Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez przesady, ile mógł to zrobił.
BVB po za nielicznymi groźnymi sytuacjami w pierwszej połowie, to potem nic ciekawego nie stworzyła, nie rozklepali obrońców i nie dali okazji na "dołożenie nogi", a strzały z dystansu miał ładne, nie można mieć zastrzeżeń.
0
Neuer świetny, ale Weidenfellerowi też trzeba oddać, że bronił wyśmienicie.
0
Wiem jak doszło, po błędach indywidualnych :)
0
No Neuer ZP, w jego przypadku jakoś to przeboleje, bo na prawdę klasa sama w sobie.
0
Bramki cudowne!, stadiony świata.
0
A może kopnięcie kolanem w brzuch i totalne nie trafienie w piłkę nie zasługuje na kartkę?
Jeśli tak to ja nie mam pytań.
Fakt, że dla dobra widowiska nie powinien dawać czerwonej, co nie znaczy, że się druga żółta nie należała.
0
Jak dla mnie za faul na Reusie, Dante powinien obejrzeć drugą kartę żółtą i pewnie by ten mecz przegrali.
Szkoda, ważne że mecz dobry i BVB pokazało klasę.
0
Nigdy nie lubiłem Robbena, teraz go nienawidzę :)
0
Teraz pytanie Neuer czy Weidenfeler ? :D
0
Lewy nadepnął, komentatorzy się śmieją, patriotyzm pełną parą.
0
Mecz na miarę finału, bez wątpienia.
0
Na pograniczu, masakra xD
0
Subotic O.o
0
Coś czuję, że tak szybko nie wybaczą tej radości Goetzego Monachijczycy,
0
Macie Gindogana.
0
Jest karny!
0
Najgorsze jest to, że jak teraz Bayern wygra, a potem pod wodzą Guardioli nie wygrają, to zacznie się gadanie, że zamienili trenera na gorszy model, co może być do końca nie uczciwe.
Wolałbym jednak, aby pod wodzą Pepa wygrali LM.
0
Szkoda, może z Goetze mieliby większe szanse.
0
Hummels ładnie się podpiął pod akcję.
0
Mam nadzieję, że się cieszysz :)
0
Miki zrób sobie taką fryzurę jaką ma Reus.
0
Wychodzi na to, że Real odpadł z lepszą drużyną niż my, paranoja.
0
hehe zaraz będzie "Kupić Weidenfelera"
0
Bayern ale nerwówka, oddają za darmo piłki.
0
Reus !
0
Kogo jak kogo, ale Neuera łatwo nie pokonają, chociaż liczę na to, że skapituluje.
BVB zasłużyło jak na razie na gola.
0
i tak lepiej niż Ryczel.
0
Tak się gra z Bayernem, Tito ucz się.
0
Rekordem chcą zamazać plamę po blamażu z Bayernem.
Nie wiem czy to dobry sposób. Niech sobie pobijają rekord za rekordem co to zmieni ?
Na tę chwilę nie jesteśmy zdolni do walki z najlepszymi zespołami.
Liczę, że zamiast rekordów, w przyszłym sezonie będzie dobra gra i nawet jeśli porażki to po wyrównanych meczach i walce do końca.
0
Barcelona żąda 100% praw do wizerunku, Real podobno tylko 50%.
Mam nadzieję, że jednak to nic nie zmieni w jego decyzji.