2

@Tomek54321 Roberto 39 występów, 1 gol i 2 asysty w sezonie 2019/2020, Semedo 42 występy, 2 gole i 11 asyst w tym samym sezonie. Semedo niszczył Roberto pod względem statystyk. Ale statystyki nie grają. Semedo po prostu był crackiem i po Alvesie nie było lepszego.

2

@AxelF widać brak Semedo. Roberto nie ogarnia prawej strony

7

Pierwszy mecz i już widać, że odkąd odszedł Semedo, to nie mamy prawej obrony. Po prostu nie istnieliśmy i nie mogliśmy zrobić prawa strona żadnej akcji. Mam nadzieję, że Dest chociaż w połowie zastąpi Nelsona.

0

@Bagsik88 tego Roberto, który dziś byl najgorszym zawodnikiem na boisku? Którego nikt nigdy nie chciał kupić i nie kupił?

0

@Bagsik88 tego Roberto, który dziś byl najgorszym zawodnikiem na boisku? Którego nikt nigdy nie chciał kupić i nie kupił?

3

I gdzie są hejterzy Coutinho? Wystarczyło wystawić go na jego nominalna pozycję środek pomocy i od razu widać efekty ;)

0

@Bagsik88j
Współczuję Ci gościu :D

0

@Bagsik88 wierzę, że da się to wyleczyć, ale Ci współczuję :))

0

@Bagsik88 żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie :) osmieszasz sie gościu . Roberto nikt nigdy nie chciał i nie kupił. To problem dla Barcy, bo żaden klub go nie chce. Szkoda, że oddaliśmy topowego prawego obrońcę Semedo. Liczę jednak że Dest przynajmniej w połowie będzie tak dobry jak Nelson.

0

@Bagsik88 żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie :)) że też nie widzisz jak bardzo się osmieszasz

0

@johny11 spokojnie , mam lekcje z Tobą dopiero popołudniu. Nie zapomnij wziac stroju na wf, bo wstawię Ci nieprzygotowanie

1

Gratuluję Suarezowi. Peszko też zaczął notować sukcesy jak zmienił drużynę :))

Suarez to legenda i chwała mu za gole ale czas w Barcelonie się skończył. Teraz niech sobie strzela z Granada, ale my potrzebujemy kogoś kto będzie strzelał z każdym i w lidze mistrzów.

0

@Bagsik88 żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie :) że Ci się chce tak ośmieszać . Współczuję Ci, serio.

1

@patataj dla każdego Alves był najlepszy, także dla mnie. Ale nie mieliśmy lepszego niż Semedo na prawej obronie, poza wspomnianym Alvesem.

0

@rutek71kkażdy milion jest ważny, a także zaoszczędzenie na pensjach :) nie wiem jaki koszt będzie Desta. Podejrzewam, że max 25 mln, a Semedo to prawie pewne 40mln.

0

@Bagsik88 żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie :)

1

@patataj prawa obrona jest słabo obsadzona od momentu odejścia Semedo. Ale trzymam kciuki za każdego, kto go będzie próbował zastąpić.

0

@Bagsik88 Semedo nie trzeba bronić, on sam się obronił grą i wartością transferu. Ty natomiast się upokarzasz wymyśloną, nieuzasadnioną krytyką w jego kierunku.

0

@Bagsik88 na Twoje wymyślone teorie masz wymyślone potwierdzenie. Ja mam wiedzę i stwierdzam fakty.

0

@Bagsik88 za ceną idzie jakość. Właśnie dlatego ktoś więcej kosztuje, bo jest lepszy. Mało który piłkarz Barcelony jest sprzedawany za więcej pieniędzy niż został kupiony. Semedo błyszczał, w związku z tym zyskał na wartości. Jedyne kłamstwa prezentujesz Ty.

1

@fenix1983 lewych obrońców mamy dwóch. Po odejściu Semedo nie mamy żadnego prawego obrońcy, wiec przydałby się ktoś na prawą stronę.

0

@rutek71 jak widać Semedo zjada Desta, jeżeli mówimy o cenie.

0

@Bagsik88 nie woli, tylko Roberto kosztował 25 a Semedo 40 i więcej. Po prostu City nawet na taniego Roberto nie miało kasy.

0

@Bagsik88 nie kupili Leo ani Semedo bo to zawodnicy z najwyższej piłkarskiej półki, a takie cracki kosztują, a City nie ma pieniędzy na wzmocnienia. Tak Manchester City bardzo chciał Roberto, że nawet tych 25 mln za niego nie wyłożyli. Nikt nie wyłożył, bo ludzie wolą płacić za jakość.

0

@Bagsik88 dokładnie, bo wielkie kluby nie mają kasy. Dlatego aspirujące do wielkich korzystają z okazji i wykupują zawodników za 50% ich nominalnej wartości, tak jak to wilki zrobiły z Semedo.

0

@Bagsik88 jak już ktoś kłamie to Ty. Chciałeś artykuł w którym Pro chciał Semedo to Ci go dałem . Jest takich wiele. Googluj sobie. Skończyłem z Tobą dyskusję.

0

@Bagsik88 nie pisałeś że miały być ceny, tylko artykuł że Guardiola chciał Semedo. Barca chciała wtedy 100 ml, tyle ile wynosi klauzula, Semedo był nie na sprzedaż jako bardzo ważny zawodnik.

0

@Bagsik88 100 mln to klauzula Semedo i tyle chciała Barcelona wtedy. Skoro w pandemii płacą 40 to bez pandemii spokojnie by poszedł za 70.

0

@Ernesto82aankiety moga być różnie. Chodzi tylko o błędne skonstruowanie wniosków. To tak jakby mieć wybór między maluchem za 1000zl i mercedesem za 2 mln zł. Wiadome , że większość nie ma kasy na mercedesa, a maluchem dojadę w to samo miejsce co mercedesem, co nie znaczy, że bardziej cenie malucha, bo jednak po drodze się zepsuje, a Mercedes jest wygodniejszy i dojedzie szybciej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?