FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor według każdego portalu to najdroższa sprzedaż w historii Barcelony, jeżeli chodzi o obrońcę, Semedo wart jest 35 mln a Roberto 20mln i to mówi samo za siebie. A w trzech ostatnich meczach z rzędu Semedo miał najwyższą lub top3 ocenę w drużynie, wygrywając mecze w premier league. W grze Roberto z kolei widać, że nic nie wnosi w ofensywie. Akcje są tam, gdzie jest Dest lub Alba.
2
@ElTomas chłopie , strajk kobiet trwał tylko pierwszego dnia. Od dnia drugiego strajk przejęło LGBT i szykuje rewolucję kulturową jak w USA. Cieszę się że się obudziłeś. Lepiej późno niż później.
0
@Murazor no ja sprawdzałem po każdym meczu, więc wiem że miał jedne z najwyższych. Może Ty zapomnisz ale widać, że jak tylko Semedo odszedł to mamy najgorszy start od 18 lat w lidze.
0
@mikokarla zgadzam się, że wina po obu stronach. W moim odczuciu większy błąd popelnil Pique.
0
@Murazor trzeba było oglądać mecze i widzieć jak od czasów Setiena miał jedne z najwyższych ocen systematycznie i był motorem napędowym druzyny . A jak już patrzysz na statystyki to takim sposobem uważasz, że Iniesta był beznadziejny , bo przez rok nie miał asysyty i gola, grając w najlepszej Barcelonie w historii, a przecież nie grał na obronie, tylko w pomocy i w ataku.
0
@MurazorS Semedo jak grał systematycznie zbierał jedne z lepszych not w zespole. Był w obronie i inicjował ataki. Niestety Roberto jest tylko w obronie, bo z ofensywa ma duży problem. Do tego jest wolny. Także Semedo był zdecydowanie lepszy. Wartość Roberto to 20mln , a Semedo 35mln. Odpowiedz sama się nasuwa.
6
@Messibestplayerintheworld Jak Ter Stegen jest gotowy na 100% to niech gra chociaż to Dynamo i mamy komplet punktów ostatni mecz Neto też może sobie zagrać. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,. Teraz lepiej?:)
3
@Kismeth niestety nie było to normalne podanie. Pique podał za późno i zbyt mocno.
0
@Murazor no właśnie lepiej oglądaj mecze, wtedy będziesz wiedział na jakim poziomie grało np. Juve. Polska ekstraklasa by ich ograła. Nie nazwiska grają. Wczoraj Roberto nic nie wniósł do ofensywy, mimo że graliśmy w przewadze. Jak grał Semedo lub gra Dest, to od razu widać , że mamy dodatkowego zawodnika.
0
@Remi70 to Ty chyba widzisz paxa w lustrze, skoro go wzywasz ;)
1
@RobsonPL pax i bagsik by się z nim zgodzili. Przecież ich zdaniem statystyki są najważniejsze.
4
@LaSagradaFamilia mnie to nie śmieszy, bo mimo dużej ilości strat, to on napędzał większość akcji. Nie myli się ten kto nic nie robi.
3
@martin3131 mógł mieć też hattricka z przewrotki. Ale nie miał ani hattricka ani asyst, bo nie zrobił nic dobrego w tym meczu, miał dużo strat i ruszał się jak wóz z węglem.
0
Nie mogę już patrzeć na Busquetsa i Roberto. Semedo wróć!
0
@Murazor dokładnie, Semedo grał z mocniejszymi przeciwnikami i ma lepsze noty niż Roberto ze słabszymi. Ostatni mecz Roberto pokazał, że nie mamy bocznego obrońcy, gdy on gra.
2
Przydałby się Semedo, który wg whoscored trzeci mecz z rzędu jest w top 3 najlepszych zawodników meczu. Wczoraj najlepsza lub druga najlepsza nota przeciwko Crystal Palace. W ostatnich trzech meczach Barcy był widoczny aż nadto jego brak.
