FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlusek dlatego, że Koeman nie stawia na mlodych
0
@Rhaan Semedo był tak dobry, że często miał jedne z najwyższych not w zespole, sprzedano go za rekordową w historii klubu kwotę 40mln za obrońcę podczas największego w historii futbolu kryzysu finansowego. W ostatnich 7 meczach z rzędu był w top3 zawodników na boisku lub w swoim zespole i wyprzedza ze swoim słabiutkim zespołem tuzy premier league. W rankingu whoscored jest w pierwszej 30 spośród wszystkich piłkarzy występujących w premier league. Dest gra lepiej niż Roberto ale do poziomu Nelsona mu jeszcze daleko. Obudź się chłopie.
0
@Ansufati123 99% ludzi na tej stronie go skreslalo. Tak samo skreslali Semedo. Obaj pokazali, że gdy dostają więcej minut, są jednymi z najlepszych na boisku. Tak samo będzie z Puigiem, który teraz jest hejtowany za rzekomy "zły charakter" i brak talentu, bo przecież kolejny trener go nie wystawia. Wystarczy dać mu parę meczów z rzędu w podstawie a pokaże, że jest jednym z najlepszych zawodników ostatnich lat w pomocy.
0
@Goh mógłby być mocniejszy, gdyby zagrał Puig
1
@Naturopata mam takie samo zdanie. Kończy się czas i wlasnie w meczach LM powinien grać zawsze. Można połączyć przyjemne z pożytecznym.
1
Dobrze Panie Setien. Duś do ostatniego grosza. Mes Que un club to także dotrzymywanie słowa danego w umowie. Umów należy przestrzegać.
0
@Naturopata akurat Griezzman potrafi uderzyć z dystansu a Pedri i Puig, czy Trincao nie mają takiego strzału. Ale ogólnie zgadzam się, że potencjał w środku ogromny. Za Griezzmana można kupić Haalanda :)
0
@Siergiej_Piputkin a kogo miał wystawić , Ibrahimovica i Maldiniego? Chyba korzysta się z tych zawodników co się ma. Mamy w takim wieku, więc musi ich wystawiać. Na każdym kroku trener jednak pokazuje, że weterani są nietykalni póki nie złapią kontuzji.
0
Powinien usiąść na ławie na jeden mecz, bo opadł z formą i brakuje mu świeżości, a także poczucia, że nadal musi walczyć o skład.
1
@denis9401 jestem zdania, że nie stawia na młodych. Stawia na weteranów a młodych wprowadza z musu - Dest nie grał bo grał Roberto, ale doznał kontuzji, Fati gra bo nie ma suareza, Mingueza bo kontuzja Pique, nie gra także Alena i Puig bo grał Busquets i De Jong mimo braku formy, na miejscu Greizzmana który grał padake też mógłby się pojawić ktoś inny, a Pedri grał bo kontuzjowany był Dembele.
0
@Naturopata zgadzam się. Ale jeżeli już ma grać to jako ofensywny pomocnik, taki second striker. Żadne skrzydło i żaden atak. Na zmianę z Cou, a Messi niech lata na prawym skrzydle.
0
Ja nie rozumiem fenomenu kontraktów wieloletnich. Dlaczego z trenerem nie podpisuje się umowy na rok a po roku siadają i gadają czy będzie przedłużenie o kolejny. Tyle kasy zarabiają, że nawet jak nie popracują przez kolejne 10 lat, to i tak będą mieć dostatnie życie.
0
@kokos_xd cieszę się, ale ten klub to także pewne wartości, a Griezzman niestety nie pomaga wizerunkowi klubu takim zachowaniem
1
Piękny strzał, ale burak nieziemski z tego Griezzmana. Najpierw słynny film, w którym zagrał na nosie Barcelonie, a teraz dwa mecze z rzędu pajacowanie podczas cieszynek w momencie gdzie większość sezonu gra padake. Miałem go za bardziej ogarniętego.
0
@Firestone każdy argument jest na moją.korzysc. A potwierdzają je fakty. Griezzman grał mnóstwo meczów i często na prawym skrzydle, mimo że grał padake. W to miejsce powinien wejść Pedri. Skoro Griezzman grał to tymbardziej grałby Suarez zamiast Fatiego. To nie doszukiwanie sie. Po prostu ludzie, którzy nie znają się na piłce podniecają się Koemanem, a on podejmuje naprawdę fatalne kadrowo decyzje, co zresztą dało efekt najgorszych wyników. Mingueza gra przez kontuzje Pique, Dest przez kontuzje Roberto, Pedri przez kontuzje Busquetsa, Fati przez brak Suareza, Puig nie gra przez brak zaufania od trenera. Dla mnie na razie Koeman nie pokazuje się z dobrej strony, ale wierzę, że młodzież dzisiaj mu pokaże, że warto na nią stawiać w kolejnych meczach, nawet gdy weterani będą zdrowi.
1
@Naturopata zdecydowanie Puig powinien zagrać dziś w środku od początku, a Pedri na prawym skrzydełku.
0
@preemo wymuszony - jedyne słowo, które tu pasuje.
0
@Matejzzgadzam się, masz rację że za Pedriego Puig. Ale za Griezzmana Pedri :)
0
@SebastianB bardzo merytoryczna wypowiedź. To mnie przekonało, że Ty się znasz. Żenada.
0
@polishtoaster owszem. Oglądam każdy.
0
@Firestone polecam otworzyć oczy, a nie podniecać się młodym składem i naiwnie wierzyć, że to świadoma decyzja trenera.
0
@Bogan Fati gra bo nie ma Suareza. Pedri gra bo Dembele był kontuzjowany. Dest gra bo kontuzjowany jest Roberto.
0
@Pawlos1203 to, że dostał pozwolenie na grę, nie znaczy że wyleczył kontuzję. Na renegeracje potrzeba często więcej czasu, poza tym nie jest w rytmie meczowym, także zaległości możesz nadrobić Ty.
0
Sklad mógłby być lepszy. Widać, że wymuszony kontuzjami. Normalnie nie zobaczylibyśmy Minguezy, Desta, czy Pedriego i Cou w środku.
Pedri powinien zagrać za Griezzmana na prawym skrzydle, w środku Puig - wtedy widziałbym rękę trenera. Taki skład jak teraz to by wystawił Valverde i Setien po akceptacji szatni.
0
@Sznejk a kto miał dostać, Suarez? Nie ma kogo wystawić na tę pozycję, stąd gra Duńczyk, to żadna zasługa Koemana
0
@bodziu11arret niczym nie zaskoczył, wystawił zdrowych gotowych do gry. Przewidywalny skład. Taki sam wystawiłby Valverde i Setien
1
@Firestone Busquets leczy kontuzje, inaczej by zagral. To nie zasługa Koemana ten skład, tylko licznych kontuzji. Ten trener nie ma tendencji do wspierania młodzieży.
0
@hepibear dziękuję za troskę, nie, a Tobie?
0
Ogólnie Koeman bardzo zaniedbał młodych zawodników, mimo mylnego wrażenia, że na nich stawia. Ciekaw jestem jak grałby Betis, gdyby wypożyczyć Alene i Puiga do końca sezonu w pakiecie :)
0
@polishtoaster po co wypożyczać lepszego Puiga i zostawiać słabszego Alene? Chyba odwrotnie?