FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Artur97 Koeman jest obrażony na Puiga i mimo, że Puig gra najlepiej z całej drużyny, to i tak będzie grzał dalej ławę. Koeman to taki koń trojański.
0
@mozart właśnie o tym mówię, że nie powinny grać nazwiska, tylko zaangażowanie i potencjał, a Ty mówisz że młody nie może grać bo nie ma renomy! To jest zabijanie pilki nożnej! Mingueze poznaliśmy dopiero jak zagrał z deportivo i był jednym z najlepszych na boisku! Nie miał żadnej renomy! To właśnie Griezzman grał wszystkie mecze niezależnie od tego, że grał piach! A Trincao w presezonie pokazał się z znakomitej strony i nie dostał prawdziwej szansy! Puig od trzech lat pokazuje wysoki poziom a i tak nie gra, bo Koeman się na niego obraził. Trenera nie rozlicza się zesłów , tylko z czynow. Mógł pozbyć się Griezzmana i zostawić Suareza, pensje podobne, a miałby goleadora. Do tego Messi byłby w lepszej sytuacji psychicznej. To trener postanowił że będzie odwrotnie.
0
@mozart właśnie to co mówisz to nic tego nie potwierdza. Trincao nie dostał w ogóle szansy. Ile razy wystąpił w pierwszym składzie Trincao a ile Griezzman? W życiu chyba w piłkę nie grałeś i nie masz pojęcia jak ważne jest dla piłkarza poczucie zaufania. Griezzman nie wykorzystał szansy a nadal grał piach i miał pierwszy skład. Trincao szansy nie dostał, podobnie jak inni młodzi. To Koeman wywalił Suareza , Suarez chciał zostać. Jakby Koeman chciał stawiać na młodych to by ich wystawiał, gdy weterani są zdrowi, a tymczasem nie daje im w ogóle grać. Grają tylko jak są kontuzje weteranów
0
@mozart nie, to Koeman wywalił bramkstrzelnego Suareza. To Koeman stawia na nieskutecznego i bezproduktywnego Griezzmana. Zobacz ile minut spędził Griezzman, a ile Trincao lub Puig. Gorzej niż francuz by nie zagrali. To są po prostu decyzje trenera które doprowadzają klub do beznadziejnej sytuacji.
0
@Bagsik88 na razie radzą sobie podobnie, a nawet punktowo lepiej niż Barcelona w mocniejszej lidze, więc wydaje mi się to ogromnym sukcesem porównując wartość drużyn.
0
@mozart widać jak najsilniejszy skład wystawił, skoro wyniki mamy najgorsze od 33 lat. Obudź się. Koeman stawia na nazwiska, bo boi się szatni. Młodzi nie dostają swoich szans, tylko muszą liczyć na kontuzje swoich kolegów. Stawianie na młodych, to dawanie im minut od początku, wtedy kiedy wszyscy są zdrowi(!), żeby poczuli się mocni i że im się ufa, jednocześnie dając sygnał starszym, że muszą pracować a nie spoczywać na laurach. Na razie Koeman podejmuje bardzo złe decyzje kadrowe zbyt wiele nie różniące się od dwóch poprzedników.
0
@Bagsik88 moim zdaniem wolves i tak radzą sobie lepiej niż ktokolwiek by się spodziewał. Ostatnio wygrali z Arsenalem
0
@mozart czyli w ogóle nie analizujesz co i dlaczego. Brak argumentów. Właśnie dlatego grają młodzi, bo starzy byli kontuzjowani. Z Atletico wyszło 9 z zeszłego sezonu a wostatnim meczu przegranym z Cadiz na ławce siedział Alena, Puig, Dembele, Pedri, Trincao. To dowód na to, że trener w ogóle nie stawia na młodych. Grają bezproduktywne tłuste koty lub ludzie bez formy typu de jong. Dest zagrał bo kontuzja Roberto, a Mingueza bo kontuzja Pique. Puig jest jednym z naszych najlepszych graczy, a w tym sezonie nie dostał szansy. Szansa to kilka meczów z rzędu w podstawowym składzie, a nie 30 minut w trakcie sezonu.
0
@mozart ja przeanalizowałem. A Ty? Nie zagrał żaden młody decyzją Koemana. Gdyby nie wyrzucono z klubu Suareza, nie zagrałby Fati, gdyby Dembele był zdrowy, nie zagrałby Pedri, do tego na ławce wiecznie Alena, Puig, Dest, Trincao,Mingueza, bo musieli grać Griezzman, Busquets, De Jong, Roberto, Pique. Dopiero jak podostawali kontuzji, to trener wprowadził zmienników. Pewnie dlatego też przydarzyły się kontuzje, bo Koeman nie rotuje składem.
0
@Bagsik88 na temat Semedo podałem tylko sprawdzone informacje a Ty klamales. Aktualnie Semedo z whoscored w 7 meczach z rzędu miał top3 oceny w drużynie lub w meczu. :) Jego wolversi są wysoko.