Mam nadzieję, że dzisiaj zagra Dest i Alba na bokach.
0
@masik86 tak , ale nie dlatego, że jest słaby, tylko dlatego, że w tym sezonie mamy bardzo dobrych zawodników. W poprzednich sezonach nie mieliśmy tak dobrych jak teraz.
0
@adukla być może na papierze byli tak ustawieni, lecz w meczu Iniesta grał wyżej i częściej dryblował niż Xavi, oddawał strzały. Grał także na skrzydle właśnie dlatego, że potrafil zrobić różnice.
0
@Barca-Messi10 ale wygrana 10:0 czy 1:0 nie ma znaczenia. Chodzi o fakt, że mogliśmy stracić punkty. Dlatego uważam, że mecz nie był super z naszej strony.
4
@Pyziol sam gdybym był trenerem, zakazalbym bronic dla Dembele. Ma zbyt duży potencjał ofensywny, aby marnować energię na defensywę. To nie roboty. On ma mieć siłę na zrobienie różnicy z przodu, tak jak to zrobił wczoraj, bo robi to lepiej niż inni. Za to broni gorzej niż inni, więc jego bieganie w obronie byłoby strata dla całego zespołu.
1
@Bogan wie, bo sam gra z nim w Fifę po sieci :)
7
@lol4 jakiś absurd. Gola strzelil Dembele i to tylko jego zasługa. Ktoś inny nie wypracował by sobie tej sytuacji i nawet jakby, to ktoś inny mógłby nie oddać strzału. Dembele porobił kilku obrońców, zdecydował się na strzał i chwała mu za piękną akcje. Ujmowanie graczowi zasług po rykoszecie to to samo co ujmowanie zasług po golu od poprzeczki lub słupka, bo przeciez w statystykach słupek i poprzeczka są traktowane jako strzał niecelny.
9
@ShawnC bo nie chciał mieć. Puig był dostępny i nie dostawał szans, mimo że spisywał się świetnie jak już dostawał minuty
1
@ferdas_rawa moim zdaniem obaj świetnie pasują na pozycję Iniesty. Ale wystawiłbym w tej chwili De Jonga na defensywnym, Puiga na środkowym i Pedriego na ofensywnym pomocniku.
3
Moim zdaniem było nieźle i taki poziom powinien być systematycznie, lecz daleko mi do zachwytów. Uważam, że Juventus zagrał dość słabo, a mimo wszystko przy większym szczęściu mógłby z nami zremisować.
1
Do zapowiedzi tego meczu wystarczyłoby samo zdjęcie , które jest mega. Pirlo bark w bark z Messim. Rewelacja. Już czuję emocje.
0
@FutbolToMagia Wolverhamtpon - Newcastle wczoraj. Semedo najwyższa nota w drużynie znowu, drugi raz z rzędu.
https://www.whoscored.com/Matches/1485249/Preview/England-Premier-League-2020-2021-Wolverhampton-Wanderers-Newcastle-United
0
@pax to Ty zostałeś wyjaśniony transferem Nelsona za 40 mln w czasie największego kryzysu na świecie. Żaden PO nie był tak drogi sprzedany w Barcelonie, drożej niż został kupiony. To świadczy tylko o tym, że to światowy poziom.
0
@pax a Ty nadal nie widzisz różnicy pomiędzy statystykami, które są nieistotne dla oceny zawodnika, a oceną, która nie jest statystyką. Nelson nie mając asyst był top3 świata na prawej obronie, właśnie dlatego został kupiony za rekordowe 40mln i to w czasach światowego kryzysu.
5
@pax odwrotnie. Do Konfederacji się dojrzewa. Kiedyś głosowałem na te populistyczne hasła głównych partii, dziś jak place podatki, skupiam się na merytoryce, to wiem, że oprócz Konfederacji nie ma konkurencji. Bon edukacyjny to genialny pomysł, który podwyzszylby poziom szkolnictwa, tak jak podział klas na męskie i żeńskie.