Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja osobiście uważam, że Mata nie jest dla nas niezbędny i darowałbym sobie ten transfer.
Uważam, że lepiej dać więcej minut chociażby Tello.
0
Żebym zaraz o Ciebie nie zahaczył :D
0
Ten zarząd w tym sezonie już robił nieprzemyślane ruchy (sytuacja z Thiago), więc ciężko przewidzieć, co będzie z bramkarzem :)
0
Pewnie tak, ale tanio się sprzedał trzeba przyznać :P
0
Valdes się cieszy, że odejdzie za darmo :D
0
Może i w tym sezonie grał w kratkę i popełniał błędy, ale pokazał też, że jak się zmobilizuje to można na nim polegać.
Na pewno w naszej dziurawej obronie Pique i tak był wyróżniającą się na plus postacią. Mam nadzieję, że w następnym sezonie zobaczymy starego dobrego Piquenbauera. Fajnie, że jest tak oddany klubowi, to duży plus.
0
Może to Shakira kazała go śledzić, aby przekonać się o wierności Gerarda.
0
Szkoda mi Cesca, jego brazylijskim idolem był Rivaldo, a przywieźli mu koszulkę Ronaldo ... mam nadzieję, że jakoś to zniósł.
0
Niby tak, ale wyobraź sobie jakbyś teraz wygrał 1mln złotych w totka i musiał 300.000 zł oddać państwu, czym więcej się zarabia tym większy podatek się płaci i wtedy trochę inaczej to wygląda.
Oczywiście nie próbuje go bronić, bo jednak ma tyle kasy, że można było oszczędzić się w zabawy z podatkami.
0
Przede wszystkim muszą się skupić na sprowadzeniu dobrego obrońcy.
0
Jak dla mnie Pedro nie ma odpowiednich warunków.
Kiedyś mimo tego potrafił się odnaleźć w polu karnym i wykończyć, ale teraz zmieniła się mocno taktyka i w tej sytuacji Pedro będzie cierpiał, ponieważ nie potrafi grać kontaktowo z rywalem i raczej ma nie wielkie szanse na poprawę w tym aspekcie.
Co do rzekomej szybkości, to nie ma jej na tyle dużo, żeby wygrywać pojedynki biegowe z obrońcami, tym bardziej, że podczas biegu i walki bark w bark momentalnie leży na murawie.
Kolejnym problemem jest fakt, że Pedro nie gra na tyle ofensywnie by cokolwiek dobrego wykreować drużynie, a przecież tego się wymaga od skrzydłowych. Zbiec do środka i podać najbliższemu zawodnikowi to potrafi każdy , ale na skrzydle powinno się wystawiać zawodników, którzy robią sporo wiatru i skupiają na sobie uwagę czasami kilku obrońców aby odciążyć napastników. Pedro widząc już jednego obrońcę obok siebie od razu pozbywa się piłki.
Rozumiem, że szanowanie piłki jest ważne, ale bez przesady, co nam dało posiadanie piłki w meczu z Bayernem czy PSG ... Czasami trzeba podjąć ryzyko i liczyć, że się to opłaci, tak jak to robi Tello czy Alexis i przynajmniej mamy z tego jakąś korzyść.
Teraz jedyny pozytyw z gry Pedro to taki, że czasem się znajdzie w polu karnym i coś ustrzeli, bo mimo bardzo nie wielu sytuacji do jakich dochodzi, to jednak ma w miarę dobre wykończenie.
0
Szczerze to tak sobie myślę i ciężko by było akurat taką ironię w coś ładnego ubrać, wydaje mi się, że wtedy komentarz diametralnie zmieniłby sens.
Już nawet nie mówcie, że takie coś jest ban, bez przesady :D Ironia była trafna i odnosi się bądź co bądź do takiej a nie innej działalności naszego zarządu.
Użytkownicy piszą tutaj często zdecydowanie mniej kulturalnie i to rzeczy kompletnie wyssane z palca, a ja tam nie widzę nie kulturalnych wyrazów.
