0

@Norbi2021 nie rozumiem

0

@mikokarla rozumiem, że jesteś na treningach i w szatni, skoro to wiesz? Co za bzdury. Założę się, że trenuje ciężej niż większość zawodników. Jak gra w meczu, to jest naszym najlepszym graczem.

0

Ładna akcja. Super Pedri, świetny pass Firpo, dobre uderzenie Martin. Ciekawe czy off czy nie.

0

@Alustic od kiedy za faul w polu karnym nie powinno być karnego?

0

@T^L no w sumie patrząc przewrotnie :D

3

Od razu pomyślałem, że powinien Pjanic strzelać. Nie rozumiem dlaczego Martin uderzał.

0

@Magicc89PL Puig jest większym talentem niż Pedri, być może też niż Fati. A jeżeli trzeci z rzędu trener na niego nie stawia, to znaczy, że trzeci z rzędu trener jest beznadziejny.

0

@Dani13 zgadzam się, ale dodam że Puig od trzech sezonów powinien grać w podstawie :)

0

@mikokarla brawa za co? Puig na ławce i z powodu kontuzji za bardzo innego składu nie mógł wystawić

0

@T^L większość się nie zna, tak jak trener

11

Wspieram każdą decyzję Puiga. Takiego talentu dawno nie mieliśmy. Jeżeli pójdzie do Betisu, pogra sobie przynajmniej i wróci jak Koemana tu nie będzie. Z kolei jeżeli zostanie, to nie będzie miał sobie do zarzucenia, że nie zrobił wszystkiego dla Barcelony, jego ukochanego klubu. Potrzeba tylko normalnego trenera, który ma podejście psychologiczno-pedagogiczne do piłkarzy. Obrażanie się Koemana na Puiga jest karygodne.

1

Dobry ruch ze strony Puiga. Chłopak powinien być tym, od którego zaczyna się wystawianie składu, jednak z tym trenerem jest ciężko.... Musi pół roku pograć gdzie indziej i czekać na dobrego trenera w nowym sezonie, wtedy będzie naszym podstawowym zawodnikiem.

0

@kks1986 już jest bardzo dobrym obrońcą

0

@Korek365 tak, ktoś kto marnuje największy talent ostatnich lat jakim jest Puig, jest sabotażysta. Zamiast niego miejsce mają gracze, którzy nie przynoszą korzyści drużynie.

0

@dominikm słaby to jest Twój komentarz. Puig wciąga nosem Pedriego, a być może wyciągnąłby Fatiego , chociaż akurat Fati jest świetny. Puig nie zagrał ani jednego meczu w 11 od początku, ale to nie jego wina tylko słabych trenerów. Lewandowskiego też Legia nie chciała a jest najlepszy na świecie.

0

@Barca25 co to za post pod publiczkę? Puig nie wyszedł ani razu w podstawie, może czas się obudzić?

1

@Korek365 szacunku dla kogoś, kto z premedytacją pogrąża mój ukochany klub? Koeman to koń trojański.

0

Mingueza może zagrać na defensywnym pomocniku, ciekawy pomysł.

1

@ferdas_rawa no niestety na początku jego przygody miałem nadzieję, teraz widzę, ze to najgorszy trener od lat. Tata Martino był lepszy.

2

Najgorsze: Koeman (wystawienie czterech "dziesiątek" i Busquetsa, brak Puiga i Konrada)

Najlepsze: brak De Jonga w podstawowym składzie i dwaj młodzi stoperzy w podstawie mimo tego, że Lenglet był zdrowy.

0

@Merher ewidentnie brakuje Puiga

0

O KUR.............

3

@robertocarlos76 nie powinni być Twojego komentarza, bo nie znasz przepisów

5

Co za kretyn ten komentator który mówi, że nie było faulu. Ręce na plecach Griezzmana. Słusznie, że żółta a nie czerwona, bo minimalny kontakt był.

1

Griezzman przy rożnym krył powietrze, bo przecież zniszczyłby sobie nową fryzurkę, gdyby główkował

0

@ferdas_rawa Lenglet zdrowy akurat.

0

@Chudini123 Puig!!!!

0

Busquets, kończ waść, wstydu oszczędź. Po prostu ustąp miejsca lepszym, tak jak to honorowo zrobił Iniesta.

0

Brawa za młodych na stoperze Panie Koeman, w końcu jakaś szansa dla młodych, szkoda że dopiero w połowie sezonu ale lepiej późno niż wcale. Brawa za zdjęcie De Jonga. Jednak opieprz się należy solidny za cztery dziesiątki.w podstawie. Cou Griez, Pedri i Messi. Za Griezza powinien zagrać Trincao lub Konrad.

1

@joshua244 to Koeman robi ruinę z solidnych fundamentów. Tak, z Puigiem by lała wszystkich, bo właśnie brakuje nam kogoś kreatywnego, kto pośle głębokie, niespodziewane dla przeciwnika piłki. Na tym zawsze opierała się siła Barcelony, jak grał Xavi i Iniesta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?