2

@Bagsik88 jakość Portugalczyka właśnie potwierdza jego kwotia, że idzie za 40mln. A Wolverhampton ma aspiracje do top4 w Anglii. Gdyby Semedo był słaby, nikt by go nie kupował za jedną z największych w historii piłki nożnej kwot. Po prostu jest w tej chwili jednym z najlepszych na świecie i 40 mln to okazja, bez pandemii kosztowałby dwa razy tyle.

1

@Bagsik88 ok, dorośnij :)

0

Jeżeli się potwierdzi, to jeden z najdroższych prawych obrońców świata. Należy życzyć Nelsonowi powodzenia. Ja osobiście żałuję, że pozbywamy się cracka.

1

@Bagsik88 słaby, słabszy, FutbolToMagia, Bagsik88

3

@stone80 zgoda. Z paxem nie da się rozmawiać merytorycznie. To gość, który nie chce słuchać, tylko szuka zwady i prowokuje. Pierwszym warunkiem dyskusji jest chęć wysłuchania.

1

@polcza Iniesta w jednym z sezonów nie miał ani gola ani asysty. Też jest beznadziejny? Statystyki nie mają przełożenia na jakość zawodnika, szczególnie, gdy tyczą się obrońcy bocznego. Iniesta miał jeszcze łatwiej, bo grał jako środkowy pomocnik lub skrzydłowy. Zarówno Iniesta jak Semedo to światowy top na swoich pozycjach.

0

@polcza to żaden argument. Tak samo wybitnym graczem jest Riqui Puig - czy od trzech sezonów dostał swoją szansę? Dla mnie to zawodnik, od którego powinno się zaczynać ustalać skład, a Valverde, Setien i Koeman nie widzą go w drużynie. Tak samo jest z Semedo, aczkolwiek w tym sezonie dostał więcej minut i wielokrotnie był najlepszym zaaodnikiem Barcelony.

0

@martin3131 dokładnie. Zarowno Iniesta jak Semedo to wybitni gracze, którzy nie mieli oszałamiających statystyk, a mieli bardzo pozytywny wpływ na grę całego zespołu. Kto zna się na piłce, to dostrzeże ich jakość, ale dla przeciętnego kibica liczą się statystyki.

2

@Sulej słaby, słabszy, pax. Tak to powinno być.

1

@pax wstydem jest artykuł negatywny na tej stronie o piłkarzu Barcelony. Wstydem jest artykuł negatywny na tej stronie o piłkarzu Barcelony, który zawsze szanował ten klub. Wstydem jest artykuł negatywny na tej stronie o piłkarzu Barcelony, który być może lada chwila odejdzie - dyskretnie, bez hałasu, bez konfliktów. Rakitica pożegnano godnie, każdego innego piłkarza oprócz Neymara w ostatnich latach pożegnano godnie. Piłkarza, który był zawsze w porządku, grał na wysokim poziomie, jego wartość rynkowa jest na poziomie top3 świata poniża się takim artykułem - to przykre i żenujące. Słaby, słabszy, pax - tak powinien brzmieć nagłówek tego artykułu. Wstyd.

2

@pax najlepsze jest to, że nie miałem pojęcia, że jesteś autorem posta, bo myślałem, że istniejesz tylko pod ksywką pax, a nie czytałem tego co było rozwinięciem pod imieniem i nazwiskiem autora. To samo za siebie mówi, że toksyczność tekstu jest wyczuwalna. Na Twoim miejscu zapadłbym się pod ziemię. Nie spotkałem się z tym, aby jakiegokolwiek zawodnika ktoś tu tak negatywnie opisał. Lepiej zgłoś się do redakcji realmadrid.pl, tam z miejsca dostaniesz angaż. Wstyd.

1

@Midast super napisałeś, zgadzam się.

4

@Midast pełna zgoda. Artykuł nierzetelny, tendencyjny. W ogóle to wstyd dla autora, że pisze artykuł o piłkarzu Barcelony w tak negatywnym świetle bez względu na to, jak grał zawodnik i wrzuca to na main news - to tylko świadczy o tym, że autor nie dojrzał do bycia redaktorem tej strony, a tymbardziej do kibicowania Barcelonie. W przypadku Semedo tym bardziej jest to nieuzasadnione, bo zawsze zachowywał się dobrze wobec klubu i kolegów , grał świetnie i w większości meczów był jednym z najlepszych zawodników drużyny. Wstyd.

