FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rambo3 a ja pisałem to pierwszego dnia, odkąd wysłał fax, że zostanie . Myślę, że ogłosi komunikat, że to ostatni sezon w Barcelonie, a może zmienić zdanie, gdy sternikiem za rok będzie Laporta +Xavi/Guardiola
1
Rakitic za 1,5 mln, Suarez za darmo, Vidal za darmo, czyli trzech grajków należących do podstawowego składu Barcelony srednio są warci po 500tys euro. Czyżby Legia nie miała bardziej wartościowych zawodników?
0
@Doniu814 no dobrze, być może tak było. W dalszym ciągu mieliśmy graczy wartych grosze, a stanowili o sile zespołu.
0
Fajnie, że w podstawowym składzie z Bayernem grał w środku pola zawodnik warty 1,5mln euro. Vidal pewnie też pójdzie za podobną kwotę, więc środek pola w tym sezonie mieliśmy imponujący.
10
To akurat jest bardzo prawdopodobne, że Guardiola namawia Messiego na pozostanie. Po pierwsze, bo to symbol klubu. Po drugie, bo City nie stać na transfer. Po trzecie, za rok Messi albo przejdzie do City za darmo, albo Pep wróci z nowym zarządem. Już siedzi długo w City, więc jego cykl się kończy.
1
Niestety Arturo, nie zasłużyłeś aby iść Ci na rękę. Fochy jak małe dziecko, obrażanie Barcelony to trochę za dużo, nawet przy pracy, która wykonałeś na boisku.
0
@slayer Braithwaite nie miał okazji
0
@kosol11 dokładnie. Semedo jest świetnym prawym obrońca. Kreatywny, szybki, dobrze broni, dobrze atakuje.
2
@Jersi zgadza się. To są ludzie, którzy totalnie nie mają pojęcia i piłce. Akurat mecz z Bayernem w ogóle nie powinien podlegać ocenie, bo mieliśmy najstarszy skład w historii, a środek pola składał się z czterech defensywnych pomocników. To było skazane na porażkę jak rewanż z Liverpoolem z trzema defensywnymi. Myślałem, że nikt nie pobije Valverde ale Setien to zrobił. Mimo wszystko i tak Semedo był jednym z najlepszych w Barcelonie. Na świecie to top3 prawych obrońców.
2
@martin3131 zgadza sie. Semedo jest świetny w obronie i w ataku. Dobrze gra 1v1 , ma najlepszą technikę w zespole, super wystawia się na pozycje, jest szybki, inicjuje akcje, oddaje strzały jak ma okazję, prawie nie traci piłek. Nie znajdziemy lepszego zawodnika na jego pozycję w tej chwili. Widać, że znasz się na piłce. Niestety nie wszyscy wiedzą, co się liczy w piłce nożnej i będą mówić o statystykach.
6
I dobrze. Semedo to absolutny top 3 PO na świecie. Ter Stegen, Messi, Puig i Semedo to najjaśniejsze punkty aktualnej Barcelony.
0
@JimMorrisonFCB ale jest top3 na świecie. Cafu nie miał goli i asyst i jest uważany za jednego z najlepszych PO wszechczAsow, tak samo Iniesta przez rok nie miał gola iasysty i jest uważany za jednego z najlepszych pomocników wszechczAsow. To nie asysty i gole decydują i tym kto jest dobry, w szczególności jeżeli chodzi o rolę obrońcy. Semedo znakomicie broni, do tego świetnie rozgrywa , wychodzi na pozycje i inicjuje wiele akcji. Barcelona ma szczęście, że ma w swoich szeregach tak wybitnego obrońcę
0
@badej60 zacząłeś mnie obrażać, bo miałeś inne zdanie, więc zgłosiłem . Dla mnie to top 3 na świecie
0
@badej60 przykro mi, ale jest jednym z najlepszych piłkarzy w Barcelonie, a prawym obrońca najlepszym bezapelacyjnie.
0
@kamilo0066 a mój kolega powiedział, że Messi jest słaby, i co? Też mam pytać o zdanie? Semedo to niepodważalnie absolutny top3 prawych obrońców na świecie i żadna opinia tego nie zmieni. Szczególnie opinia ludzi, którzy nie spełnili się życiowo i z zazdrości albo z powodu koloru skóry obrażają Semedo. W historii mieliśmy tylko jednego lepszego prawego obrońcę, był nim Alves. Drugi w Barcelonie wszechczasów to Semedo.
