0

Dzięki, te komentarze użytkowników o jakieś kanały zagraniczne mnie troszkę zmyliły.

0

W ogóle jakaś Polska stacja transmituje meczyk?

0

Jakby nie patrzeć, to Cruyff odpowiada na słowa dotyczącego jego osoby, wypowiedziane ostatnio przez Rosella, gdyby Rosell nie zahaczył o osobę Cruyffa, to i on by pewnie się teraz nie odnosił.

0

Na papierze wszystko wygląda bardzo fajnie, ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu.
Swoją drogą, chciałbym, aby Barca poprawiła się jak chodzi o strzały z dystansu, bo mało bramek zdobywamy w ten sposób, a czasami jest to jedyne rozwiązanie jak drużyna postawi autobus.

0

A co myślisz, że mało było chętnych na bycie pierwszym sponsorem w historii tego klubu?
Teraz pytanie czy warto było zrywać z tradycją, bo to, że Barca by sporo zarobiła na sponsorze, który by dał najlepszą ofertę Barcelonie, to jest bardziej pewne, niż w podatki.
Z drugiej strony, fajnie, że dług jest niwelowany, ale ja jako kibic wolę trofea + dług Laporty, niż lepszą kondycję finansową za Rosella.
Zresztą ciężko tutaj na prawdę wskazać czym tak Rosell zaoszczędził skoro Villa odszedł za grosze, VV odejdzie za darmo. Thiago sprzedaliśmy w promocji. Jeśli zasługa jest za samo bycie "Rosellem" to ja mu klaskać nie będę, bo to że Barca sporo zarabia marketingowo (nie za sprawą Rosella) daje spory zastrzyk kasy.

0

Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że Barca zarabia z roku na rok sporo z przyczyn marketingowych, dzięki temu, że dla wielu nawet średnio zainteresowanych piłką kibiców Barca jest najsilniejszym zespołem na świecie, a stała się taka, właśnie dzięki rządom Laporty oraz pod okiem Guardioli. To oni z tego klubu zrobili prawdziwą mocno rozpoznawalną markę i ten trend (mimo wstydliwego blamażu z Bayernem) się utrzymuje.
Aktualnie dług mocno spadł dzięki umowie z Qatarem, a nie przez nie wiadomo jak wyjątkowe umiejętności w zarządzaniu klubem.

0

No więc wybrali takiego trenera jakiego Messi sobie życzył :)

0

Tito powiedział, że na Thiago w ważnych meczach nie stawiał, bo wg niego był poniżej trójki Cesc, Xavi, Iniesta, więc jak Thiago mógł cokolwiek zaprezentować jak głównie grał z ogórkami?
Dla mnie to właśnie był błąd trenera, który wpuszczał w niektórych meczach katastrofalnie grającego Fabregasa, a Thiago siedział na ławie.
Powinni grać zawodnicy, którzy aktualnie najwięcej dają drużynie, a u nas w tym sezonie grały nazwiska, Pedro, Xavi i Alves są tutaj idealnym przykładem.
Niestety klub nie zachował się profesjonalnie w stosunku do Thiago, bo gdyby tak było, to o tej śmiesznie niskiej klauzuli nie byłoby mowy.

0

Xavi w tym sezonie grał piach, więc jeśli nie teraz to kiedy? Jak Xavi złapie drugi oddech to tym bardziej Thiago by sobie nie pograł ..
Ten piłkarz musi grać w ważnych meczach, a Tito wyraźnie powiedział, że w takich meczach by na niego nie stawiał. Co z tego, że jest młody. Mario Goetze też jest młody a ogrywany jest w LM i gra w meczach o najwyższe stawki. Teraz piłkarze muszą w jak najmłodszym wieku ogrywać się w Europie, siedzenie na ławce, tylko niszczy taki diament jakim jest Thiago.
Okej można przytaczać sytuację Xaviego i fakt, że on cierpliwie czekał, ale teraz nastały inne czasy, football się zmienia i trzeba się dostosować. Perspektywiczni zawodnicy już w młodym wieku są ogrywani, bo tylko tak mają szansę wybić się ponad przeciętność.

0

Fajny sobie zrobił podpis.

0

Co zrobić, Tito sam przyznał, że w ważnych meczach by na niego nie stawiał i że priorytet mają Xavi, Iniesta i Cesc, więc myślę, że chyba Thiago dobrze wiedział co robił odchodząc do Bayernu. Taki diament trzeba szlifować, a niestety w tym sezonie ten zawodnik grywał z ogórkami, co na pewno nie pomogło mu się doskonalić.

0

Wiadomo, chodziło mi po prostu o ostatnią dłuższą wypowiedź, a nie 3 słowa, które w tym przypadku są po prostu zakończeniem listu.

0

Pewnie nie jeden mógłby zinterpretować ostatnie zdanie Tito w liście, jako pozdrowienia dla Guardioli.

0

Ja nie mam pojęcia na prawdę, który trener będzie dla nas najlepszy, w sondzie zagłosowałem na AVB, bo to trener młody, perspektywiczny z ciekawą wizją. Mam nadzieję, że zarząd dobrze wszystko przeanalizuję i wybierze najlepszego dla nas trenera.

0

Ciekawe jaki udział mógł mieć Guardiola w tym, że klauzula spadła do 18 mln.
Może on nie pozwalał Tito go wystawiać w meczach ...
Jak chodzi o moje zdanie, to jeśli Guardiola miał powody by wylać swoje żale, to czemu miałby tego nie zrobić? Jeśli coś niedobrego wydarzyło się pomiędzy zarządem a naszym byłym trenerem, to ja, jako kibic chciałbym o tym wiedzieć i sam móc wskazać, kto jest winny bądź niewinny.

