0

Eh news o Figo, myślałem, że bardziej sobie nastroju w ostatni dzień przed weekendem nie zepsuje, ale co zrobić. Jemu przynajmniej mogę z czystym sumieniem powygarniać :)

0

Mam nadzieję, że Alexis rozrusza towarzystwo.

0

a co wcześniej się nie dało? :P

0

Na fotelu lidera zawsze bardziej komfortowo :)

0

ależ wykończenie Cesca!, no i dobra asysta Sancheza :)

0

Szacun Valdes, pewnie znowu nam punkty uratuje.

0

Szkoda, tej bramki ze spalonego, ale trudno może w drugiej połowie strzelimy jeszcze ze 2 i wszystko się rozejdzie po kościach.

0

Brawo, piękna bramka.

0

Dalej styl Barcy nie porywa, ale przynajmniej są emocje.

0

Brawo Alexis :) chociaż spalony :P

0

niech to szlag :(

0

Akurat martwi to co powiedział Martino odnośnie coraz mniejszych rotacji.
Jak sobie pomyśle o trzymaniu Messiego na boisku, kiedy jemu samemu nie będzie się chciało angażować w mecz, czy coraz słabszego kondycyjnie Xaviego lub grającego w kratkę Alvesa, to oczyma duszy widzę kolejne ciężkie mecze tudzież straty punktów.
Myślę, że trzeba dawać szansę zmiennikom, którzy aktualnie mogą mieć dobrą formę. Tym bardziej, że tych rotacji już teraz nie jest jakoś dużo, a przed nami jeszcze sporo meczów.

0

Teraz pytanie czysto profilaktyczne. Ile bramek strzelił nam Sociedad, że tak bardzo czepiacie się Alvesa za ten mecz?, w którym notabene mieliśmy 80% posiadania piłki, a sam Alves całkiem dobrze spisywał się w grze ofensywnej.
Widzę, że besztanie Brazylijczyka co niektórym weszła w krew.

0

nie powiem, żeby mecz zapierał dech w piersi, ale ważne, że wygraliśmy.

0

ale bramka. To się nie dzieje ...

0

Super dopiero wypowiedź Żewłakowa zwróciła moją uwagę na to, że mecz leci na TVP Sport, a ja się męczę oglądając lagującą transmisję na necie.
No trudno przynajmniej drugą połowę obejrzę w przyzwoitych warunkach :P

0

Przynajmniej cycki pokazał.

0

misiaty7
Fajnie, że wszystko dobrze i rzeczowo podsumowałeś.
Akurat jak chodzi o ocenianie, to ten serwis nie stoi na zbyt wysokim poziomie i to niestety tylko przez pewne sympatie oceniających. Rozumiem, że można kilka razy przychylniej spojrzeć na danego zawodnika (wychowanek itp), ale jak sytuacja powtarza się notorycznie i czasami jest wręcz absurdalna, to już na prawdę nie jest to śmieszne.
Nie wiem czy redakcja wie, ale w taki sposób, tylko obrzydza nam osobę Pedro, który akurat w tej całej batalii jest niewinny i nie mogę zarzucić mu braku zaangażowania czy chęci oraz tego co zrobił na plus w meczu.
W pierwszej połowie dla wielu (w tym mnie) Alexis był najlepszym zawodnikiem Barcelony. W drugiej natomiast był mniej widoczny, ale Pedro również, dlaczego więc taki rozjazd w ocenie na korzyść tego drugiego?
Pedro wystarczy grać asekuracyjnie i zagrać dobre podanie (nawet jak nie celowe) i już ma z miejsca zapewnioną ocenę w granicach 6-7.
Jest mniej więcej tak jak powiedziałeś. Alexis strzela, to źle, bo nie kreuje. Jak Alexis kreuje, to źle bo nie strzela. Jakkolwiek jednak by nie grał, to zawsze dochodzi w przypadku Alexisa ciężka praca na boisku i walka do końca.