0
Po pierwsze czy ja tu mówię o Abidalu?
Po drugie czy umowę z Qatarem lub zabranie członkostwa honorowego Cruyffowi też doradzali lekarze?
Po trzecie, z tego co wiem tego artykuły nie można brać na poważnie, źródło nie jest potwierdzone.
Czy z Abim czy bez, niestety ten zarząd jak chodzi o pieniądze jest do wszystkiego zdolny, skoro potrafili przerywać tradycję klubu, to czemu za pieniądze mają nie zmienić nazwy stadionu? nie widzę z ich strony przeciwwskazań.
Oczywiście mam nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie, ale ja ten post redaktora odebrałem w charakterze trafnego żartu czy ironii.
0
A co niby było nie słuszne i co się w nimi zmieniło by uważać, że zarząd postępował dobrze?
Zauważ, że redaktorzy nie są odosobnionym przypadkiem, bardzo duża osób ( w tym ja ) na tym forum wypowiadało się podobnie jeszcze przed felietonami .
Kibice Hiszpańscy również się od Rosella odwracają.
Chyba mi nie powiesz, że to po felietonach IceMana.
Nikt normalny nie myśli, że zarząd chce zniszczyć klub.
Oni po prostu kierują się innymi wartościami niż tymi do których byli przyzwyczajeni kibice Barcy, szczególnie za kadencji Laporty.
A tymi wartościami to w szczególności jest łatwa kasa.
Czy z felietonami czy bez ludzie mają wiele do zarzucenia obecnemu zarządowi i wiele rzeczy jak najbardziej słusznie, a kibice powinni być doinformowani o wszystkim.
Jakbyś nie zauważył, to newsy przeciwko Laporcie również często się pojawiają.
0
Szczerze a powiedz mi co tutaj jest nie kulturalnego ?
Widzisz tu jakieś przekleństwo czy coś bo ja nie ...
Jak dla mnie bardzo błyskotliwe spostrzeżenie, skoro szczytny UNICEF został zastąpiony logiem Qataru, to czemu tego samego nie mieliby zrobić z nazwą stadionu ...
Oczywiście to było w kwestii żartu, ale jak widać nie każdy się na żartach musi znać.
Nie jednokrotnie zarząd podejmował dziwne decyzję, więc taka wypowiedź jest jak najbardziej na miejscu.
0
A co to redaktor nie może się wypowiedzieć na forum ?
Każdy ma swój rozum i powinien go używać, nie sugerując się wypowiedziami innych.
0
Ja będę trzymać kciuki za jego zwycięstwo.
0
LeB
Akurat odnośnie nowotworów, to różnie z nimi jest Nie można być niczego pewnym i niczego zakładać.
Na pewno warto po takiej chorobie wzmacniać organizm, a stres związany z prowadzeniem zespołu w tym nie pomaga, hart fizyczny już tak, o ile się to kontroluje i co jakiś czas bada.
Może się okazać, że Abidal wróci do pełnej sprawności, a Tito będzie miał większe problemy (czego mu nie życzę i odpukuje).
Nowotwór to nowotwór, a każda sytuacja jest indywidualna. Abidal po przeszczepie na razie żyje, mojemu wujkowi wycieli malutki kawałek języka (nowotwór) i pożył jeszcze pół roku, więc takimi rzeczami nie warto się sugerować.
Mam nadzieję, że obaj jednak w pełni wrócą do sił.
0
A gdzie pisało, że nie dają mu szans?
Są na nie bo się obawiają o jego zdrowie, ale to tylko spekulacje, prawda jest taka że swój organizm najlepiej zna sam piłkarz.
W przypadku Tito też są na nie i uważają, że nie jest w stanie dojść do zdrowia prowadząc nasz zespół. Jeśli już się sugerować artykułem o rzekomym głosowaniu.
Zobaczymy co przyniesie przyszłość.
