0

@FutbolToMagia Komentarz użytkownika Bagsik88, którego ignorujesz. Semedo > Roberto

0

Mam nadzieję, że Dest przyjdzie, bo Roberto wczoraj bardzo słabiutko. Żadnych ofensywnych akcji, w obronie się miotał. Ktoś musi zastąpić Semedo.

0

@Bagsik88 hehe za ile ktokolwiek kupił Roberto? Za 0, bo nikt nie chciał zapłacić klauzuli 40mln. Semedo z kolei chciał cały świat, ale miał klauzule 100, a w czasach kryzysu poszedł za pół ceny, czyli tyle za ile nikt nie chciał kupić Roberto :))

0

@Bagsik88 za ile ktokolwiek kupił Roberto? Za 0, bo nikt nie chciał zapłacić klauzuli 40mln. Semedo z kolei chciał cały świat, ale miał klauzule 100, a w czasach kryzysu poszedł za pół ceny, czyli tyle za ile nikt nie chciał kupić Roberto :))

0

@Bagsik88 za ile ktokolwiek kupił Roberto? Za 0, bo nikt nie chciał zapłacić klauzuli 40mln. Semedo z kolei chciał cały świat, ale miał klauzule 100, a w czasach kryzysu poszedł za pół ceny, czyli tyle za ile nikt nie chciał kupić Roberto :))

0

@Bagsik88 Hehe. To pewnie dlatego Roberto miał słabą ocenę, niższą niż średnia w wygranym meczu 4:0, gdzie nie pokazał umiejętności defensywnych ani nie zrobił żadnej akcji ofensywnej. Z kolei Semedo w przegranym 4:0 meczu był wiodącą postacią zespołu i miał ocenę powyżej średniej mimo słabego wyniku drużyny. Pewnie także dlatego nikt nie kupił Roberto przy klauzuli 40mln bez kryzysu finansowego, po prostu nikt nigdy go nie chciał. Z kolei jak cena Semedo z powodu kryzysu finansowego spadła z 80mln do 40mln, to kupiono go natychmiast. Fakty bronią się same. Semedo > Roberto :)))

0

@Bagsik88 To pewnie dlatego Roberto miał słabą ocenę, niższą niż średnia w wygranym meczu 4:0, gdzie nie pokazał umiejętności defensywnych ani nie zrobił żadnej akcji ofensywnej. Z kolei Semedo w przegranym 4:0 meczu był wiodącą postacią zespołu i miał ocenę powyżej średniej mimo słabego wyniku drużyny. Pewnie także dlatego nikt nie kupił Roberto przy klauzuli 40mln bez kryzysu finansowego, po prostu nikt nigdy go nie chciał. Z kolei jak cena Semedo z powodu kryzysu finansowego spadła z 80mln do 40mln, to kupiono go natychmiast. Fakty bronią się same. Semedo > Roberto

0

@Bagsik88 hehe :))To pewnie dlatego Roberto miał słabą ocenę, niższą niż średnia w wygranym meczu 4:0, gdzie nie pokazał umiejętności defensywnych ani nie zrobił żadnej akcji ofensywnej. Z kolei Semedo w przegranym 4:0 meczu był wiodącą postacią zespołu i miał ocenę powyżej średniej mimo słabego wyniku drużyny. Pewnie także dlatego nikt nie kupił Roberto przy klauzuli 40mln bez kryzysu finansowego, po prostu nikt nigdy go nie chciał. Z kolei jak cena Semedo z powodu kryzysu finansowego spadła z 80mln do 40mln, to kupiono go natychmiast. Fakty bronią się same. Semedo > Roberto ;)

0

@Bagsik88 Hehe. To pewnie dlatego Roberto miał słabą ocenę, niższą niż średnia w wygranym meczu 4:0, gdzie nie pokazał umiejętności defensywnych ani nie zrobił żadnej akcji ofensywnej. Z kolei Semedo w przegranym 4:0 meczu był wiodącą postacią zespołu i miał ocenę powyżej średniej mimo słabego wyniku drużyny. Pewnie także dlatego nikt nie kupił Roberto przy klauzuli 40mln bez kryzysu finansowego, po prostu nikt nigdy go nie chciał. Z kolei jak cena Semedo z powodu kryzysu finansowego spadła z 80mln do 40mln, to kupiono go natychmiast. Fakty bronią się same. Semedo > Roberto:)

0

@Bagsik88 To pewnie dlatego Roberto miał słabą ocenę, niższą niż średnia w wygranym meczu 4:0, gdzie nie pokazał umiejętności defensywnych ani nie zrobił żadnej akcji ofensywnej. Z kolei Semedo w przegranym 4:0 meczu był wiodącą postacią zespołu i miał ocenę powyżej średniej mimo słabego wyniku drużyny. Pewnie także dlatego nikt nie kupił Roberto przy klauzuli 40mln bez kryzysu finansowego, po prostu nikt nigdy go nie chciał. Z kolei jak cena Semedo z powodu kryzysu finansowego spadła z 80mln do 40mln, to kupiono go natychmiast. Fakty bronią się same. Semedo > Roberto

