Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a dziękuję bardzo :D
0
Szkoda, że Villa na ławce, ale może jako joker ukuje.
0
Teraz tylko mam nadzieję, że Atletico wyjdzie na boisko wygrać ten mecz, a nie prosić o najmniejszy wymiar kary.
Zresztą pod wodzą Simeone raczej o poziom widowiska można być spokojnym.
0
Porto wygrało bardzo szczęśliwie LM, każdy kto wtedy oglądał, pamięta nie uznaną bramkę dla ManU, tak samo jak nieuznaną bramkę Bojana Krkica, gdyby Mou miał trochę więcej pecha, to nie wygrałbym żadnego pucharu :)
Zresztą, czy Inter lub Porto było zespołem średniej półki ? raczej wątpię.
0
To musisz polubić :D a tak serio, to trzeba zauważyć, że Bayern jest trenowany pod okiem jednego z najlepszych trenerów na świecie, który całe swoje życie jest związany z Barceloną. Nawet jeśli już nas nie trenuje, to należy mu życzyć szczęścia. Na pewno z pewnych względów jest nam bliższy Bayern niż chociażby Schalke, ale nikt nie każe zachwycać się Bayernem, jednak ich aktualny poziom jest na tyle wysoki, że takie wpisy na forum nie powinny dziwić :)
0
a jaki normalny trener poszedłby do zespołu ze średniej półki?
To nie football manager. Bez odpowiednich funduszy i zaplecza ciężko jest zbudować zespół, który bije się o najwyższe cele, a przecież każdy trener chciałby właśnie taki zespół trenować.
Zresztą, żeby utrzymać taki zespół jak Bayern, trzeba też trenera najwyższej klasy, na dowód wystarczy spojrzeć na ManU i zobaczyć co się dzieje z tym zespołem.
0
Barcelonie, ale trzeba docenić dobry football ;)
0
Bene bene, bravissimo. Szkoda, że konspekt strony głównej jeszcze nie w html5 (lepsze pozycjonowanie), ale przyznam, że wygląd robi wrażenie a efekty jquery miłe dla oka.
Ogólnie strona wydaje się być bardziej responsywna i pewnie będzie wydajniejsza :)
0
Szkoda. Obrońca wielkiej klasy, gdyby zdrowie pozwalało mu na częstszą grę, to pewnie złapałbym dobrą formę i byłby dla nas wzmocnieniem. Jednak cokolwiek postanowi, to życzę mu szczęścia.
0
Może to ta drużyna już nie ma woli walki tak jak kiedyś?
Za Guardioli jakoś nie widziałem w zawodnikach braku zaangażowania i gry na stojąco.
Coraz bardziej rozumiem dlaczego Pep odszedł. W Bayernie wszyscy gryzą trawę przez 90 minut spotkania, a u nas niektórym nawet nie chce się biegać i nie sądzę, żeby trener był w stanie tak łatwo zrobić u nas porządek.
Jeśli nie zrobi się małej rewolucji (na którą notabene nie zgodził się zarząd, gdy poprosił o to Pep), to będzie ciężko ponownie zdominować na dłużej europejski football.
0
Pomijając już dzisiejszy mecz, gdzie cała drużyna się nie popisała, myślę, że żaden zawodnik nie powinien być zwolniony z walki o piłkę, pressingu itp, bo potem źle się to może odbić na drużynie. Brak zaangażowania może udzielać się pozostałym graczom, a co za tym idzie drużyna może tracić koncentrację i motywację.
Widać to doskonale na przykładzie Bayernu, gdzie zapiep**a cała drużyna i dają z siebie w każdym meczu wszystko (nawet Mandzukic wraca na własną połowę aby odebrać piłkę), bo każdy boi się, że może stracić miejsce w składzie i nie ważne czy nazywa się Robben lub Ribery.
Nawet jak idzie ciężko, to przynajmniej walczą i zdarza się, że w końcówce meczu są w stanie jeszcze zgarnąć całą pulę.
U nas jak już nie idzie, to nie idzie, a szkoda, bo jeszcze nie tak dawno temu, potrafiliśmy się podnieść i zmienić mecz o 180 stopni.
0
Pewnie, że zdobył gola :D standardzik
0
Szczęsny zrobił taki dość rozpaczliwy wślizg z wysuniętą na boku stopą, która zawadziła Robbena, który go po prostu minął. Wojtek wiedział, że już nie ma szans na dobrą interwencje. Mógł uniknąć kontaktu.
0
Przydałby nam się taki zawodnik jak Kross. Bardzo podoba mi się styl gry tego zawodnika.
Nie dość, że ma mocne kopyto, to jeszcze potrafi to przekładać na piękne bramki z dystansu. Fajne jest to, że nie ma oporów i jak widzi okazje to uderza, a do tego potrafi świetnie obsługiwać podaniami kolegów. U nas po za Ceskiem i czasami Adriano, to często nasi ofensywni gracze mają opory przed uderzeniami z dystansu, a szkoda.
0
Fajnie wyją na Robbena :D
0
to zależy dla jakiej kobiety.
0
Jestem ciekaw meczy pod wodzą Guardioli w bardziej zaawansowanej fazie LM. Na pewno dobry meczyk dzisiaj pod względem piłkarskim będzie, a przynajmniej na to liczę.
0
no i co, dalej Alves debil? :P
0
Znowu nas wydymali na bramkę.
0
Dobrze, że mamy Victora.
0
Wrzućcie na luz, Alves podjął bardzo dobrą decyzję o strzale, a że nie wyszło, no cóż, zdarza się. Wyzywanie od debili jest trochę nie na miejscu.
0
brawo :)
0
Mogę dać link do meczu na onecie, ale trzeba wysłać sms za 11 zł :D
0
Mam nadzieję, że druga połowa będzie emocjonująca.
0
Było groźnie.
0
Messi już 2 razy stracił wdając się w drybling i raz jego naiwne podanie przeciął Navas z czego mogła być bardzo groźna kontra, ale najlepiej wypominać tylko Alexisowi :)
0
Zapowiada się świetny mecz, mam nadzieję, że nasi zawodnicy pokażą klasę i będziemy zadowoleni po meczu.
0
Punkt dla Ciebie :P
Jak znajdę trochę czasu, to z pewnością zapoznam się z tym co się działo w tym meczu.
0
Niestety nie mogłem obejrzeć meczu, ale widzę, że chłopaki poszaleli.
0
Nie wolno. Alexis nigdzie się nie wybiera.