0

Ty piszesz o zawodniku, który jest fałszywą 9-ką, przez którego przechodzi dosłownie każda akcja, nawet jeśliby tego nie chciał.
Dlatego Messi zawsze będzie miał jakiś udział przy bramkach, ale ospała gra, egoizm, notoryczne tracenie piłki, często źle podejmowane decyzję oraz przede wszystkim brak zaangażowania w mecz całkowicie tę ocenę tłumaczą. Dla mnie i tak został oceniony za wysoko, bo na Messiego w tym meczu się patrzeć nie dało, a bramka z naciąganego karnego czy wątpliwa asysta, która stała się bramką jedynie dzięki szczęśliwemu uderzeniu Alexisa, to nie są niestety zbyt mocne argumenty.
Co do filmiku to n/c :)
Strat miał około 20 z tego co czytałem gdzieś, ale pewny nie jestem, nie chcę mi się już szukać źródeł.

0

Nie chodziło mi o to, żeby coś tu na siłę udowadniać, ale nazywanie użytkowników "sektą" jest trochę nie na miejscu.
Bo do wyciągnięcia takich a nie innych wniosków, użytkownicy nie potrzebowali jednego meczu a kilkunastu, w których ta teoria się potwierdziła.
Nie chciałem, też sugerować, że osoba Messiego jest tutaj problemem, ale raczej fakt, że jak jest Leo, to zupełnie zmienia się sposób gry. Stajemy się bardzo przewidywalni grając wszystko do Leo, nawet jeśli ten ma 4 obrońców przed sobą. Nie mówiąc, że cierpi wtedy gra naszych skrzydłowych, którzy w obliczu kontuzji Messiego, mieli zdecydowanie więcej okazji do pokazania się w meczu.

0

To jak wytłumaczysz fakt, że pod koniec sezonu, kiedy Messi miał kontuzję Alexis poprawił kilkukrotnie swoje statystyki, chyba na tyle, że został w klubie na kolejny sezon.
Zresztą, po powrocie Leo pierwsze mecze Alexisa z Messim w składzie były delikatnie mówiąc dla Chillijczyka kiepskie. Potem na Levante Messi nie był w wyjściowym składzie i Alexis strzelił 2 bramki i znowu najlepszy w drużynie.
Bramka wczoraj jednak była dosyć szczęśliwa, ba nawet nie można wykluczyć, że Alexis po prostu próbował dorzucać piłkę.
Oczywiście nie zmienia to fakt, że Alexis zagrał najlepiej (głównie za walkę do końca) w bardzo kiepsko grającej wczoraj Barcelonie, ale to zdecydowanie za mało, żeby powiedzieć, że taktyka "na Messiego" nie podcina skrzydeł Alexisowi.

0

u Guardioli grał swój otwierający sezon i wyszedł mu bardzo dobrze. Może tych bramek nie miał dużo, ale jak na skrzydłowego to 12 w lidze i tak całkiem nieźle, już nie mówiąc o ważnych bramkach przeciwko Realowi.

0

Po co Messi ma biegać, skoro od tak mu się podwyżki daje, żeby tylko był przed CR-em, ale to już genialne pomysły naszego zarządu.

0

oczywiście.

0

Afelej!!! ah szkoda.

0

Afelej I love it.

0

Nie ma to jak iść sobie zrobić coś do picia i przegapić 2 bramki Alexisa.

0

Alves ma jedynie problem z celnymi wrzutkami, do reszty już doczepić się raczej nie można. Ostatni mecz, to była bardzo duża aktywność Alvesa i całkiem sporo dobrych akcji.

0

ależ ten Adriano ma strzały z dystansu. Nie jeden ofensywny zawodnik może mu pozazdrościć.

0

Chyba ktoś tu dzisiaj chciał bramkę Sergio Roberto, więc w sumie można ją tak sklasyfikować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?