0

@Bagsik88 https://www.whoscored.com/Matches/1491975/Preview/Spain-LaLiga-2020-2021-BarcelonaVillarrealhttps" target="_blank" rel="nofollow">https://www.whoscored.com/Matches/1491975/Preview/Spain-LaLiga-2020-2021-BarcelonaVillarrealhttps://www.whoscored.com/Matches/1485213/Live/England-Premier-League-2020-2021-West-Ham-Wolverhampton-Wanderers" target="_blank" rel="nofollow">www.whoscored.com/Matches/1485213/Live/England-Premier-League-2020-2021-West-Ham-Wolverhampton-Wanderers

Średnia Barcelony 7.7 zgodnie ze źródłem które podałeś, a Roberto 7.49
Średnia Wolver 6.21 zgodnie ze źródłem które podałeś, a Semedo 6.8

Ośmieszasz się

0

@Bagsik88https://www.whoscored.com/Matches/1491975/Preview/Spain-LaLiga-2020-2021-BarcelonaVillarrealhttps" target="_blank" rel="nofollow">https://www.whoscored.com/Matches/1491975/Preview/Spain-LaLiga-2020-2021-BarcelonaVillarrealhttps://www.whoscored.com/Matches/1485213/Live/England-Premier-League-2020-2021-West-Ham-Wolverhampton-Wanderers" target="_blank" rel="nofollow">www.whoscored.com/Matches/1485213/Live/England-Premier-League-2020-2021-West-Ham-Wolverhampton-Wanderers

Średnia Barcelony 7.7 zgodnie ze źródłem które podałeś, a Roberto 7.49
Średnia Wolver 6.21 zgodnie ze źródłem które podałeś, a Semedo 6.8

Ośmieszasz się

0

@Bagsik88 przykro mi ale podałem fakty z oficjalnych źródeł klamczuszku

0

@Bagsik88 https://www.whoscored.com/Matches/1491975/Preview/Spain-LaLiga-2020-2021-BarcelonaVillarrealhttps" target="_blank" rel="nofollow">https://www.whoscored.com/Matches/1491975/Preview/Spain-LaLiga-2020-2021-BarcelonaVillarrealhttps://www.whoscored.com/Matches/1485213/Live/England-Premier-League-2020-2021-West-Ham-Wolverhampton-Wanderers" target="_blank" rel="nofollow">www.whoscored.com/Matches/1485213/Live/England-Premier-League-2020-2021-West-Ham-Wolverhampton-Wanderers

Średnia Barcelony 7.7 zgodnie ze źródłem które podałeś, a Roberto 7.49
Średnia Wolver 6.21 zgodnie ze źródłem które podałeś, a Semedo 6.8

Nie kłam więcej

0

@Bagsik88 https://www.whoscored.com/Matches/1491975/Preview/Spain-LaLiga-2020-2021-BarcelonaVillarrealhttps" target="_blank" rel="nofollow">https://www.whoscored.com/Matches/1491975/Preview/Spain-LaLiga-2020-2021-BarcelonaVillarrealhttps://www.whoscored.com/Matches/1485213/Live/England-Premier-League-2020-2021-West-Ham-Wolverhampton-Wanderers" target="_blank" rel="nofollow">www.whoscored.com/Matches/1485213/Live/England-Premier-League-2020-2021-West-Ham-Wolverhampton-Wanderers

Średnia Barcelony 7.7 zgodnie ze źródłem które podałeś, a Roberto 7.49
Średnia Wolver 6.21 zgodnie ze źródłem które podałeś, a Semedo 6.8

Ośmieszasz się

0

@pax jakie zaniżane? Ma jedną z najlepszych not. Pokazał klasę. Był wiodącą postacią drużyny. Ale zdradzę Ci tajemnice, w piłkę nożną gra się w 11 zawodników. Zawsze drużyna przegrywająca ma niskie noty a wygrywająca wyższe. Roberto miał poniżej średniej w wygranym 4:0 meczu, a Semedo zdecydowanie powyżej średniej w przegranym 4:0. Różnica kolosalna.

0

0

@Bagsik88 To pewnie dlatego Roberto miał słabą ocenę, niższą niż średnia w wygranym meczu 4:0, gdzie nie pokazał umiejętności defensywnych ani nie zrobił żadnej akcji ofensywnej. Z kolei Semedo w przegranym 4:0 meczu był wiodącą postacią zespołu i miał ocenę powyżej średniej mimo słabego wyniku drużyny. Pewnie także dlatego nikt nie kupił Roberto przy klauzuli 40mln bez kryzysu finansowego, po prostu nikt nigdy go nie chciał. Z kolei jak cena Semedo z powodu kryzysu finansowego spadła z 80mln do 40mln, to kupiono go natychmiast. Fakty bronią się same. Semedo > Roberto

0

@Bagsik88 średnia Barcy to 7.6 a Roberto miał 7.4 w wygranym meczu. Średnia Wolver to 6.8 a Semedo miał 6.81 w przegranym meczu. To tylko pokazuje, że Roberto to średniak a Semedo to klasa światowa.

