FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukas10 tylko Konrad, Dembele i Trincao tam mogą z powodzeniem zagrać
2
@NaFazieHitman podglądasz koty srające w puszczy? Jaką masz wtedy minę?
0
@Murazor kreatywność polega na niestandardowym tworzeniu akcji, co muszę oddać Roberto, bo zaskoczył mnie podaniem do Messiego piętką, po czym ten wladowal piłkę do bramk. Juz nie pamiętam czy był spalony czy nie Jednak takich zagrań nie widuje się u Sergio w zasadzie prawie w ogóle. Kreatywny jest Pedri, Griezzman Messi, oni mają oczy dookoła głowy i nieszablonowe pomysły.
0
@Rewolucja123 nie, nie oznacza. Grał też vidal rakitic i Busquets w zeszłym sezonie a nie byli to nasi najlepsi zawodnicy. Riqui był lepszy a nie dostawał szans. Jak grał to zbierał świetne noty.
0
@Greenalley lepiej Ty zejdź na ziemię i nie udzielaj się skoro nie masz argumentów. Jak małe dziecko, które myśli że piłkarz nie zrobi błędu w meczu. Nie bez powodu został oceniony najwyżej w drużynie i trzeci w meczu.
0
@Rewolucja123 niestety kreatywność nie polega na asyście, czy kluczowym podaniu. Jest to jeden z najmniej kreatywnych zawodników w zespole.
0
@Murazor Semedo jest drugim najlepszym w historii Barcelony prawym obrońca i został sprzedany za rekordową sumę w dodatku w czasach kryzysu. W ostatnich 4-5 meczach ma najwyższe noty w meczach w premier league. Roberto gra słabo niestety. W meczu z betisem zawalił dwie bramki, niestety nie kreuje nic, jest wolny. Od czasu do czasu wyjdzie mu dobre zagranie.
0
@Remi70 Semedo był w ostatnim meczu z liderem premier league najlepszym zawodnikiem swojej drużyny i trzecim w meczu. Poza tym ja nie wspomniałem o Semedo, tylko o tym, że Roberto słabo gra. Tak trener podejmuje decyzję, że Barca ledwo przędzie. Także raczej na nieszczęście.
0
@Rewolucja123 rzeczywiście zdarzyły mu się dwa lepsze mecze i zna automatyzmy, ale jednak dawno Barca nie miała tak słabego obrońcy jak Roberto. Wolny, nie umiejący dryblować, rzadko inicjujący, mało kreatywny, słabo broniący. Kwestia czasu, kiedy Dest się nauczy gry tutaj i wygryzie ze składu.
0
@JarekS nie ma to jak oceniać zawodnika po meczu, w którym cała drużyna zawaliła począwszy od trenera. To jest jedyny mecz w sezonie, którego w ogóle się nie powinno brać pod uwagę, a i tak Semedo na tle drużyny wypadł nieźle. Ja również patrzę jak gra i zawsze widzę jego światowy poziom. Generatory nie dały za niego 40 baniek, Guardiola, Simeone też nie jest generatorem, a chcieli Semedo ale wtedy kosztował 100mln.
0
@JarekS gadasz takie głupoty , że głowa mała . Semedo został sprzedany za rekordową kwotę w historii Barcelony jako najdroższy prawy obrońca, właśnie dlatego, że grał wybitnie i może 2-3 mecze mu nie wyszły a na pozostałych grał na światowym poziomie. W największym światowym kryzysie został sprzedany za 40 baniek. Teraz 5 meczów z rzędu zbiera najwyższe noty. Dziś z liderem premier league ma trzecia najwyższą notę na 22 zawodników. Whoscored.com Vardy 7.46, fofana 7.23 i Semedo 7.18. w poprzednich meczach najlepszy lub top3. Jesteś oderwany od rzeczywistości.
Griezzman nie gra na swojej pozycji w ogóle. U Valverde grał na lewym skrzydle a u koemana w ataku, a to jest środkowy ofensywny pomocnik. Gra na nieswojej pozycji, przez to gra piach .
