FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@biniek ja posłużyłem się whoscored, bo tym się posługiwał pax i bagsik. No i whoscored dało najwyższą notę Semedo. A oceniać można już, bo kwota transferu jest już oceną. Zawsze Barcelona sprzedawała taniej zawodników, a w przypadku Semedo jest odwrotnie. To zawodnik, który bardzo się rozwinął, ciągle się rozwija i jest na topowym, światowym poziomie.
0
@biniek wystarczy spojrzeć. 7.10 . Nie było ani jednej lepszej noty. A z Twojego linka wynika, że był czwartym na 22 zawodników, to źle? Mówię tylko o tym, jak dobry to jest zawodnik. Dzięki, że się zgadzamy.
0
@El dominatore a Ty powinieneś kupować moje gazety :)
0
@Tomek54321 zrobił na tyle dużo, żeby być rekordem transferowym na PO.
0
@biniek https://www.whoscored.com/Matches/1485227/Preview/England-Premier-League-2020-2021-Leeds-Wolverhampton-Wanderers
Proszę :) najwyższa w drużynie. Nie było wyższej.
1
Dobrze, że nie pax, bo znowu by było o Semedo :D
A propos Nelsona. W ostatnim meczu miał najwyższą notę w drużynie, a wygrali 1:0 przeciwko Leeds. W tyle za Wolverhamtpon jest Chelsea , Tottenham, Man City i Man uTd. Pewnie @Bagsik88 powie, że bycie najlepszym w drużynie i to w takim "średniaku", to żaden wyczyn.
0
@El dominatore zamiast docenić minuty, które wczoraj dostał,powiedział że "szkoda, że dostałem minuty w takich okolicznościach" , co mogło być odebrane jako krytyka trenera, że nie dostał minut od początku meczu.
0
Oczywista czerwona, zasłużona. Co to jest, żeby ciągnąć za koszulkę i to w polu karnym przed bramkarzem.
0
@El dominatore akurat Araujo nie wykazał się skromnością w ostatniej wypowiedzi.
0
To jest piękne, kiedy pewniak do składu mówi "mam nadzieję, że znajdę się na boisku". Młodzieńcza pokora. Chciałbym to usłyszeć od niego jak już będzie numerem jeden na świecie :)
0
Ciesz się, że w ogóle wszedłeś na boisko.
0
@Azi "Przepraszamy, że znowu Cię zawiedliśmy, Azi." Tak powinien wyglądać wpis Messiego.
1
@cules_ 1. Ja za to nigdy nie głosowałem na PiS, bo to partia bezprawia.
2. Tak jak Ty głosowałem na Bosaka, a w drugiej turze na Dudę, bo nie chcę promowania ideologii LGBT.
3. Ciesz się, że nie jesteś nauczycielem, bo dawno nie było gorzej niż za PiSu w oświacie. Nauczyciele na zdalnym nauczaniu pracują więcej, a pensje są słabe. Nauczyciel stażysta (ten co zaczyna przygodę z oświatą) musiał dostać podwyżkę, aby nie zarabiać mniej niż pensja minimalna. Za PO podwyżki były w okolicach 60% dla stażystów. Nie oznacza to, że jestem za PO, tylko stwierdzam fakty. Jestem za prywatną oświatą i żeby rynek kształtował pensje nauczycieli.
4. Obostrzenia które są teraz, nie mają nic wspólnego z ochroną zdrowia - wręcz przeciwnie. Nie ma pieniędzy na emerytury, więc prawdopodobnie obostrzenia mają doprowadzić do większej ilości zgonów - mniej sportu (słabsza odporność), chodzenie w maseczkach (oddychanie wydychanym dwutlenkiem węgla, który zatruwa organizm), gorszy dostęp do służby zdrowia, który i tak był beznadziejny (ludzie chorujący na niemodne choroby umierają poprzez brak diagnozy, brak kontaktu z lekarzem, brak szpitalnych łóżek, brak pieniędzy, bo za covida szpitale dostają więcej).
5. Podlizywanie się Putinowi i UE? Nie wiem czy wiesz, ale to za PiSu kupujemy rekordowe ilości węgla od Rosji, a także PiS (Lech Kaczyński) podpisał Traktat Lizboński, który pozbawił suwerenności nasz kraj, prawo unijne jest przez to przed prawem polskim.
6. W zasadzie zgadzam się tylko z jednym punktem - emerytury, jeżeli mają być podwyższane, powinny być podwyższane tylko tym, którzy dopiero zaczynają pierwsza pracę w życiu, a nie tym, którym obiecano już prace do 65 i 60 roku życia. Umów trzeba dotrzymywać. Poza tym jestem przeciwnikiem emerytur. Państwo nie powinno zabierać pieniędzy podatnikom, bo ich nie oddaje. Ludzie umierają i rodzina nie odzyskuje wpłaconych pieniędzy. Jest to czysta grabież.