1

@Bagsik88 artykuł tendencyjny, niestety po nagłówku już widać, że nie ma sensu czytać artykułu a po kilku zdaniach przerwałem. Tekst napisany przez kogoś, kto nie ma pojęcia o piłce nożnej. Nie było lepszego niż Semedo na prawej obronie w Barcelonie poza Alvesem. Kwota transferu sama się broni poza tym. Pokaż mi prawego obrońcę, za którego ktoś tyle płaci, szczególnie w dobie kryzysu, bo gdyby nie to, mysle że transfer sięgałby nawet dwa razy większej sumy. Top3 świata.

6

Można sobie pisać co się chce, ale poza Alvesem, Semedo jest najlepszym prawym obrońcą Barcelony, a aktualnie top3 świata na swojej pozycji. Świetnie gra 1v1, ma bajeczną technikę, nie traci piłek, wystawia się na pozycje, inicjuje.ruch.na wolne pole, jest odważny, wie kiedy strzelić , do tego jest piekielnie szybko. Będzie go nam brakowało.

0

Wielka szkoda, jeżeli odejdzie. To top3 prawych obrońców na świecie. Oprócz Alvesa nie mieliśmy tak dobrego PO jak Semedo. Jak widać pieniądze , które chcą za niego zapłacić w czasach kryzysu są ogromne, co potwierdza jego wartość. Bez kryzysu pewnie byłoby dwa razy tyle.

1

O co Kaman/Koeman??? W końcu myślałem, że Puig będzie podstawowym zawodnikiem, bo jest po prostu najlepszy w pomocy w aktualnej kadrze, a on doradza mu wypożyczenie? Czyżby trener znów przegrał z szatnią i Amigosi ustalają skład?

0

@Vlad1299 no to fajny ten Twój żart :))

0

@yla akurat Semedo jest w top3 prawych obrońców na świecie i to zawodnik, od którego powinno zaczynać się ustalać skład

24

@Cariones kiedyś był Conan Barbarzyńca, dziś jest Koeman Barbarzyńca

0

@RomanHoffer"powiedział coś w stylu"... Twoja wypowiedź i kazdy like pod nią to kompromitacja. Najpierw radzę nauczyć się oglądać całe wywiady, uważnie słuchać całych wypowiedzi, a nie wyjmować z kontekstu słowa. Kiedyś Korwin powiedział: "kocham Rosję tym bardziej, im dalej jest od Polski", a w TVN na pasku było "Korwin kocha Rosję". I zdecydowana większość negatywnych wiadomości o Korwinie jest właśnie w taki sposób konstruowana, a człowiek który nie myśli samodzielnie niestety w to wierzy. Radzę pooglądać pełne jego wywiady, bez emocji, skupić się na sensie wypowiedzi a nie pojedynczych słowach, a zobaczysz że facet mówi bardzo mądrze, życiowo, bo mówi najczęściej prawdę. Kiedyś aby zszokować ludzi trzeba było na scenę wypuścić gołą babę, a dziś wystarczy powiedzieć kilka słów prawdy prostym językiem.

0

@Johnnie_Walker mam inne zdanie. Dla mnie Semedo wymiata i nie bez powodu wielokrotnie zbierał najwyższe lub jedne z najwyższych not na uznanych portalach, które oceniają występy.

0

@Tobi23 chodzi o to, że próbujesz być dla mnie wykładnią i podwazasz moje zdanie. Problem w tym, że Twoje zdanie to wyłącznie Twoje widzimisie, a ja opieram swoje na informacjach światowej sławy dzienników sportowych, a także wiedzy piłkarskiej i wieloletniemu doświadczeniu. Takie przepychanie więc nie ma żadnego sensu.

0

0

@Tobi23 bardziej ufam doniesieniom najbardziej znanych dzienników,Transfermarktowi oraz sobie (mam do czynienia z piłką na poziomie trenerskim wiele lat) niż użytkownikowi Tobi23. Wybacz, ale nie jesteś autorytetem.

1

@Huta1968 nie zaznaczył opcji "unikaj korków"

0

@Riguelme nie wiem w jakim celu sprzedawać Firpo, który ma potencjał, lub Semedo, który jest top3 prawych obrońców na świecie.

3

Zbyt wiele nietrafionych, zmanipulowanych stwierdzeń. Źle się czyta takie artykuły.

0

@wojtek_debiec4 Griezzman ani razu nie grał na 10 mając napastnika z prawdziwego zdarzenia, a to bardzo ważne, żeby mieć do kogo grać piłki. A Lautaro myślę, że sprawdziłby się lepiej niż jakikolwiek inny zawodnik naszej drużyny na tej pozycji. Wierzę w Fatiego ale brakuje typowego goleadora , któremu chce się walczyć. Haaland wydaje się mocny.

2

@cat_r37 dlaczego Flick? Flick ustawiał go w środku pola a nie na pozycji Neymara. Nie na temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?