Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar to raczej skrzydłowy niż napastnik.
Jak Villa odejdzie to nie będziemy mieć wcale napastnika z prawdziwego zdarzenia.
Ja w sumie się pogodziłem z jego odejściem, ale mimo wszystko zarząd niech się lepiej porządnie zastanowi. Bo po jego odejściu zostaniemy z samymi skrzydłowymi.
0
Jeszcze Villa zrobi na złość tym co piszą o jego odejściu i zostanie ^^
0
Po co Ci Żewłakow, jak jest Farna. Będziesz mieć większą satysfakcję, że uwiodłaś kobietę i możesz jej rozkazywać.
0
Nie sprawdzałem :D ale wierzę w opis komentarza
0
nick * :D
0
Dobrze, że przynajmniej nikt związany z naszym zespołem.
0
Nie wiem, po prostu nie widziałem nigdzie oficjalnej informacji, a z opisy wynika, jakby takowa zapadła.
0
Wiadomo, że najprawdopodobniej Villa odejdzie w tym okienku, ale to jest na 100% pewne ? Bo z artykułów w serwisie wynika, że jest to pewne, a sam piłkarz twierdzi, że jeszcze nie rozmawiał o przyszłości z klubem.
Nie za bardzo już wiem co jest prawdą, a co nie.
0
W ostatnim zdaniu miało być *wiek :P
0
pax
A czy trener go wpuszczał po kontuzji ?
Widocznie masz bardzo słabą pamięć.
Villa regularnie zaczął grać od rewanżu z Milanem i był to pierwszy jego mecz z bardziej prestiżową drużyną.
Niedługo później w obliczu kontuzji Messiego, nagle Villa zaczął być potrzebny w optymalnej formie. Wszyscy wiemy kto mu utrudnił dojście do tej formy, dlatego winienie tylko zawodnika to po prostu brak obiektywizmu.
Kiedy Tito wpuszczał Ville po kontuzji w CDR (o dziwo w CDR mógł grać w La Liga nie, bo wg trenera nie był w pełni sił) i to w miarę regularnie (do momentu meczów z Realem), to Villa miał bardzo dobre statystki, bodajże 5 bramek i 2 asysty.
Z drugiej strony brak komfortu psychicznego (brak zaufania u trenera) oraz ciągłe spekulacje o jego odejściu na pewno nie ułatwiają mu gry.
Są w naszym teamie gracze, których miejsce w składzie jest nie podważalne, nawet w obliczu bardzo słabej gry i to w nich bym upatrywał ewentualnego kozła ofiarnego, chociaż jak dla mnie cała drużyna grała poniżej oczekiwań (po za Messim).
W tym momencie jednak, wiem będzie miał decydującego znaczenie, więc raczej Villa odejdzie.
0
W tym sezonie wielu zawodników gra poniżej oczekiwań.
Do tych wspomnianych przez Ciebie osobiście dorzucę niestety Busiego. czy Pique, którzy grają w kratkę.
Cesca w sumie ratują statystyki, ale często ten zawodnik w składzie był nieporozumieniem, szczególnie biorąc pod uwagę jego kreatywność, której kompletnie nie było widać na boisku.
Oczywiście w przypadku Villi i Cesca można brać pod uwagę nieumiejętne dostosowanie ich pozycji i zadań przez trenera.
Każdy bardziej uważny kibic mógł zaobserwować, że kiedy Villa grał razem z Cesckiem to obaj z reguły grali bardzo źle. Kompletny brak porozumienia, a niestety ten duet za często oglądaliśmy pod koniec tego sezonu.
0
Wygranie z Barcą Tito, to nie jest jakoś specjalne osiągnięcie.
Nie ma się co oszukiwać. Wszystkie lepsze zespoły nas w tym sezonie lały.
Z Guardiolą tak łatwo nie było.
0
Jakoś już był w Chelsea wcześniej i LM nie zdobył. Pewnie Guardiola w Monachium przejedzie się po Chelsea.
0
Mnie to tam bez różnicy z jakim numerem zagra Neymar, byleby Thiago z nami został, bo to nasza przyszłość.
0
Gratuluje.
(Swoją drogą w PES-ie przeniosłem go sobie z pół roku temu za Pedro, który teraz tam broni barw Santosu)
0
Ja się tylko zastanawiam, czemu jak Neymar schodzi już z boiska do szatni, to poleciało za nim kilku kolesi ubranych w koszulki Barcy z numerem '11'
0
Rozdają darmowe piłki, to już wiem dlaczego tyle osób przychodzi na stadion jak jest prezentacja.
0
Będzie mógł im uciec :P
0
Nie chciałbym być twoim wnuczkiem :P
0
Tak i siadały mu kolana ...
0
No tak Ozil to koks nie ma co :D
0
albo Pepe :P
Wiem, że lubisz przypakowanych, ale Neymar może być jaki jest :D
0
Ta przypakuje i stanie się toporny, jak kiedyś się stało z Robinhio.
To raczej do niczego nie prowadzi, niech jest jaki jest, liga hiszpańska nie jest brutalna, poradzi sobie.
0
ale brameczka
0
Nie od dzisiaj.
0
hehe tvp1 puściła angielską transmisję meczu, tylko głos przyciszyli, dlatego nie słychać kibiców.
Jak zawsze pełen profesjonalizm ..
0
a Alexis w tym dobry nie jest ? ^^
0
Z perspektywy zawodnika wyglądało to tak. Kiedy miał formę i po wejściu strzelał bramki to siedział, nie był w rytmie meczowym, wszystkie ważne mecze przesiedział na ławce (mecze z Realem w CDR, ważniejsze mecze ligowe etc), a potem nagle po kontuzji Messiego na gwałt zaczął być potrzebny drużynie i to do tego w wysokiej formie.
Kogo to jest wina, że Villa tej formy nie miał, jego, czy trenera który nie przygotował odpowiednio go do zaistniałej sytuacji?
Nic dziwnego, że Villa nie miał formy, trener niestety o nią nie zadbał.
0
w pressingu :)
0
Czyi tak zwany defensywny skrzydłowy.