FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojtek_debiec4 zgodzę się z ostatnim zdaniem w dużej części, że Griezzman i Semedo mieliby dużo większy wpływ na grę w innych klubach. Myślę jednak, że problem można rozwiązać prostymi ruchami. Griezzman do środka pola jako ofensywny pomocnik (tam moim zdaniem gra najlepiej) a Semedo na skrzydle powinien współpracować z kimś z kim się dogaduje, czyli Dembele lub Portugalczyk Trincao. Problem z upchnieciem Messiego jest wtedy. No ale ja nigdy nie byłem zwolennikiem transferu Griezzmana, bo w środku pola mieliśmy przepych zawsze. Po prostu wymieniłbym go na Lautaro Martineza.
4
@VenoM pełna zgoda. Przyganiał kocioł garnkowi (pax cytowanym komentującym). Tylko w tym przypadku bez względu na to, czy Semedo zagra fenomenalnie, czy też przeciętnie, to wydźwięk komentarzy paxa jest w stylu "Semedo na emeryturę, Roberto rządzi". No ale tak to jest, jak ktoś już przed meczem ma wystawioną ocenę zawodnika ;)
0
@wojtek_debiec4 właśnie dlatego Semedo nie ma asyst, bo przez Albę musi grać ostrożniej, ale potencjał ofensywny ma ogromny, więc akurat z obroną nie mamy problemu. Jedyna pozycja niewiadoma to 9.
0
@Tobi23 akurat Semedo chce Guardiola, najlepszy trener być może w historii piłki nożnej, a Semedo jest jednym z najlepiej wycenianych przez Transfermarkt prawych obrońców na świecie. Także bzdury to tylko Ty tu wypisałeś. Co do Roberto tylko się zgadzam.
1
@Tatazolwinia zgadzam się ale z tych co się ruszają to wymienić można jeszcze Konrada, Pedriego, Semedo i Trincao.
0
@Tobi23 akurat prawą obronę mamy obsadzoną bardzo dobrze i trudno o lepszego zawodnika na rynku. A bramek nie traciliśmy przez obronę, tylko przez brak pomocy i ataku. Po prostu z przodu byliśmy sztywni i nieskuteczni, zamiast strzelać gole, pozwalaliśmy robić akcje przeciwnikom. Żadna obrona na świecie nie poradzi sobie, jeżeli koledzy z przodu zawiodą.
0
@Bulos11 ogarnij się. Właśnie wyjście na pozycję to jedno z najważniejszych zadań. Reszta stoi jak słupki. O to chodzi w piłce, żeby wychodzić na wolne przestrzenie. Trincao jest super, tak samo Semedo, obaj często wychodzą, ale nie dostają piłek , bo nie ma Xaviego, Iniesty lub Puiga i nie ma komu podać.
0
@m4ti220 bo dziś sprawdza rezerwowych.
0
@Scross ciekawe czy można jakoś ściągnąć fragment filmiku właśnie z ich show. Mistrzowie.
0
@mika_barca dla mnie to hańba. Chociaż te 5 mln + zmienne powinni zyskać, aby z 10 odrobić z tego transferu.
0
@Tobi23 według mnie wzmocnienia wymagała pomoc i atak, a bramka i obrona była dobrze obsadzona. W pomocy mamy Pedriego, Roquiego, Coutinho, a na skrzydło przyszedł Trincao, Dembele i mam nadzieję, że Messi. Brakuje goleadora, który ma siłę biegać.
0
@mint on teraz jest w najlepszej formie, a United to przeciętny klub aktualnie. W Barcelonie mógłby wystrzelić jeszcze bardziej.
1
@constantine16 też mnie to wkurzyło. Coutinho i Dembele to świetne transfery, problem w tym, że trenerzy ustawiali Coutinho na nieswojej pozycji, a Dembele miał pecha z kontuzjami. Gracze byli kupieni w szczytowych formach, ale źle się nimi zajęto w Barcelonie.
0
@Uky86 dorośnij
0
@mint oczywiście. Dlaczego nie? On prezentuje bardzo dobry poziom, a gra w Lyonie. W Barcelonie miałby łatwiejsze zadanie, więc mógłby strzelać dużo więcej goli i mieć więcej asyst.
3
Podobało mi się zaangażowanie szczególnie w drugiej połowie. Pedri, Puig, Semedo, Trincao, Coutinho zagrali bardzo fajnie. Mam nadzieję, że będziemy ich jak najczęściej widzieć na boisku.
