0

Oczywiście, że tak. Mecze nie uciekną, a znajomi mogą, dlatego powinno się o nich dbać! :)

0

rozumiem pograć na playstation (sam gram), ale wtedy kiedy gra Barca? to niedopuszczalne :)
A tak serio, to tym lepiej dla nas, będzie go łatwiej zaskoczyć w sobotę.

0

Powrót w dobrym stylu :)

0

Miki widzę, że odbanowany :) tak trzymać

0

Fabregas to jednak klasa :)

0

Przed ostatni też był słaby. Na prawdę chciałbym w końcu zobaczyć taką grę, która rzeczywiście jest godna zachwalania tego zawodnika przez rzeszę kibiców.

0

S. Roberto coś kiepsko ostatnio.

0

ja nie mam adblocka i też mi tam nie działa, ale nie mam zamiaru nad tym myśleć i włączam sprawdzoną stronkę na której zawsze oglądam :)

0

Wyczuwam bramkę Alexisa.

1

Dla mnie osobiście felietony paxa nigdy nie będą obiektywne, bo jak można tak nazwać takowym tekst użytkownika, który Villi nienawidzi całym sercem i chyba każdy kto czyta forum na bieżąco o tym wie.
Nie wiem po co w ogóle taki długi akapit o Davidzie, który był tylko zmiennikiem i nie zyskał zaufania Tito Villanowy.
Villa nie grał w superpucharze, w meczach z Realem, które z reguły mu wychodziły, w których mógł zmienić losy (również w superpucharze). Tak samo jak nie grał w pierwszym meczu z Bayernem, który w sumie przesądził wszystko (Generalnie nie był przyczyną odpadnięcia Barcy z jakichkolwiek rozgrywek)
Myślę, że jednak wypadałoby tu się przynajmniej na tyle samo zdań rozpisać o Pedro czy Alexisie, którym zdecydowanie bliżej było do pierwszej 11-tki niż ciągle wałkować temat Davida, bo jak dla mnie to trochę porażka ...
Zresztą to co napisał pax w żaden sposób nie tłumaczy wybryków Messiego. Nawet opisując rezerwowego Ville, który mimo, że grał bardzo mało w pierwszej połowie sezonu, bardzo długo był zaraz po Messim najlepszym naszym strzelcem.
Wszyscy widzieli, wybuch Messiego na Davidzie, kiedy to podanie, które mu zaserwował Hiszpan zostało przecięte przez obrońcę, uważacie, że takie zachowania wprowadzają dobrą atmosferę? Pogłoski o rzekomych pretensjach Messiego to Tello czy Alexisa również nie wydają się całkowicie wyssane z palca, patrząc chociażby na to jak grał Chillijczyk, kiedy Messiego nie było na boisku. Myślę, że słaba gra naszych ofensywnych zawodników miała gdzieś swoje podłoże. Messi się zmienił, może tekst challengera był troszkę czasami za mocny, ale sporo kibiców również uważa, że sylwetka Argentyńczyka się zmieniła i to niestety na gorszę.

0

Alexis, jestem z Ciebie dumny :)

0

Martino powiedział, że Messi wystąpi dopiero kiedy będzie się czuł w 100% gotowy do gry, nie wiem czy na Atletico zdąży się w pełni przygotować.
Dla mnie występ Messiego nie jest oczywisty, choć jest spora szansa, że wystąpi.

0

raczej Tito, u Pepa pierwszy swój sezon miał wg mnie bardzo udany.

0

za Pedro.

0

Chyba jednak Alexis na Atletico, bo został zmieniony pewnie żeby dać mu więcej odpoczynku.

0

Alexis :) macie hattricka

0

a co tu mądrego przy stwierdzeniu faktu, że brakuje 1 bramki do hattricka?

0

a do 2-0 nie jest zaokrąglony?

0

Do karnych powinni podchodzić zawodnicy, którzy wyjątkowo dobrze grają w danym meczu, na siłę nie ma co się pchać.

0

Macie autobus w bramce.

0

dlaczego prosty? wg mnie Alexis.

0

Piękne podanie Cesca.

0

Alba moje maleństwo

0

wow, ja też :)

0

Ofensywa w naszym zespole to rzecz zdecydowanie najważniejsza.
Czym częściej my atakujemy, tym rzadziej przeciwnik i mniej zagrożenia pod naszą bramką. Jeśli mocno zdominujemy mecz, to przeciwnik się zamknie i nawet nie będzie próbował atakować.
Zależność od Messiego jest na tyle duża, że nasi ofensywni zawodnicy na siłę szukają do niego podań, nawet kiedy są w lepszej sytuacji od Leo.
Alexis, kiedy nie ma Messiego, gra zdecydowanie lepiej, Pedro tak samo, a przynajmniej aktualnie tak to wygląda. Nie można ustawiać całej formacji pod jednego zawodnika, bo przyjdzie troszkę lepszy rywal i skarci nas za taką głupotę. Taktyka "na Messiego" sprawdzi się z przeciętnymi rywalami, ale to jak się prześlizgiwaliśmy przez ostatnią fazę LM powinno nauczyć nas, że nie tędy droga.