0
@mozart Suareza odstrzelił Koeman. Mógł przecież wyrzucić Griezzmana z podobną pensją.
Który młody niby zagrał? Bo ja widzę samych weteranów, gdy są zdrowi.
0
@Bagsik88 ja także nie muszę:)
0
@-Tomasso- ja tego nie dostrzegam. Bo niby który młody grał, gdy weterani byli zdrowi?
0
@Bagsik88 aż specjalnie wcisnąłem "pokaż komentarz" , bo mam Cię na ignorowanym, ale muszę przyznać, że zgadzam się z Tobą w 100%. Merytorycznie napisałeś. Chyba święta idą :P
1
@mozart jak nie rozumiesz prostych słów, to nie czytaj. Po co sprawiać sobie tyle kłopotu. W podstawowym składzie grają ludzie z zeszłych sezonów, a młodzi i głodni nie mogą liczyć na grę, kiedy zdrowy jest przesycony weteran.
0
@-Tomasso- wydaje się to słowa klucze. Nie przełoży się póki nie zacznie stawiać na najlepszych. Na razie stawia na weteranów z ostatnich lat.
0
@DJ1992 ma takie jaja, że młodzi siedzą na ławce a grają weterani. Takie same jaja jak Valverde i Setien .
0
A ja tak jak twierdziłem tak twierdzę, że nadal to wina Koemana i nie różni się on od Setiena i Valverde. Na ławce wczoraj był Dembele, Puig, Pedri, Alena, Trincao. Gdyby nie kontuzje Pique i Roberto, do ławki dolaczylibg Dest i Mingueza i gdyby nie sprzedaż Suareza, również do ławki dolaczylby Fati. Czy to właśnie te stawianie na młodych? Koeman zrobił tylko dobre pierwsze wrażenie i na nim jedzie. Teraz mamy najgorsze wyniki od 33 lat. Kiedy Puig dostanie szansę? Jak będą najgorsze w historii Barcelony?
0
@milker nie ci co powinni grać. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Nie widzę różnicy między Setienem, Valverde i Koemanem. Każdy z nich nie ma nic do powiedzenia i skład ustala szatnia.
0
@MarioVeB! jak widać Ty nie masz, bo skład , który nazywasz dobrym ma najgorsze wyniki od dziesiątek lat. Ja z kolei otwarcie mówię o tym przed każdym meczem, że Koeman podejmuje złe decyzje kadrowe i jak widać się nie mylę :)
0
@tomekjd skład ustala trener
0
@Migel mi w każdym brakuje Koemana. Żadna różnica porównując do Setiena i Valverde jeżeli chodzi o wystawianie składu.
0
@PePeMasta niestety nie dostał ani jednej szansy, szansa to kilka meczów z rzędu w podstawowym składzie, a on zawsze wchodzi z ławki. Potencjał ma nieziemski i udowodnił to przed sezonem. Kwestia dania mu szansy. Tak jak Semedo przez dwa sezony wchodził z ławki, a w trzecim jak przyszedł Setien był podstawowym zawodnikiem i okazał się jednym z najlepszych PO na świecie. To samo może być z Trincao, ale oczywiście nie mam takiej pewności. Na pewno jednak nie można oceniać zawodnika po minutach z ławki. Zgodzić się tylko mogę , że mógłby więcej walczyć.
0
@Magicc89PL to powiedz mi jaki zespół ma średnia wieku 20 lat, żeby mówić o nim tak jak Ty mówisz? Przypominam że Barcy średnia wieku to około 28 lat, więc zawodnik 20 letni dopiero raczkuje. Do niego nie można mieć zarzutów, szczególnie że ani razu nie grał w podstawie
0
@Magicc89PL 20 lat to mega młody zawodnik, a oceniać go nie można, bo nie dostał jeszcze szansy na gre.
0
@Elvisek wydawałoby się - słowa klucze
0
@Siergiej_Piputkin Kto nie daje w B. Dembele? Alena? Puig? Pedri? Trincao? Mingueza? Dest? Ci zawodnicy nie grają, jeżeli zdrowi są weterani.
0
@Siergiej_Piputkin no właśnie widać jak nieplacki grają i które mają miejsce w tabeli. Najgorsze od 25 lat. Właśnie dlatego, że nie ma świeżej krwi, a najlepsi zawodnicy siedzą na ławce
0
@MarioVeB! bardzo dobry, taki bezproduktywny i ociężały, bez polotu, w sam raz na porażkę z Cadiz. Chyba jednak żałujesz, że to nie ja ustalam składy.
0
Oczywiście potwierdza się to co mówiłem, że Koeman nie stawia na młodych. Pedri, Puig, Trincao, Dembele , Alena nie grają mimo, że są zdrowi. Wcześniej wystawiania byli z przymusu. Ale nadal większość La rambla będzie się podniecać jak to Koeman stawia na młodzież, grając bezproduktywnym Busquetsem, De Jongiem, Griezzmanem, a jak wrócą po kontuzjach to jeszcze Pique, Roberto.