzy strzelali dużo. Po prostu dopóki nie zrozumiesz jak ocenia się jakość piłkarska, to dalej będziesz wybierał wygodne sobie statystyki. Pamiętam w meczu, w ktorym specjalnie dla Ciebie opisałem każdą akcję Nelsona w ciągu 90 minut i dostał chyba druga najlepsza ocenę w meczu od whoscored, też opisałeś go krytycznie, bo brakowało Ci goli i asyst. Wtedy wszystkie pozytywne zagrania nazwałeś słabymi. Kończę z Tobą dyskusje, bo szkoda mi czasu. Jeżeli Tobie nie zależy, aby umieć ocenić futbol fachowym okiem, to tymbardziej mi nie zależy. Ja trenowałem z piłkarzami grającymi w ekstraklasie , jeden nawet jest bocznym obrońca , który grał w lidze mistrzów, a Ty pewnie grałeś w footbal managera. Graj dalej.

0

@pax nadalnie rozumiesz, że asysty, statystyki nie mają żadnego znaczenia. Potwierdzasz tto słowami "co w momencie". Nie jego wina, że zagrał świetnie a ktoś tego nie wykorzystał.

Cieszę się, że przyznałes iż tylko Messi Suarez i Arthur mają wyższe oceny. Czyli Semedo jest czwartym zawodnikiem Barcelony według ocen. Z tym się zgadzam.


0

@pax nadal gra Nelsona jest mocniejsza niż Twoje komentarze.

0

@Murazor jak zaglądam na najlepszych zawodników na pozycjach na whoscored pokazuje mi, że Semedo jest trzeci w drużynie pod względem oceny. "Seasonal" i napisane jest, że brani sa zawodnicy najlepsi na swoich pozycjach i tam od Semedo tylko Messi i Suarez mają lepsze oceny.
I tak. Widzę różnicę między wolnym na 30 metrze a wolnym w polu karnym co jest zamieniane na gola . Osmieszasz się trochę pisząc, że tej różnicy nie ma.

0

@pax turlaj się dalej, to jedyne co Ci dobrze wychodzi

0

@pax dla mnie wywalczenie karnego to coś więcej niż asysta

0

@rutek71 no właśnie. Częściej wystawiany był Roberto, a to Semedo ma lepszą średnia ocen na whoscored, mimo że Roberto miał łatwiej bo jest wychowankiem. Semedo wszedł w nowe środowisko a i tak mimo braku zaufania od Valverde pokazał wysoki poziom gry. A skąd Ty wiesz, że Simeone i Guardiola nie chcieli, rozmawiałeś z nimi? Wielkie kluby nie mają kasy na transfery teraz, bo za dużo płacą za pensje i dlatego sprzedają zamiast kupować.

0

@Murazor jeżeli nie widzisz różnicy między wolnym a karnym to współczuję. A wilki są bardzo mocne. Kupili Semedo bo to crack.
Za słabego zawodnika nie płaci się 40 baniek.

0

@pax no tak, bo dla Ciebie jak Semedo zostanie sfaulowany na własnym polu karnym, lub na polu karnym przeciwnika to żadna różnica, w zasadzie pewnie byś go skrytykował, że dał się sfaulować, zamiast kontynuować akcje. Wybacz ale sam doskonale zdajesz sobie sprawę, jak absurdalne rzeczy piszesz. Wywalczenie karnego to jedna z najpewniejszych okazji do zdobycia gola, więc asysta jest słusznie uznana, bo to Semedo miał ostatni kontakt z piłką i podaje ją strzelcowi prosto na wapno.

0

@pax przykro mi, nie masz racji.

0

Dziękuję i powodzenia Luis! Shot technique na poziomie 99. Twoje bramki można porównywać z tymi, które strzelał Ibra. Sztuka. Mało jest takich napastników.

0

@Murazor wywalczenie karnego jest najmocniejszą asystą jaką może sprawić zawodnik. Trudno o łatwiejsza sytuację do strzelenia gola, a karnego jest bardzo trudno wywalczyć. Od pisania Semedo nie będzie lepszy, on już jest bardzo dobry, ale może Ty coś zrozumiesz, a nie oceniasz wybiórczo po swojemu tak jak Ci pasuje do tezy. Poogladaj sobie oceny Nelsona od momentu kiedy przyszedł Setien i zobaczysz , że miał jedne z najlepszych na boisku , nie musi mieć motma, bo go zdobywają zawodnicy ofensywni najczęściej poprzez bramki i asysty a nie od tego jest obrońca. Średni gracz nie kosztuje 40mln w kryzysie finansowym. Tyle kosztuje crack, a poszedł do bardzo dobrego klubu.

0

@Marcinss10 masz całkowitą rację. Semedo nie tracił prawie w ogóle piłek, wygrywał pojedynki defensywne, w ofensywie brylował i zawsze był krok przed kolegami, ale nie miał na boisku Xaviiego i Iniesty, a czterech defensywnych pomocników typu Vidal , Busquets , Rakitic, Roberto po prostu nie nadążali.

0

@Tomek54321 nie, porównałem stare modele mercedesa z nowym modelem mercedesa. Tamci są już zasłużeni a przed Nelsonem jeszcze 10 lat gry.

0

@rutek71 grą się obronił, co potwierdza cena. Wielokrotnie miał jedne z najwyższych not wystawionych przez światowe serwisy piłkarskie. Za słabego piłkarza nie płaci się 40 baniek w czasach kryzysu. Słabego piłkarza nie chciałby Simeone i Guardiola.

0

@Greenalley a ja proponuję zmienić barwy na jakiekolwiek, skoro krytykujesz jednego z najlepszych piłkarzy Barcelony ostatnich lat na boisku i poza nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?