Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A śmialiście się z Ramosa ...
0
Wpuszczanie Villi przy takim wyniku przypomina mi ostatni rewanż w CDR z Realem i analogiczną zmianę Tito.
Teraz to już musztarda po obiedzie. Trzeba go było wystawić w podstawie i dać mu podejść do karnego i można by było jeszcze o czymś myśleć.
0
Dajcie już spokój zawodnikom Realu, nasi nie grają lepiej niestety.
Hiszpania słabo i tyle.
0
Pedro podejdzie do karnego.
0
Wniosek: Nie chodź do toalety w trakcie meczu.
0
Gdzie Ci hejterzy Freda :D
0
Raczej nie mnie, a wielu tu komentujących.
0
Zanim go kupiliśmy, to na tej stronie chyba większość osób go tak na prawdę nie chciała, uważała go za rozkapryszoną gwiazdeczkę, która jest przeciętna i sztucznie wypromowana.
0
Jest druga połowa, jest Torres :P
0
Neymar udowodnił, że potrafi grać nawet z najlepszymi drużynami świata, wbrew tłumom znawców uważających, że Neymar nie poradzi sobie w Europie.
0
Del Bosque wystawił słaby skład, analogiczny do tego z Włochami, tam wymęczyła Hiszpania wygraną w karnych, ale skoro się nie wyciąga wniosków to nie można się potem dziwić.
0
Macie swojego Neymara :D
0
Za lekko ...
0
Niby taki Neymar chudy, a Ramosa przewrócił :P
0
Ostatnio grał Torres z Pedro, a Villa siedział i były straszne męczarnie, nie wiem czemu Del Bosque nie wyciąga wniosków, mając takiego snajpera i z niego nie korzystać ..
0
więc zostaje moja racja przeciwko twojej :) przegrany stawia piwo
0
Będzie setka :)
0
Caceres!
0
Jest Buffon, jest impreza.
0
Zaufaj mojemu instynktowi :P
0
Dzisiaj Hiszpania wygrywa z Brazylią, a Włochy z Urugwajem, a przynajmniej tak typuje.
0
Jak zwykle Pedro na pierwszym planie ^^
0
Przepraszam miało być Andrés Iniesta Luján, lepiej ? :)
0
Wiadomo o kogo chodzi.
0
Może mi ktoś przybliżyć statystyki Andersa w tegorocznym pucharze konfederacji?
Chodzi mi o asysty i bramki.
0
No panie Del Bosque, mam nadzieję, że Villa zagra w finale.
0
No panie Casillas, postaraj się pan
0
Niieeee Ramos :D
0
Jest Shakira jest Piquenbauer.
0
Lopez by obronił :D (dobra żartuje)