0

A śmialiście się z Ramosa ...

0

Wpuszczanie Villi przy takim wyniku przypomina mi ostatni rewanż w CDR z Realem i analogiczną zmianę Tito.
Teraz to już musztarda po obiedzie. Trzeba go było wystawić w podstawie i dać mu podejść do karnego i można by było jeszcze o czymś myśleć.

0

Dajcie już spokój zawodnikom Realu, nasi nie grają lepiej niestety.
Hiszpania słabo i tyle.

0

Pedro podejdzie do karnego.

0

Wniosek: Nie chodź do toalety w trakcie meczu.

0

Gdzie Ci hejterzy Freda :D

0

Raczej nie mnie, a wielu tu komentujących.

0

Zanim go kupiliśmy, to na tej stronie chyba większość osób go tak na prawdę nie chciała, uważała go za rozkapryszoną gwiazdeczkę, która jest przeciętna i sztucznie wypromowana.

0

Jest druga połowa, jest Torres :P

0

Neymar udowodnił, że potrafi grać nawet z najlepszymi drużynami świata, wbrew tłumom znawców uważających, że Neymar nie poradzi sobie w Europie.

0

Del Bosque wystawił słaby skład, analogiczny do tego z Włochami, tam wymęczyła Hiszpania wygraną w karnych, ale skoro się nie wyciąga wniosków to nie można się potem dziwić.

0

Macie swojego Neymara :D

0

Za lekko ...

0

Niby taki Neymar chudy, a Ramosa przewrócił :P

0

Ostatnio grał Torres z Pedro, a Villa siedział i były straszne męczarnie, nie wiem czemu Del Bosque nie wyciąga wniosków, mając takiego snajpera i z niego nie korzystać ..

0

więc zostaje moja racja przeciwko twojej :) przegrany stawia piwo

0

Będzie setka :)

0

Caceres!

0

Jest Buffon, jest impreza.

0

Zaufaj mojemu instynktowi :P

0

Dzisiaj Hiszpania wygrywa z Brazylią, a Włochy z Urugwajem, a przynajmniej tak typuje.

0

Jak zwykle Pedro na pierwszym planie ^^

0

Przepraszam miało być Andrés Iniesta Luján, lepiej ? :)

0

Wiadomo o kogo chodzi.

0

Może mi ktoś przybliżyć statystyki Andersa w tegorocznym pucharze konfederacji?
Chodzi mi o asysty i bramki.

0

No panie Del Bosque, mam nadzieję, że Villa zagra w finale.

0

No panie Casillas, postaraj się pan

0

Niieeee Ramos :D

0

Jest Shakira jest Piquenbauer.

0

Lopez by obronił :D (dobra żartuje)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?