0

Będziemy piać z zachwytu bo Messi strzeli 5 bramek w jednym meczu Osasunie, a potem płakać gorzkimi łzami jak przegramy 5-0 z Bayernem w LM, bo nam wyłączą z gry Messiego i zawodnicy będą biegać jak dzieci we mgle.
Myślę, że felietony służą do tego, aby wyciągać z nich jakieś wnioski.

0

A czy dyskusja tyczy się Villi czy Messiego? Zacznij może trochę dyskretniej przedstawiać swoje poglądy, bo czuć od nich na kilometr, a same wypowiedzi stają się aż nadto przewidywalne.
Ja odnoszę się do tego co widzę, a chyba wyraźnie widać, kto tam zaczął kłótnie. Co panowie sobie powiedzieli po za boiskiem, to już mnie nie obchodzi i nie o tym napisałem w swoim poście, ja się odniosłem do konkretnej sytuacji.

0

pax czy Ty nie możesz chociaż raz nie wtrącać się w normalną dyskusję na słowo "Villa"
Tutaj masz link:


Villa próbował zagrać na wychodzącego Messiego jednak obrońca wyczuł podanie i po nodze piłka podskoczyła.
Proszę napisz mi gdzie tutaj widziałeś egoistyczne zagranie.
Ehhh

0

Nie sądziłem, że doczekam się felietonu w którym w dość dużym stopniu zgodzę się z Challengerem, ale jednak jestem mile zaskoczony.
Na wstępie powiem, że dziwi mnie fakt, jak mocno kibice oraz użytkownicy są w stanie być przyćmieni przez naszą największą gwiazdę.
Jeśli ktoś nie widzi, zmiany Messiego, to radzę zamiast za pisanie obszernych przemyśleń, po prostu obejrzeć kilka meczy z pierwszych dwóch sezonów Pepa oraz kilka wybranych z ostatniego sezonu.
Tu nie tylko różnice widać w sposobie gry czy wydarzeniach boiskowych, ale nawet w sposobie poruszania się przez naszego cracka. Niegdyś żwawy wracający się nawet pod swoje pole karne i zaczynający grę z głębi pola Argentyńczyk staje się zawodnikiem człapiącym i rzucającym srogie spojrzenie nie tylko na przeciwników czy sędziego, ale często też na zawodników własnej drużyny, kiedy nie dostanie podania w dogodnej sytuacji.
Można nie wierzyć w to, że Messi wdawał się w niezbyt przyjemne dyskusję z Tello czy Sanchezem, ale fakt, jak napyskował na Ville w sytuacji, w której nie dostał podania, powinien przynajmniej w jakimś stopniu oczy otworzyć.
Ja rozumiem, każdemu się może zdarzyć, ale czy wcześniej mu się takie coś zdarzało? no bo chyba nie..
Wiadomo, że Messi nie jest dyktatorem, chociaż niestety jego aktualna pozycja zdecydowanie przekracza rolę jaką powinien pełnić piłkarz na boisku. Nie ma sensu popadać w skrajność, tekst nie ma na celu pokazać Messiego jako piłkarskiego Hitlera, tylko zwrócić uwagę na pewne fakty.
To jest wciąż najlepszy zawodnik świata, ale trzeba mieć na prawdę grube klapki na oczach, żeby nie zauważyć, że ogólna prezencja Messiego na boisku (nie tylko pod względem sportowym) uległa zmianie i to niestety na gorsze.

0

Ciężko powiedzieć, co było najgorsze. Bardzo rzeczowo i bez owijania w bawełnę została przedstawiona w tym artykule sytuacja z Abidalem. Niesamowity fail tego zarządu. Już mi na nich złość przeszła, ale kolejna podwyżka pensji Messiego, to głupota. Zarząd który skupia się na oszczędzaniu, sprzedając m. in. miejsce na koszulkach i łamiąc odwieczną tradycję klubu. Zaoszczędzoną kasę będzie rozwalać na prawo i lewo przez niebotyczne pensje dla zawodników.
Pewnie po Messim zgłosi się 10 innych, którym trzeba będzie podnieść, bo będą się czuć pokrzywdzeni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?