Źródło: whoscored

0

@Bagsik88 To pewnie dlatego Roberto miał słabą ocenę, niższą niż średnia w wygranym meczu 4:0, gdzie nie pokazał umiejętności defensywnych ani nie zrobił żadnej akcji ofensywnej. Z kolei Semedo w przegranym 4:0 meczu był wiodącą postacią zespołu i miał ocenę powyżej średniej mimo słabego wyniku drużyny. Pewnie także dlatego nikt nie kupił Roberto przy klauzuli 40mln bez kryzysu finansowego, po prostu nikt go nie chciał. Z kolei jak cena Semedo z powodu kryzysu finansowego spadła z 80mln do 40mln, to kupiono go natychmiast. Fakty bronią się same. Semedo > Roberto

0

@Bagsik88 sobie wejdź na whoscored. Roberto miał poniżej średniej w wygranym 4:0 meczu. Semedo miał powyżej średniej w przegranym 4:0. Widać kogo ciągną a kto ciągnie zespół. City nigdy nie chciało Roberto, bo gdyby chciało to by go kupiło za 40mln bo taka miał klauzule, ale Guardiola żałował nawet tak małych pieniędzy. Klauzula Semedo z kolei była 100mln i jak pojawiła się okazja z powodu kryzysu to go kupiono, a Barca sprzedała aby podreperować budżet.

0

@Bagsik88przykro mi ale Roberto nawet nikt nie chciał kupić gdy miał klauzule 40 mln. A Semedo jak tylko była okazja kupić za 40, od razu go wzięli. Semedo > Roberto

0

@Bagsik88 przykro mi ale Roberto nawet nikt nie chciał kupić gdy miał klauzule 40 mln. A Semedo jak tylko była okazja kupić za 40, od razu go wzięli. Semedo > Roberto

1

@pax o czym Ty mówisz. W ogóle nie masz pojęcia co jest ważne w piłce. Porownujesz note zawodnika do statystyk. Dawno takiej bzdury nie słyszałem. Nota zawodnika jest za jakość gry, a nie za statystyki. Wczoraj Alba miał Man of the match a nie miał najlepszych statystyk. Po prostu był aktywny. Porównywanie noty Roberto w wygranym 4:0 meczu, gdzie nie zrobił nic dobrego defensywnie ani ofensywnie, do drugiej w zespole noty Semedo w przegranym 4:0 meczu jest kompromitacja dla Roberto, skoro tylko taka różnica jest między nimi w tak gigantycznej różnicy przebiegu meczów. Po prostu Semedo jest znacznie lepszy niż Roberto.

1

@Bagsik88wczoraj pokazał Roberto dlaczego nikt go nie chce, bo nawet mając 4:0 i kontrolę nad grą gubił się w obronie i nie zrobił żadnej ofensywnej akcji

0

@Bagsik88 wczoraj pokazał Roberto dlaczego nikt go nie chce, bo nawet mając 4:0 i kontrolę nad grą gubił się w obronie i nie zrobił żadnej ofensywnej akcji

0

@Bagsik88 wczoraj pokazał Roberto dlaczego nikt go nie chce, bo nawet mając 4:0 i kontrolę nad grą gubił się w obronie i nie zrobił żadnej ofensywnej akcji

0

@Tomek54321 przez pierwsze dwa lata Semedo nie dostał szansy jako podstawowy zawodnik u Valverde, więc można oceniać wyłącznie ostatni sezon, w którym Semedo był podstawowym zawodnikiem i zmiażdżył statystykami i grą Roberto, który jest wychowankiem, kapitanem i w Barcelonie od dziecka, więc powinien być znacznie lepszy. Wczorajszy mecz pokazał braki w obronie i całe 0 kreatywności i inicjatywy w ofensywie Roberto. W ogóle ich nawet nie powinno się porównywać. Nelson został kupiony za 35 mln w czasach tłustych finansowo a sprzedany w kryzysie, gdzie kluby nie mają kasy za 40mln. Roberto z kolei nikt nie chce kupić, bo nikt nie chce mieć tego, co mieliśmy okazję wczoraj oglądać na prawej stronie boiska. Semedo z kolei w debiucie u Wilków był DRUGIM najlepszym graczem.

0

@Remi70 no właśnie trzeba było oglądać jego debiut, Semedo był DRUGIM najlepszym graczem drużyny, grając w niej pierwszy mecz w zupełnie nowej lidze. Zamiast gadać głupoty obejrzyj najpierw mecz, albo chociaż zerknij na noty zawodnika po meczu. Semedo pokazał klasę w tym meczu. A w meczu Barcelony widać było jego brak, z Semedo było dużo inicjatywy i ataków prawa strona, a z Roberto była pustka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?