0

No i pięknie :) Mam nadzieję, że utrzymają.

0

Ostatnie spotkanie z Dortmundem skończyło się bodajże porażką Realu 2-0.

3

Teraz tylko Atletico pyknie Chelsea, a następnie Real i gitara.

4

No to Barca została pomszczona, szkoda, że przez Real.

0

Dziękujemy Villareal :)

0

To się nie dzieje.

0

Widziałeś tą bramkę teraz? Powiedz mi jaki bramkarz by takie coś wyjął...

0

golaso :(

0

requiescat in pace

1

zupełnie jak Alves :P

0

i ratują nas jak na razie Ci których Martino trzymał na ławce.

0

W końcu Cesc na pozycji, która mu bardziej służy. Pewnie po tych blamażach przetlumaczyli to Martino i może te decyzje teraz będą wyglądać bardziej sensownie.

1

trudno wybór, ale Alexis się chociaż wraca do defensywy i dosłownie parę minut temu dał świetną piłkę Messiemu, który nie trafił w dogodnej sytuacji.

0

Szczerze jak przez kilka meczy siedzą i grzeją ławkę, to raczej trudno teraz ich winić za słabszą to co widzimy.

0

ewentualnie skuteczność bramkarza przeciwnika.

0

Indyczka, tym ostatnim zdaniem to pojechałaś konkret :D
Ja osobiście uważam, że to co się stało w ostatnich meczach, jak najbardziej uzasadnia zmianę zdania na temat naszego trenera.
Ja osobiście nie byłem ani jego zwolennikiem ani przeciwnikiem, jednak po jego bezsensownych decyzjach (Alexis) ciężko optymistycznie patrzeć na jego pracę w przyszłym sezonie. Nam potrzeba trenera z jajami :)

6

Niestety przez trzymanie Alexisa w takiej formie na ławce. Martino sam bardzo utrudnił Barcelonie pozostanie w grze o puchary. Wystawianie Cesca w tak słabej formie i to na pozycji, która ewidentnie mu nie służy, jak dla mnie było czystą kpiną i niestety policzkiem dla wszystkich fanów Barcy od jej trenera.
Nie wiem co Martino chciał osiągnąć przez takie decyzje personalne .. Jak dla mnie ten trener jest już spalony, to były zbyt poważne mecze aby odwalać taki kabaret.

4

Wystawianie kompletnie bez formy Cesca a trzymanie na ławce Alexisa jest idealnym podsumowaniem pracy Martino w tym sezonie. Może gdyby Tata został zawodników zmotywowanych i chcących wygrywać, to ten sezon kończył by się lepiej, ale w aktualnej sytuacji, trzeba po prostu wydrzeć mordę, w pierwszej kolejności na Messiego, żeby w ogóle zaczął biegać. Alves chęci ma, ale gra po prostu źle, tutaj raczej krzyki nic nie dadzą, trzeba pomyśleć poważnie o stałym zastępstwie dla Daniego.
W sumie nie ma się co rozpisywać. Gramy beznadziejnie, praktycznie chcemy wbiec z piłką do bramki. Problem jednak, że z tak wolną i ospałą grą, nie ma na to szans, pomijając już, że taki sposób gry jest beznadziejny i w aktualnej formie, na wygraną mamy szansę strzelając jedynie po jakiś stałym fragmencie gry, w czym akurat nie jesteśmy najlepsi.

0

Czekam na wypowiedź Xaviego.

0

" Niektórzy chcieliby, aby Messi traktowany był na prawach innych niż reszta zespołu. My nie będziemy się dostosowywać do takiego toku myślenia"
A dlaczego nie? Przez "wyjątkowe" traktowanie Messiego ten klub będzie jeszcze długo cierpieć. Nikt nie jest ponad innymi, w innym przypadku ciężko jest stworzyć prawdziwą drużynę. Taką jaką chociażby ma Bayern, w którym nikt nie jest świętą krową a efekty tego możemy zaobserwować.
Przekaz redakcji można odebrać tak, "oceniamy ale nie będziemy w tym obiektywni"
Dla mnie Messi zagrał na 1, tyle w temacie.

0

To, że Messi jest jedyny i nie powtarzalny, nie znaczy, że należy znowu cały zespół podporządkowywać tylko pod niego.
Messi niezależnie od tego jakim jest piłkarzem, powinien całym sercem grać dla drużyny i to nie ważne, czy zostanie wystawiony na lewej/prawej stronie czy jako środkowy napastnik. Jeśli jednak Messi gra z myślą tylko o indywidualnych osiągnięciach i kolejnych rekordach, to ja wolę tą drużynę bez Messiego, a z zawodnikami, którzy całym sercem grają aby wygrać mecz, nie ważne czy strzelając bramki czy wypracowując dogodne sytuacje innym.

0

heh na tym zdjęciu wygląda, jakby Busi chciał mu dać klapsa.

0

Na stronie Bayernu piszę w tłumaczeniu wywiadu, że zarząd nie dał mu odczuć, że jest i będzie ważną częścią naszego zespołu, co miało na pewno wpływ na jego odejście.

0

oryginalnie.

0

oj Neymar, była okazja.

0

Dawać kartkę dla Alonso.

0

No to panowie, za ciosem! :)

0

Dzięki, cały czas zapominam o tej stronce :)

0

Może ktoś podzielić się jakimś konkretnym linkiem do transmisji?, bo niestety moja "niezawodna" stronka, znowu mnie zawodzi :P

0

i cały misterny plan w pi..u

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?