0

Na silniejszych, tylko Alexis.

0

Jejku akurat podania celność podań Xaviego to najgłupszy argument jaki można tutaj przytoczyć. Od tych podań i bezradności Barcy w tamtym sezonie robiło się po prostu niedobrze i to nie tylko obiektywnym obserwatorom, ale i kibicom FCB.
Tysiące podań, na 3 metry, z których nic kompletnie nie wynika, nie jest tutaj żadnym argumentem. Wystarczyło obejrzeć ostatni mecz Thiago z Borussią, jaką piłkę posłał do Robbena. Ja bym wolał, żeby pomocnik tracił ale posyłał takie perełki jak to potrafi robić Thiago, tym samym wypracowując sytuacje stu procentowe, niż klepał bez sensu po obwodzie przez 90 minut.
Z całym szacunkiem do Xaviego, ale on chyba sam jest za bardzo zapatrzony we własne statystyki, stąd taka zachowawcza gra z której kompletnie nic nie wynika.

0

Olał Barcę, bo żaden zdrowo myślący piłkarz nie zostałby na jego miejscu na ławce z takim potencjałem. Zwłaszcza kiedy sam trener (Tito) powiedział, że dla niego zawsze Xavi, Iniesta i Cesc będą mieli pierwszeństwo (Czyli po ludzku, nie patrzę na formę, tylko na nazwiska).

0

Nie ma co czekać na walki Mameda, bo za szybko się kończą.

0

Niestety Bayern takich problemów nie ma.

0

Pewnie jakbyś miał już konie kraść to z Robertem i Reusem.

0

Ter Stegen znowu bohater M'gladbach. Jak sprowadzimy Reine jego kosztem, to się lekko załamię.

0

Brakowało mi Alby, bardzo lubię tego zawodnika. Idealny zawodnik na lewą flankę.

0

Ile jeszcze do cholery mamy stracić punktów, żeby w końcu trener zauważył, że Cesc na ataku to nie porozumienie.
Jak można stawiać na ataku zawodnika, którego przy każdej akcji ciągnie do pomocy, przez co wydaje się zagubiony i nie ma z niego pożytku ani z przodu ani w środku pola.
W pomocy Cesc potrafi grać perfekcyjnie, ale musi być tam nominalnie wystawiany.

0

sorry, miał być post wyzej ;p

0

W GD pokazał jak go zjadał.

0

Ja się śmieje.

0

silver, więc kogo proponujesz na ZM ? po raz kolejny Inieste za fakt bycia Iniestą?
Neymar miał sporo strat czy nie udanych zagrań, ale przede wszystkim pokazał sporą chęć do gry, i gdyby nie beznadziejna postawa zespołu, to wypracowana przez niego czerwona kartka i karny dały by nam pewnie zwycięstwo w tym meczu.

0

Co do Neymara, to nie można znowu tak bardzo na niego narzekać za ten mecz.
Przeciwnicy zarobili na nim 2 żółte kartki w krótkim odstępie czasu. Do tego asysta oraz jego wolny, który o mało nie zakończył się dla nas bramką.
Może nie porwał, ale na pewno był jak najbardziej na plus jego występ.

0

Teoretycznie tak myślałem już w 2012 roku, ale to w jaki sposób wygrał z Murrayem Wimbledon z powrotem przywróciło mi wiarę w to, że Roger jest w stanie ciągle grać na wysokim poziomie.
Nie wiem jaki wkład w jego porażki ma wiek, ale głównym problemem Rogera jest jego głowa. Kiedy rywal odbierze jego 2-3 dobre ataki, nagle Roger traci pewność siebie i następuje albo prosty błąd albo beznadziejne uderzenie ramą rakiety. To nie jest tak, że Federer nie wyrabia kondycyjnie, co więcej, on przez długą część meczu nie wydaje się nawet zmęczony.
Myślę, że brak wiary we własne możliwości oraz dosyć słaba psychika przekreśla jego szansę z na wygranie z topowymi tenisistami.

0

Szanuję Novaka i podziwiam jego grę, ale jeszcze bardziej podziwiam grę Federera, którego gwiazda niestety coraz bardziej przygasa.
W duszy jednak liczę, że stary dobry mistrz jeszcze nie raz pokaże klasę.

0

Skład wg onet.pl.
Lewandowski, Błaszczykowsk, Piszczek vs Bayern FC

0

No cóż wysnuwam prosty wniosek. Fabregas być podstawowym zawodnikiem w pomocy, bo jego gra daje sporo dobrego zespołowi. Świetny zawodnik.

0

Pedro zepsułeś swoim hejterom dzień :D

0

Bayern z Borussią ?

0

Pedro nie zatrzymuj się po każdym nawet najdrobniejszym kontakcie z rywalem ..

0

Udał mu się sarkazm.

0

Pewnie kumpel z podwórka.

0

Alexis słabo, Neymar słabo? No way.

0

Neymar najgorszy? Widzę, że rzut wolny, który o mało nie skończył się bramką oraz fakt, że pokazali na faulach na nim 2 żółte kartki, to mało.
Fakt może nie gra najlepiej, ale nie sądzę, żeby Pedro dzisiaj grał lepiej.

0

Ehh miało być do Fernando29, nie wiem czy ja jestem ślepy czy co :P

0

Oprócz tego, że z jego wolnego padła bramka i na faulach na nim przeciwnicy zarobili 2 żółte kartki?

0

hmm chyba nie potrzebny ten karny.

0

Po przeczytaniu pierwszych trzech zdań, myślałem, że chodzi o Pedro.

0

Miało być do Mikiego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?