7. Z dwojga złego nie głosowałem na żadne zło. Wybrałem Konfederację, czyli nacisk na poszanowanie dla historii, tradycji, rodziny, pracy. Wolność człowieka i własność człowieka to rzeczy święte.
0
Sformułowanie niefortunne. Bo niby jak mają bardziej uważać? Albo są nosicielami wirusa albo nie są. Tylko czekać na test.
2
A może wypożyczymy do Bayernu Ansu, żeby trochę przypakował i wrócił w odpowiednich rozmiarach? ;)
0
@marcin62 to nie męczarnia to życie. Tak po prostu jest. A to, że nie umiesz się dogadać po wielu latach, to już w Tobie coś nie tak. Związek to problemy a nie sielanka. Jak chcesz żyć bez problemów to możesz być singlem.
0
@Scross ja także Cię nie obrażam. Ewidentnie Ty nie masz racji i źle rozumujesz. Kultury też powinieneś się nauczyć ale to w domu.
Nie wiem czego nie rozumiesz w tym, że rok w Man uTd i rok w Barcelonie, to tyle samo co 2 lata w Barcelonie. Tylko tyle, że w Barcelonie grzeje ławę i traci na wartości.
0
@marcin62 wygasło uczucie? Ile Ty masz lat? Miłość jest wieczna. To nie są motylki w brzuchu tylko codzienne czynności, z myślą o drugiej osobie. To nawet wyniesienie śmieci, to przytulenie, to zrobienie obiadu, to zapytanie na co druga osoba ma ochotę. Zerwanie to dowód na niedojrzałość do budowania, do rozmów, do związku. Ktoś kto zrywa z przyczyn innych niż rażące naruszenia typu przemoc, alkoholizm itp, oznacza, że nigdy nie kochał. Zauroczenie i pożądanie zawsze mija z czasem, raz szybciej raz później. Skakanie z kwiatka na kwiatek nie jest rozwiązaniem. Trzeba być że sobą nie tylko wtedy, gdy jest idealnie, ale także wtedy kiedy dzieją się złe rzeczy, wspierać się i przechodzić przez nie razem.
0
@Scross najwidoczniej musisz wrócić do szkoły i przerobić ponownie czytanie ze zrozumieniem.
0
@marcin62 zerwanie z kimś to ku**stwo a nie klasa
0
@Scross nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co napisałem, a także ludzie , którzy dali Ci like za post.
Kontrakt trwa TYLE SAMO CZASU bez względu na to, czy gra w Manchesterze czy w Barcelonie. Tylko w Man uTd by grał, więc miałby większą wartość, niż w Barcelonie siedząc na ławce. Dlatego ten argument ze słabsza pozycją negocjacyjną jest bez sensu.
1
Jakim cudem wypożyczenie do Manchesteru osłabiłoby pozycję negocjacyjną? Wręcz przeciwnie, wzmocniłoby, bo grałby dużo w Man Utd i miałby szansę znów się pokazać. Gdy przesiedzi na ławce w Barcelonie, dopiero wtedy jego wartość spadnie. Czy w Barcelonie, czy w Manchesterze, nadal długość kontraktu jest ta sama.
13
Marc Alcantara Ter Stegen
0
@kunmateo93 osobiście uważam, że powinniśmy grać De Jong Puig Coutinho , a na zmianę wchodziłby za Jonga Pjanic, za Puiga Pedri a za Cou Griezzman. Na skrzydłach Messi Dembele Konrad i Trincao a na ataku Fati i Braithwaite
1
@Remi1899 grał jako ofensywny środkowy pomocnik, a dlaczego został kupiony to nie wiem, bo byłem przeciwny temu transferowi
0
@Remi1899 tak bo pomoc to jego naturalna pozycja patrząc na jego umiejętności rozgrywania i przegląd pola, a także umiejętność strzału z dystansu. Nie ma natomiast dryblingu i szybkości, aby grać w ataku.
3
@Scross myślę, że Ty powinieneś najpierw pomyśleć. Tak samo jak z Griezzmanem było właśnie z Coutinho, który nic nie wnosił grając na skrzydle, bo nie miał takich umiejętności jak Neymar czy Fati. Coutinho i Griezzman to typowe 10. Jeden powinien wchodzić za drugiego. Messi na skrzydło.
4
Świetny piłkarz. Jak grał, był jednym z lepszych na boisku. Szkoda, że kontuzje uniemożliwiły mu systematyczna grę. Powodzenia!
2
@milker ciekaw jestem gdzie są hejterzy, którzy pisali, że Coutinho nie umie pracować w obronie i nie nadaje się do środka pola :D zawsze znikają
0
@JarekS ten sam problem psychologiczny? Tu w ogóle nie było problemu psychologicznego, tylko ustawianie piłkarza na nie jego pozycji. Cou gra już na swojej, Griezzman nadal nie.