0
Umtiti realnie jest wart 25mln, a jego pensja pewnie oscyluje wokół 10, więc kontrakt trzyletni z transferem to jakieś 55mln. Liczę chyba tylko na Everton. Ewentualnie Lyon i wymiana za Depaya(którego nie chcę, ale na pewno może dać więcej nam niż Umtiti, a także ma szansę wystrzelić i można na nim przyszłościowo zyskać), ale musielibyśmy dopłacić pewnie z 10 milionów, aby Lyon mógł zapłacić co najmniej rok pensji Samu. Chyba warto by było dopłacić 10 baniek i opłacać pensje Depaya, mieć alternatywę w Ofensywie, niż mieć Samu na ławce i płacić 10 baniek za siedzenie, bo grać nie będzie.
0
@MalanFCB tak słaby, że najlepszy trener w historii Barcelony, który jako jedyny w historii piłki nożnej wygrał wszystko co możliwe w jednym sezonie, chce go u siebie. Kończ Waść, wstydu oszczędź.
0
Semedo musi zostać. Ten news właśnie świadczy o jego wartości. Od Barcelony kupuje się za grosze lub za darmo, a Semedo wyceniany jest aż na 40-50 mln. Nie pamiętam, abyśmy sprzedali kogoś za tak ogromne pieniądze, poza Neymarem. City chce wygrać Ligę Mistrzów i wie, że Semedo mógłby bardzo w tym pomóc. Dla mnie to top3 na świecie aktualnie na swojej pozycji. Guardiola zna się na rzeczy.
0
@Uky86 nadal mocniejszą niż Twoja wiedza o piłce
0
@Greenalley nie widzę problemu, aby drogi piłkarz usiadł na ławkę i grali rotacyjnie
Tak samo nie widzę problemu z Messim na skrzydle. W piłce najlepsza obroną jest atak i to przeciwnik ma się bać.
0
Od czasu, gdy sprowadził Ronaldinho, zacząłem kibicować Barcelonie, więc mam dobre wspomnienia z Panem Laportą.
1
Jestem spokojny o PO, bo Semedo jest zdecydowanie lepszy od Roberto i Koeman to dostrzeże, tak jak dostrzegł potrzebę przywrócenia na pozycję Griezzmana, De Jonga i Cou.
0
@Uky86 jak zobaczyłem "statystyki" to przestałem czytać. Kolejny ekspert z livescore.
1
@SzahMatt Setien postawił na Semedo, bo widział że Portugalczyk jest zdecydowanie lepszy. Koeman też zapewne wybierze Semedo
0
@Greenalley ofensywny środkowy pomocnik na zmianę z Coutinho, Messi na skrzydło
0
@Janolinio
Ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
De Jong Puig Griezzman (Coutinho)
Trincao (Dembele) Fati Messi
0
Czy wiadomo kiedy wyłonią zwycięzców? Muszę niedługo wybrać odpowiednią umowę dotyczącą kanałów i nie wiem ile mam czekać.
1
@David00 pora wylaczyc livescore i włączyć mecz w tv. Akurat Semedo jest motorem napędowym aktualnej Barcelony. Dobrze, że nadchodzi Ansu, to przejmie trochę inicjatywy.
10
@TheNekro94 to kwestia natury kobiet. Kobiety nie są tak bezpośrednie, decyzyjne. Są także bardziej cierpliwe, ale niezdecydowane. Nie robią tego po złości, że nie mówią, czy coś będzie z tego czy nie.
Myślę jednak, że zauważysz, iż podobasz się kobiecie. Jeżeli kobieta sama do Ciebie pisze lub dzwoni (szczególnie wtedy) od jakiegoś czasu i nie jest to jednorazowe, to znaczy że jesteś dla niej atrakcyjny. Jeżeli nie odzywa się sama, to nie jest Tobą zainteresowana. Ale czy nie jest tak samo u facetów?
Rada z mojej strony: jeżeli nie chcesz psuć sobie nerwów , to po maksymalnie trzecim spotkaniu powinieneś powiedzieć, że nie masz już 15 lat (chyba , że masz) i nie interesują Cię podchody. Niech dziewczyna się określi, czy jest Tobą zainteresowana, czy nie. Wtedy trzeba wymusić odpowiedź i albo jest pozytywna i budujecie relację dalej, albo powie, że "to nie to" i olewasz ją całkowicie od tego momentu (ewentualnie przypominasz się jej w jej trudnych sytuacjach, aby być blisko i wesprzeć, wtedy zdobywasz punkty).
I jeszcze jedno - zaangażowanie w budowanie relacji powinno być maksymalne i od początku z obu stron, od kobiety i od mężczyzny. Nie chodzi o nie wiadomo jakie deklaracje, ale chodzi o poświęcanie czasu, odpisywanie na wiadomość, inicjowanie rozmów.