0
Chyba ktoś nas nie lubi :D
0
Anty Titek ? :D
0
Mascherano jest dobry, to prawda, że czasami popełni błąd, ale będąc szczerym i tak robi to dużo rzadziej od Pique, a jego genialne wślizgi nie jednokrotnie ratowały nas w obronie.
Zasłużył, aby dalej tu grać.
0
Napisałem wyraźnie, że chodzi o artykuł, odnośnie głosowania lekarzy (tutaj na stronie).
Nie wiem czy były to informacje potwierdzone czy nie, ale raczej był to artykuł tłumaczący decyzję zarządu, więc nie podchodzi mi to pod "propagandę", która się próbuje narzucić redaktorom tego serwisu.
Akapit odnośnie Tito nie był długi, ale treściwy.
Z drugiej strony ciężko się z nim nie zgodzić, stres to broń zabójcza, zdecydowanie bardziej niż wysiłek, a wszyscy doskonale wiemy jakiemu stresowi poddawany jest trener takiego klubu jak Barcelona.
0
Już nie jesteśmy na szczycie i tutaj nie ma się co oszukiwać.
Pomijam historyczny blamaż z Bayernem, ale kiepskie mecze z każdą lepszą drużną to tylko potwierdzają, teraz Barca bardziej wzbudza politowanie niż jakąś zazdrość innych.
Tu nie chodzi tylko o sentymentalizm, ale każdy kto widział sprawę z bliska, wie, że zarząd nie zachował się dojrzale. Nie chodzi tu o samą decyzję, ale sposób w jaki to zrobiono. O prostackim zachowaniu Rosella to już nawet nie chcę mówić, jak dla mnie ta cała konferencja to w ogóle była parodia.
Może warto wziąć przykład z Hiszpańskich kibiców, którzy są z klubem bliżej.
Nie jest to niestety sytuacja, w której możemy z całą pewnością powiedzieć kto ma rację. Zdania są podzielone i pewnie tak zostanie.
0
To gratuluje toku myślenia. Myślisz, że można od tak zmienić trenera i nie odbije się to na drużynie?
Bez Abidala Barca by rade dała, zawsze jest ktoś w składzie kto go zastąpi. Z trenerem zupełnie inna bajka.
0
Gorzej w tym aspekcie jest dla Tito.
Praca trenera, to cholernie wyczerpujący zawód, szczególnie pod względem psychicznym, widocznie nie czytałeś artykułu o rzekomym głosowaniu lekarzy.
Tito doradzali aby przestał być trenerem.
Prawda jest taka, że Abidal jest młodszy, a wątroba to narząd, który potrafi się sprawnie zregenerować, a sport tylko pomoże mu wzmocnić organizm.
Wg mnie to zdecydowanie Abidal jest bliżej powrotu do zdrowia.
0
Czyli sugerujesz, że redaktorzy również kibicują Barcelonie od Pepa ?
Prawda jest taka, że zarząd dał ciała w tej sytuacji, wystarczy poczytać sobie co sądzą ludzie o tym nie związani w żaden sposób z naszą drużną, a znający sytuacje Erica.
Barca bardzo źle na tym wyszła w opinii wielu ludzi, a gwizdy na CN to tylko potwierdzają.
Nie zmieni tego, fakt że część osób tutaj będzie bronić zarząd.
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą filozofią, kibicuje Barcelonie od dawna i ten aspekt tutaj nie ma za wiele wspólnego z tym co się stało.
0
Czyli gada od rzeczy.
0
Raczej realista :) (oczywiście nie, że fan realu itp).
0
Podejrzewam, że Bayern i tak łagodnie nas potraktuje po takim blamażu i pozwoli nam zachować twarz :D jak przycisną to raczej nie będzie co zbierać, no chyba że Tito zacznie robić zmiany czasami ^^
Oczywiście liczę, że wrócimy na wysoki piłkarski poziom, ale na razie nie ma się co oszukiwać, jesteśmy przynajmniej o poziom niżej.