0

Macie odpowiedź czemu Alexis a nie Pedro.

0

Słaby mecz, mam nadzieję, że druga połowa będzie ciekawsza.

0

A co to akurat ma do rzeczy? Guardiola akurat jak odchodził to Messi był w pełni sił i w formie. Równie dobrze możemy tak powiedzieć o większości piłkarzy z różnych europejskich klubów, że są przez swoich trenerów katowni ... Pech tak chciał, że Messi w tamtym sezonie nabawił się kontuzji, ale taki jest sport. Zresztą wszyscy doskonale wiedzą, że sam Messi nalega na ciągłą grę i strzela fochy oraz tupie nóżką jak jest sadzany na ławce.
Z tego co wiadomo, to Messi miewał humory już za Guardioli, za to, że był ściągany podczas meczu, więc jeśli ktokolwiek tutaj zrobił błąd, to najprędzej sam piłkarz.

0

hmm niby kiedy?
W każdym meczu LM są sporne sytuacje, dla jednej bądź drugiej drużny. Barcelonie nikt nie wydrukował karnego w finale LM, a to że czasami sędzia podejmie wątpliwą decyzję, to raczej norma (zwłaszcza jak może się wybronić) przykład: czerwona kartka Naniego w meczu z Realem w zeszłym sezonie. Gdyby to Real wygrał LM w zeszłym roku, to też byś mówił, że dzięki sędziemu?
Nie raz sędzia rozstrzygał wątpliwe decyzje na korzyść Barcy, ale nie jednokrotnie też nam zaszkodził. (nieuznane prawidłowe bramki, spalone których nie było itp)

0

Ronaldo radość jakby to była bramka dająca zwycięstwo w LM.

0

Gdzie mu tam do Neymara ..

0

Pique.

0

Rzeczywiście, schodząc 10 minut przed końcem meczu i to ze słabą drużyną, należy stroić fochy i zachowywać się prostacko. Świetne podejście. Nikt nie jest świętą krową i mam nadzieję, że trener pokaże, kto tu rządzi i poustawia zawodników. Messi niech lepiej zje snickersa.

0

Oj Meszszi się obraził, bo trener go ściągnął 10 min przed końcem, jakie to smutne. Mam nadzieję, że na kolejny trening nie przyjdzie z łyżeczką w buzi :)

0

Wszystkie mecze Barcy są zaje*site (no może po za zeszłoroczną edycją LM)

0

Iniesta ale huknął.

0

Jeszcze 7 minut :(

0

Macie swojego Pedro :P

0

Czy tylko ja się boję, kiedy interweniuje Pique ?

0

W sumie też się zastanawiam.

0

Iniesta czasami za bardzo się bawi ..

0

Szkoda mi Victora :(

0

No Pique pełen popis.

0

Są fenomenalne.

0

Ah Miki ta twoja słabość do męskich ud.

0

W sumie, to Song mógłby dzisiaj wejść.

0

No Adriano za to jest człowiekiem ze szkła. Jak widać każdy ma swoje słabości. Co do Bartry, to się zgadzam. Mnie też nie porywa jego gra, ale może dzisiaj będzie dobrze.

0

No Bartra się rozgrzewa, ciekawe w jakiej jest formie.

0

I co Busi gra słabo? :D No way

0

Mam nadzieję, że Victor znowu zachowa czyste konto.

0

Ahh sporo szczęścia przyniesie nam ten młody Brazylijczyk.

0

Najpiękniejszy gol Ever! :P

0

Pierwszy gol Neymara w La Liga :)

0

Za łatwo coś dochodzą do sytuacji, mam nadzieję, że to tylko początkowa dekoncentracja naszej defensywy.

0

Będę tęsknić za Valdesem :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?