0

@pax niestety znowu kłamiesz . Masz uprzedzenia do Semedo ze znanych sobie powodów. Nie wiesz na czym polega piłka nożna skoro oceniasz negatywnie jednego z najlepszych graczy, jakich mieliśmy. Roberto pokazywał może połowę tego, co dawał Semedo. Twoje analizy są nietrafione. Ale żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie.

0

@Yoshi94 @Sulej @supermisiek98 hahaha, rozpędziłem się , no to bez Pique

2-5-3

0

Moja wymarzona jedenastka w tym sezonie:

Ter Stegen
Araujo Pique Lenglet
Dest Alba - jako boczni pomocnicy
De Jong (Defensywny) Puig (Środkowy) Griezzman (Ofensywny)
Dembele (Lewa) Messi (Środek) Pedri (Prawa)

Brałem pod uwagę tylko zdrowych. (O ile liczyć, że Dembele jest zdrowy)

0

@pax Chłopie, ja nawet nie czytam za bardzo Twoich komentarzy, a już szczególnie omawiane przez Ciebie sytuacje. Pokazałeś, że nie znasz się na piłce, gdy opisywałem zagranie po zagraniu mecz Nelsona, gdzie był najlepszy na boisku, a Ty te zagrania oceniłeś zupełnie odwrotnie, co tylko świadczyło o Twoim uprzedzeniu do niego. Co mnie obchodzi jakiś tik tok? Nawet nie wiem co to jest. Widać poziom Twoich argumentów. Nelson grał tylko pół roku w Barcelonie, jak przyszedł Setien i był naszym czołowym graczem wtedy, dlatego właśnie odszedł za 40 mln - jeden z największych transferów out w historii Barcelony. Nie skłamałem, tylko whoscored mi tak podał, meczu nie oglądałem. Zaufałem linkowi, w który wszedłem. Także nie kłam więcej.

0

@Greenalley dla mnie najgorsza Barca od 30kilku lat to zwolnić trenera. Messi gra bardzo dobrze.

0

@StephanosCrushes ważniejsza jest dyspozycja w meczu a nie na treningu.

0

@pax niestety nie masz racji. Zobacz sobie jakie noty dostaje Semedo w meczach. Chyba za darmo mu ich nie dają. Roberto był zawsze słabszy od Semedo, zresztą od każdego, bo akurat Semedo był naszym najlepszym PO po Alvesie w historii klubu. A statystyki nie grają, więc asysty możesz sobie schować. Na whoscored był top 3 swojej drużyny i to napisałem, więc swoje kłamstewka zachowaj dla siebie.

Edit: właśnie sprawdziłem ponownie, żeby dać Ci link i rzeczywiście nie zagrał. Sprawdzając wcześniej pokazało mi jego top3 note . Nie wiem dlaczego. Sprawdzałem na whoscored. Tak czy inaczej w poprzednich meczach miał wysokie noty. 7 razy z rzędu był jednym z najlepszych w meczu.

7

Puig: bez oceny, grał za krótko. Brakuje oceny i opisu Koemana.
Koeman: 1 - jest tu za długo.

1

Prędzej Koeman sam korki założy, niż Puigowi da pograć. Wypad z takim trenerem.

0

@JarekS właśnie Semedo zjadł Sergiego Roberto, a Destowi do Semedo mnóstwo brakuje, co pokazał chociażby w ostatnim meczu potykając się o własne nogi i przegrywając każde 1v1 w ofensywie, dlatego zszedł w połowie. Nelson zawsze jak grał, prezentował światowy poziomni brylował w defensywie i ofensywie. Przez wiele lat nie będzie takiego zawodnika prawdopodobnie. Dest jest dwa razy lepszy niż Roberto, ale do Semedo ma jeszcze długą drogę i musi się wiele nauczyć. Jak chcesz opinie ekspertów to poczytaj noty jakie dostaje w premier league Nelson. Zazwyczaj w top3 meczowej jest. W przegranym z Man utd dwa dni temu meczu miał top3 w drużynie i top7 na 28 zawodników - to chyba mówi samo za siebie. Niska pensja więc drogi transfer? Totalnie nie ma związku jedno z drugim. Transfer był rekordowy, bo jest to top3 PO na świecie i drugi w historii Barcelony PO.