0
@El dominatore z Tobą na pewno poważnie nie można porozmawiać, bo potrafisz tylko skrytykować.
3
Jeden z najlepszych kilerów w historii. Shot technique 99. Uważam, że byłby znakomitym rezerwowym w każdym meczu na 30 minut. Jeżeli Suarez chce kasy, to powinien iść do MLS, a jak chce być w Barcelonie, to najlepsze byłoby obniżenie pensji o połowę i traktowanie go jako jokera.
2
@GregSTGcchyba kolego w piłkę nie grałeś, ani nie oglądałeś ani jednego meczu Griezzmana. Żaden z niego goleador, największe sukcesy i świetna grę pokazywał w Francji na ofensywnym pomocniku. To jest właśnie stworzony człowiek do gry kombinacyjnej i rozgrywania, piekielnie inteligentny, ma przegląd pola, do tego ma dobry strzał. Fakt, tak jak mówisz brakuje mu dryblingu, ale Deco też go nie miał.
7
Nie przekonywał mnie Koeman wcześniej ale tymi wypowiedziami zbiera punkty. Mądrze mówi. Od dawna mówiłem, że De Jong, Griezzman i Coutinho nie grali na swoich pozycjach. De Jong to typowy defensywny, a Coutinho i Griezzman typowi środkowi ofensywni pomocnicy. Myślę, że na chwilę obecną najmocniejsza nasza jedenastka to:
Neto (Ter Stegen po powrocie)
Firpo Lenglet Pique Semedo
De Jong Puig Griezzman (Coutinho)
Trincao (Fati) Suarez Messi (Dembele)
0
Uważam, że Abidal był świetnym dyrektorem sportowym. Zatrudnienie De Jonga, Coutinho, Dembele, Todibo i innych, to były wielkie sukcesy. Problemem byli trenerzy i sytuacje losowe typu kontuzje, że to nie wypaliło.
0
@SzahMatt niestety ale Semedo nie był winny utracie bramek, a był najlepszym zawodnikiem zespołu. Bez niego wynik byłby dwucyfrowy.
0
@Janiama zgadza się. Semedo to jeden z najlepszych prawych obrońców na świecie. Od niego i Puiga powinniśmy zaczynać budować skład.
0
@SzahMatt akurat Semedo jest jednym z lepszych w Barcelonie, jeżeli można mówić tutaj o lepszych
0
@ShawnCz. Semedo to top3 prawych obrońców na świecie i nie mieliśmy lepszego od niego na tej pozycji (poza Alvesem)
Skrzydłowych mamy znakomitych - Dembele, Fati, Messi
15
Pięć powodów:
1. Messi
2. Ter Stegen
3. Semedo
4. Riqui Puig
5. Fc Barcelona
Po zwycięstwo!
0
@Firestone zgadza się. Jeden z najlepszych transferów Barcelony w ostatnich 10 latach to Semedo
0
@cat_r37 chce go Simeone i Guardiola, ale dla Ciebie oni są nikim. Żeby cat r37 go chciał, to by było coś...
1
Semedo to top3 na świecie na swojej pozycji. Wyśmienity zawodnik. Jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie piłkarzy Barcelony, do tego piekielnie szybki, świetnie grający 1v1, dobrze wychodzący na pozycję, grający z klepki ale umiejący się utrzymać przy piłce, nie boi się strzelać jak ma okazję i do tego inicjuje wiele ofensywnych akcji. Brakuje mu tylko pomocników typu Iniesta i Xavi, którzy dostrzegaliby jego ruch bez piłki. Nadzieja, że Puig będzie mu rzucał piłki.
0
@hazo428 on zawsze grał na najwyższym poziomie, tylko w pierwszych dwóch sezonach nie dostał realnej szansy na grę. Dopiero teraz jest podstawowym, dlatego ludzie zaczęli dostrzegać talent. Tak samo jak z Pugiem, gdzie mówiłem trzy lata temu, że powinien grać w pierwszym, a wszyscy że za słaby i cienki, a teraz w końcu dostał szansę i pokazał, że jest super.
1
@PJ777 Eto był wtedy najlepszy i moim zdaniem więcej wart niż Ibra. Jeszcze wymiana jeden za jeden do przemyślenia, ale dopłata jakąkolwiek była złą, a co dopiero w takiej ilości.