Puig już trzy lata temu na Turne w USA pokazał jaki jest wybitny i cały świat go chwalił. Jak dostawał szansę u Setiena, zbierał najlepsze recenzje . U Koemana nie dostał żadnej szansy mimo swietnej gry. Ambicje ma żeby grać dlatego zostal w Barcelonie. Nie jego wina że trener na niego nie stawia bo jest obrażony.
Otwórz oczy chłopie, bo widać że nie wiesz co mówisz.
0
@JarekS no to niestety chyba w piłkę nie grałeś. Semedo zbierał świetne noty na wiosnę, był jednym z najlepszych naszych zawodników. Jego wartość szacowana przez ekspertów jest jedną z najwyższych na świecie jeżeli chodzi o prawych obrońców (niedawno była top5). Roberto wartość spadła do 20 mln a Semedo jest 35. Właśnie dlatego, że był jednym z najlepszych zawodników Barcy w zeszłym sezonie. Napędzał akcje, inicjował, nie tracił piłek głupio, mądrze się ustawiał, wygrywał wiele pojedynków w obronie, a nawet potrafi wywalczyć karne. Roberto z kolei bardzo słabo i nic nie wnosi do ataku poza przypadkowa asysta od czasu do czasu, ale akcje są bez niego.
Griezzman z kolei zbiera słabe noty, poza jednym meczem z Juve chyba nie gra nic dobrego. Szkoda gadać bo to transferowy niewypał.
Puig, jak można skreślić kogoś, gdy ten ktoś nie dostaje szansy.
Sam się skresliles tym komentarzem.
0
@JarekS zgadzam się. Czy trincao odpali będzie wiadome, jak dostanie kilka meczów z rzędu w podstawowym składzie, bo zawodnik musi czuć zaufanie, aby pokazać pełnię potencjału. To samo dotyczy Puiga, który akurat pokazał się świetnie, lepiej niż większość, zawsze jak grał, a teraz nie dostaje nawet minuty. To samo było z Semedo jak w dwóch pierwszych sezonach był rezerwowym, a jak dostał szansę w trzecim sezonie, to okazało się, że jest po Alvesie najlepszy PO w historii Barcelony. Liczę na to, że Trincao w momencie gdy sa kontuzje dostanie teraz parę meczów w podstawie, bardzo też liczę na Puiga. Skoro Griezzman i Roberto, którzy mocno zaniżają poziom, dostają minuty, to nie rozumiem dlaczego utalentowana młodziez która już prezentuje wyższy poziom nie dostaje chociażby jednej trzeciej czasu przereklamowanych weteranów
0
@tervas nie do końca zrozumiałeś co napisałem, a także chyba ludzie , którzy polajkowali Twoja odpowiedź. Napisałem, że JA bym tak dał, a nie że Koeman tak zrobi. Pedriego bym zachował na wejście z ławki za Dembele w drugiej połowie.
0
@Wlochaty999 trincao jak na razie nie dostal szansy na gre, wiec nie może zawodzić
2
@xBoMBoWiECx ja bym dał tak
Ter Stegen
Dest Pique Lenglet Alba
De Jong Pjanic Puig
Messi Griezzman Dembele
0
Nie wiem co musiałby zrobić ter Stegen, żeby dostać 10. Strzelić hattricka? Inna nota niż 10 jest krzywdząca.
1
@Dominius10 tylko w piłce nożnej nie chodzi o to, aby piłkę odbierać, tylko, żeby strzelić więcej niż przeciwnik. A do tego Puig nadaje się lepiej niż Busquets.
0
@pax był drugim w historii Barcelony najlepszym prawym obrońca. Tylko Alves był lepszy niż Semedo. Dest gra dobrze, ale jeszcze nie osiągnął poziomu Semedo. Na pewno jednak gra dużo lepiej niż Roberto.
2
Ogólnie postrzegam pracę Koemana pozytywnie mimo niedobrych wyników w lidze. Taką Barce da się oglądać, czego nie mogę powiedzieć o ostatnich 3 sezonach. Daleko do ideału, ale jest spoko. Nie jego wina, że brakuje goleadora, który by nam te punkty zapewnił. Jedyny zarzut jaki mam do niego, to brak szans dla Puiga, który naprawdę zasłużył swoją postawą pozaboiskową i grą na boisku na pierwszy skład przynajmniej w co trzecim meczu.