0

@StephanosCrushes widziałem go w meczach, zazwyczaj był najlepszy z drużyny

0

@JarekS Semedo jak grał to miał jedne z najlepszych not w zespole, robił przewagę grając 1v1 , nie bał się dryblingów, wejść w pole karne. Gracza nie rozlicza się z asyst tylko z jakości gry. Właśnie dlatego Semedo po Alvesie był naszym najlepszym PO w historii i odszedł za rekordową kwotę i w premier league jest jednym z najlepszych PO w tej chwili. Firpo natomiast nie wykonał ani jednego dryblingu 1v1 a właśnie tego się wymaga od jego pozycji. Trzy razy podac to umie gracz z polskiej ekstraklasy. W Barcelonie wymaga się kreowania sytuacji.

0

@Zieliniak nie mieliśmy zbyt wielu dobrych sytuacji, brakowało Puiga do wykreowania

0

0

@mozart nie, bo wtedy pojawiasz się Ty i przejmujesz pałeczkę

3

Kredyt zaufania do Koemana miałem ogromny przed startem ligi pomimo jego niepowodzeń w innych drużynach. Naogladalem się Holandii i uwierzyłem. Ale wprowadzanie Busquetsa przy remisie zamiast Puiga to kryminał. Ten trener nie ma pojęcia o co chodzi w piłce nożnej.

0

@StephanosCrushes nie wystawia Puiga bo nie jest dobrym trenerem. Tu nie ma żadnej innej filozofii czy tajemnicy.

0

Tysiąc okazji to Ty miałeś Firpo aby wejść w pole karne, minąć rywala 1v1 ale nie podjąłeś żadnej próby. Dla mnie to piłkarz na środek obrony a njje na lewą/skrzydło. Totalny brak odwagi w grze ofensywnej. Najlepiej sprzedać i próbować jakiegoś wychowanka.

0

@JarekS zagrał bardzo słabo, nie pokazał nic w obronie ani nie zrobił ani jednego dryblingu 1v1 , gdy miał na to wiele okazji. Jedyne co mu wyszło to 3 podania w pole karne, które były świetne, ale nie oznaczają, że zagrał dobrze. Gdy mógł zrobić przewagę, cofał piłkę.

0

Najgorsze: Firpo, Dest, Griezzman, Braithwaite, Koeman
Najlepsze: Dembele, Puig

0

@mozart jak wprowadzą, to Cię tu nie będzie

0

@pasquda nie wiem kto ma taką opinię o Messim, ja jej nie mam. Więc dla mnie to nie to samo.

0

Trzeba przyznać, że fajne passy ma Firpo dziś w pole karne. Brakuje mi jednak z jego strony dryblingu i robienia przewagi.

0

@Norbi2021 dwa kefiry, jednak dwa

0

@CZaras to nie naiwność, tylko wiedza i zmysł, ale skoro Ty tego nie masz, to nie dziwię się, że nie dostrzegasz

0

@mozart jak nie znasz się na piłce, to nie komentuj

0

@CZaras gdyby był Puig, podanie nie poszłoby do Araujo i nie stracilibyśmy bramki, tylko poszłoby podanie na dostawienie nogi do gola i mielibyśmy 1:0. Mam nadzieję, że dostrzegasz różnice między 0:1 a 1:0.

0

@Norbi2021 a Ty kup sobie kefir, przyda Ci się trochę kultury

0

@CZaras to wina wyłącznie Koemana, który nie wystawia naszego najlepszego piłkarza obecnie - Puiga.

0

@Norbi2021 pół stopy to nie jest bardzo wyraźny spalony szczególnie gdy nie ma stopklatki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?