FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Norbi2021 nie rozumiem
0
@mikokarla rozumiem, że jesteś na treningach i w szatni, skoro to wiesz? Co za bzdury. Założę się, że trenuje ciężej niż większość zawodników. Jak gra w meczu, to jest naszym najlepszym graczem.
0
Ładna akcja. Super Pedri, świetny pass Firpo, dobre uderzenie Martin. Ciekawe czy off czy nie.
0
@Alustic od kiedy za faul w polu karnym nie powinno być karnego?
0
@T^L no w sumie patrząc przewrotnie :D
3
Od razu pomyślałem, że powinien Pjanic strzelać. Nie rozumiem dlaczego Martin uderzał.
0
@Magicc89PL Puig jest większym talentem niż Pedri, być może też niż Fati. A jeżeli trzeci z rzędu trener na niego nie stawia, to znaczy, że trzeci z rzędu trener jest beznadziejny.
0
@Dani13 zgadzam się, ale dodam że Puig od trzech sezonów powinien grać w podstawie :)
0
@mikokarla brawa za co? Puig na ławce i z powodu kontuzji za bardzo innego składu nie mógł wystawić
0
@T^L większość się nie zna, tak jak trener
11
Wspieram każdą decyzję Puiga. Takiego talentu dawno nie mieliśmy. Jeżeli pójdzie do Betisu, pogra sobie przynajmniej i wróci jak Koemana tu nie będzie. Z kolei jeżeli zostanie, to nie będzie miał sobie do zarzucenia, że nie zrobił wszystkiego dla Barcelony, jego ukochanego klubu. Potrzeba tylko normalnego trenera, który ma podejście psychologiczno-pedagogiczne do piłkarzy. Obrażanie się Koemana na Puiga jest karygodne.
1
Dobry ruch ze strony Puiga. Chłopak powinien być tym, od którego zaczyna się wystawianie składu, jednak z tym trenerem jest ciężko.... Musi pół roku pograć gdzie indziej i czekać na dobrego trenera w nowym sezonie, wtedy będzie naszym podstawowym zawodnikiem.
0
@kks1986 już jest bardzo dobrym obrońcą
0
@Korek365 tak, ktoś kto marnuje największy talent ostatnich lat jakim jest Puig, jest sabotażysta. Zamiast niego miejsce mają gracze, którzy nie przynoszą korzyści drużynie.
0
@dominikm słaby to jest Twój komentarz. Puig wciąga nosem Pedriego, a być może wyciągnąłby Fatiego , chociaż akurat Fati jest świetny. Puig nie zagrał ani jednego meczu w 11 od początku, ale to nie jego wina tylko słabych trenerów. Lewandowskiego też Legia nie chciała a jest najlepszy na świecie.
0
@Barca25 co to za post pod publiczkę? Puig nie wyszedł ani razu w podstawie, może czas się obudzić?
1
@Korek365 szacunku dla kogoś, kto z premedytacją pogrąża mój ukochany klub? Koeman to koń trojański.
0
Mingueza może zagrać na defensywnym pomocniku, ciekawy pomysł.
1
@ferdas_rawa no niestety na początku jego przygody miałem nadzieję, teraz widzę, ze to najgorszy trener od lat. Tata Martino był lepszy.
2
Najgorsze: Koeman (wystawienie czterech "dziesiątek" i Busquetsa, brak Puiga i Konrada)
Najlepsze: brak De Jonga w podstawowym składzie i dwaj młodzi stoperzy w podstawie mimo tego, że Lenglet był zdrowy.
0
@Merher ewidentnie brakuje Puiga
0
O KUR.............
3
@robertocarlos76 nie powinni być Twojego komentarza, bo nie znasz przepisów
5
Co za kretyn ten komentator który mówi, że nie było faulu. Ręce na plecach Griezzmana. Słusznie, że żółta a nie czerwona, bo minimalny kontakt był.
1
Griezzman przy rożnym krył powietrze, bo przecież zniszczyłby sobie nową fryzurkę, gdyby główkował
0
@ferdas_rawa Lenglet zdrowy akurat.
0
@Chudini123 Puig!!!!
0
Busquets, kończ waść, wstydu oszczędź. Po prostu ustąp miejsca lepszym, tak jak to honorowo zrobił Iniesta.
0
Brawa za młodych na stoperze Panie Koeman, w końcu jakaś szansa dla młodych, szkoda że dopiero w połowie sezonu ale lepiej późno niż wcale. Brawa za zdjęcie De Jonga. Jednak opieprz się należy solidny za cztery dziesiątki.w podstawie. Cou Griez, Pedri i Messi. Za Griezza powinien zagrać Trincao lub Konrad.
1
@joshua244 to Koeman robi ruinę z solidnych fundamentów. Tak, z Puigiem by lała wszystkich, bo właśnie brakuje nam kogoś kreatywnego, kto pośle głębokie, niespodziewane dla przeciwnika piłki. Na tym zawsze opierała się siła Barcelony, jak grał Xavi i Iniesta.