2
Mam nadzieję, że Puig wyjdzie jutro od pierwszej minuty. Przykro się patrzy, jak taki talent, do tego oddany drużynie, nie może się rozwijać.
0
@pax Nelson prezentował jakość powyżej poziomu Barcelony, właśnie dlatego został sprzedany za 40 baniek. Problem w tym, że koledzy nie nadążali. Gdyby w momencie , gdy grał Semedo, był Pedri i Pjanic, a także brak Suareza, jestem przekonany, że dużo lepiej potencjał Portugalczyka byłby wykorzystywany. Nie mówiąc już o tym, co by było z Xavim, Iniestą, Villą.
0
@wuwuka mi zal Semedo, bo to najlepszy PO po Alvesie w historii Barcy. Teraz kilka meczów z rzędu osiąga najlepsze lub top3 najlepsze noty a jego zespół jest na 6 miejscu wyprzedzając Chelsea , Arsenal, Man uTd i Man City
0
@Wymyslilemtosobie zgadzam się. Semedo był jednym z lepszych na boisku, ale nie miał z kim grać. Myślę, że w tym sezonie miałby o tak dużo łatwiejsze zadanie, bo nie ma Vidala,Rakitica, Suareza a w ich miejsce wchodzą kreatywni pomocnicy.
0
@pax nie wiem, w którym meczu dostał zawodnika meczu, ale skomentowałem i pochwaliłem Roberto że zagrał bardzo dobrze. Chyba to był mecz z Juventusem ale nie pamiętam, może mi się coś pomyliło. Wiem jednak, że dodałem komentarz, że zagrał good. Niestety w pozostałych meczach Roberto zagrał przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Nie kibicuje wolversom, ale Semedo gra tam pierwsze skrzypce i dostaje najwyższe albo jedne z najwyzszych noty w meczu. Chciałem tylko podkreślić, to co napisał sport o Descie, że ten sam problem dotyczył poprzednich sezonów i nie jest to wina Desta ani Semedo, bo obaj grają bardzo dobrze, tylko złej gry drużynowej.
0
@pax cieszę się, że w końcu zrozumiałeś, dlaczego Semedo miał utrudnioną grę. Nie spodziewałem się, że przyznasz się do błędnego myślenia, które prezentowałes przez lata. Szczere gratulacje.
0
Jak tak patrzę na zawodników Barcelony w tym sezonie, to w zasadzie kilku jest do odstrzału. Drużynie nic nie dają Griezzman (70mln), Roberto (20mln), Firpo (20mln), Busquets (20mln). Za te 130 baniek kupiłbym napastnika (np. Haaland) , bocznego obrońcę i środkowego obrońcę.
0
@Murazor tylko Semedo ma lepsze noty z trudniejszymi przeciwnikami , mając zespół o znacznie słabszej wartości niż zespół Barcelony, więc dzieli ich przepaść. Hiszpan jest znacznie gorszy od Portugalczyka, właśnie dlatego spadła jego wartość przed chwilą z 40 do 20 mln, bo eksperci dostrzegli, że niewiele daje drużynie. A Semedo jest w gazie i jest wyceniany na jednego z najdroższych na świecie obrońców na swojej pozycji.
0
@Murazor obecnie Semedo jest motorem napędowym swojej drużyny, która zajmuje 6 miejsce w najsilniejszej lidze świata i jest przed takimi klubami jak Arsenal, Chelsea, Man uTd i Man City . Semedo zdobywa najwyższe noty. Z kolei Roberto porusza się właśnie jak ten wóz z węglem totalnie nie dając niż drużynie, nie nadażając za akcjami. Barcelona z Roberto plasuje się na 12 miejscu w lidze, a jak widać z Semedo była na drugim. Nie bez powodu został kupiony za rekordową kwotę jako obrońca z Barcelony w czasach największego kryzysu na świecie.
0
@Murazor kluczowych? Czyli takich z których nic nie wyniknelo. Roberto bardziej się nadaje na dorabianie kluczy. Semedo robił znacznie więcej, bo inicjował akcje, napędzał tempo, wdawał się w pojedynki 1v1, przez co tworzył przestrzenie dla kolegów.