0

Podoba mi się postawa Tello. Musi jednak pamiętać, że o minuty na boisku będzie walczył w nierównej walce z Pedro.

0

Heh Tito potwierdził słowa Rosella i teraz wszyscy robią najazd na Pepa.
To chyba normalne, że Tito musiał się wstawić za zarządem, bo w przeciwnym wypadku szybko pożegnałby się z rolą trenera.
Ja uważam, że Guardiola o niczym by nie mówił, gdyby rzeczywiście jego osoba w jakiś sposób nie ucierpiała, problem jest jednak taki, że wyraził za mało konkretów odnośnie całej sytuacji jaka go spotkała.
Nie wierzę, że gdyby wszyscy byli tacy w stosunku do Pepa uczciwi i życzliwi, to opuściłby klub, który kocha mając gotowy zwycięski skład oraz piłkarzy z którymi był tak zżyty, to się w ogóle nie trzyma kupy, musi być coś na rzeczy, więc ja bym tutaj się wstrzymał z osądem, bo to że mu puściły nerwy nie oznacza, że trzeba do niego okazywać brak szacunku.

Jak chodzi o sytuację Thiago.
"Jednak w ważnych meczach w wyjściowym składzie widziałem pozostałą trójkę."
Niestety jak widać Thiago postąpił słusznie. Jest on zawodnikiem, który jest w stanie radzić sobie w każdym meczu, no ale skoro trener woli wystawiać ledwo biegającego Xaviego lub Fabregasa w katastrofalnej formie (pierwszy mecz z Milanem i mecz z PSG w LM), to trzeba wyciągnąć wnioski.
Równie dobrze Tito mógł powiedzieć "dla mnie nie liczy się forma, tylko nazwisko", na to samo by wyszło. Szkoda, z tchórzliwym trenerem, może być znowu srogie lanie w LM.

0

Jakich plotek? Obecnemu zarządowi można sporo zarzucić, bynajmniej nie na podstawie plotek.
A trener, no cóż, wystarczy trochę obserwacji i można pewne rzeczy wywnioskować. Stawienie ciągle na swój "dream team", brak reakcji na zdarzenia boiskowe (kamienna twarz, brak zmian zawodników/taktyki).
Do tego brak podejmowania odważniejszych decyzji, to tylko zalążek tego jak rysuję się oblicze Tito w oczach kibiców. Pewnie w oczach zawodników nie różni się ono zbyt wiele.
Nie mówię tutaj o umiejętnościach trenerskich, bo te zapewne ma.
Jednak nie sądzę, że Tito ma cechy prawdziwego przywódcy, tego się po prostu nie da nabyć.
Wydaje mi się, że te czynniki mogły mieć duży wpływ na to, że Thiago po prostu wybrał lepiej poukładaną drużynę, która ma bardzo duże szansę rządzić w Europie przez najbliższe lata i to jest jego wybór.
Pewnie gdyby atmosfera była taka jak za rządów Laporty i Guardioli, to nie byłoby tematu, bo na pewno nie byłoby takich jaj z klauzulą.

0

Widzę że ładna nienawiść do Thiago.
Odszedł bo poszedł za trenerem z którym ma świetne relacje i przede wszystkim trenerem z prawdziwego zdarzenia, który stawia na młodzież.
Po drugie, po co ma zostawać w tym syfie jaki zrobił obecny zarząd.
Ja się nie zdziwię jak Thiago będzie po prostu jednym z pierwszych, którzy będą stąd uciekać.
Nie wiadomo też, czy w ogóle Tito poważnie porozmawiał z Thiago i próbował przekonać go do pozostania, znając jego bierność w podejmowaniu decyzji, to raczej nie.
Jeśli trener nie ma charyzmy i charakteru, to i zawodnicy nie potrafią w pełni się podporządkować i zmotywować.
Na prawdę ciekaw jestem nowego sezonu.

0

Teraz pewnie wszystkie kluby myślą, że w Barcelonie każdy jest na sprzedaż.

0

Ciesze się.
Szkoda że Neymar nie lubi numeru 17 :D

0

Mnie dziwi jedna sprawa, że odchodzą akurat zawodnicy z numerami z które lubi Neymar.

0

Call me

0

Jeśli dojdzie Thiago Silva, to będę w miarę spokojny w nadchodzącym sezonie, przynajmniej jak chodzi o podstawowy skład.

0

W przypadku Thiago byly podstawy by go wychwalać i na pewno było ich wiele więcej niż w przypadku Bojana, który jako napastnik się raczej nie odnajdzie (warunki fizyczne), a Thiago może się świetnie odnaleźć.

0

Proszę Cię, nie porównuj Bojana do Thiago ...

0

galix22
A co wnosił Xavi w najważniejszych meczach, poza podawaniem do tyłu?
0 asyst, 0 kluczowych podań, jedynie gra po obwodzie i na utrzymanie piłki.

0

Wolę nieudane transfery niż 7-0 z Bayernem.

0

Tylko mimo wszystko nie wiem czy chciałbym aby grał on kosztem Busquetsa, który gra na jego nominalnej pozycji.

0

Thiago jest młody i zawsze Bayern może jeszcze na nim sporo zarobić.
Wykorzystali świetnie szansę jaką dostali od Barcy, a my możemy żałować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?