Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli wybierze Real dla kasy, to rzeczywiście potwierdzi się, że to rozkapryszona gwiazdka (ja tak nigdy nie uważałem).
Mam nadzieję, że jednak wybierze Barcę i udowodni, że jest zawodnikiem z klasą.
0
Chyba nie idę spać.
0
Czy mi się tylko wydaje, że pierwszy sezon miał dobry ?
0
Czytałem to na onecie i dlatego nie biorę tego na serio, czekałem, aż ta sprawa zostanie zweryfikowana na tej stronie, ale skoro nie było nic to na razie nie biorę tego na poważnie.
0
To dobrze, to idziemy oblewać :D
0
Dziwne myślałem, że jego pozostanie ucieszy Cię najbardziej :)
0
Świetny sezon w bundeslidze, tak samo w LM (10 bramek), a przede wszystkim kluczowy we wszystkich najważniejszych meczach tych rozgrywek.
0
12 bramek w LM, rzeczywiście bramki urywające d**e. Większość na pustą, albo po idealnych podaniach, a wtedy kiedy samemu trzeba zrobić coś więcej niż tylko dołożenie nogi, to już pojawiają się problemy.
Porównajcie sobie bramki Messiego w remontadzie z Milanem, który po fenomenalnych strzałach bardzo szybko pozwolił nam uwierzyć w zwycięstwo.
Gdzie był Ronaldo w dwumeczu z BVB? Ok strzelił 1 bramkę na pustą i co dalej? uratował zespół mimo okazji? nie uratował, wg mnie był jednym z tych co zawiódł najbardziej w rewanżu.
W finale CDR to samo .. zresztą wszyscy widzieli.
Mecz Real - BVB był znacznie bardziej wyrównany niż nasz z Bayernem i tam taki zawodnik jak Ronaldo powinien się okazać kluczowy.
Wg mnie ani Messi ani Ronaldo jak na razie nie zasługują na ZP.
Już prędzej Lewy, który zapewnił BVB (teoretycznie najsłabszej drużynie LM) finał, ale do rozdania nagród sporo czasu i jeszcze wszystko może się zmienić.
0
A co ma piernik do wiatraka?
Powiedz mi z kim on ma tam grać? z Majewskim? Rybusem? zlituj się.
Messi też nie błyszczał w reprezentacji jakiś czas temu, mimo że Argentyna jest przepełniona gwiazdami.
W reprezentacji nigdy nie przekonamy się o pełnym potencjale Roberta, ponieważ Polacy nie potrafią grać kombinacyjnie, nie dostarczają dobrych podań napastnikom, nie grają technicznie i tutaj sam Lewandowski nic nie wskóra, taka prawda.
To jest tak jakby zgromadzić drużynę z podwórka i wyjść przeciwko dobrej drużynie z okręgówki, a potem narzekać, że was najlepszy gracz nic nie pokazał ...
0
Xavi pewnie został wybrany, bo ma największy % celnych podań :D
0
Te akcje Pedo ( z filmików), aż dech zapiera, tylko co one nam dały?
Już wolę akcję Tello, który po minięciu przeciwnika na skrzydle, stwarza realne zagrożenie dla rywala, a nam możliwość stworzenia akcji bramkowej.
0
Pedro po raz kolejny ocena zawyżona jeśli patrzymy przez pryzmat tego jak z reguły oceniany jest Villa (w tym meczu akurat ocena wg mnie okej) czy był niedawno Alexis.
Villa z Betisem, 3 setki zmarnowane w 1 połowie, w drugiej w pełni zasłużona bramka po dobrym strzale, 60 minut gry, ocena 3 po naciągnięciu (pierwotnie 2.5).
Pedro z Valladolid - zmarnowane 2 setki (w tym jedna na pustą bramkę), bramka podarowana przez bramkarza, ocena 7 i ZM.
Nie przeczę, że Pedro był aktywny, ale czy Villa w meczu z Betisem nie był aktywny? skoro ciągle dochodził do sytuacji strzeleckich...
Z Alexisem było podobnie, ale nie jestem w stanie przytoczyć dokładnie sytuacji bo te mecze były dawno.
Można było mi zarzucać, że broniłem czasami Alexisa czy ostatnio Villi, ale to niestety nie jest moja wina, że zawodnicy są oceniani w cały świat i nie ma tutaj rzetelności.
Ja nie próbuje tutaj kogokolwiek faworyzować czy umniejszać innym zasług, ale jak widzę, że jeden zawodnik zagra na takim samym poziomie jak drugi, przy czym drugi dostaje ocenę 7 a ten pierwszy 3, to ciężko mi to zrozumieć.
Oceniajcie zresztą jak chcecie nic nie mam do 7 Pedro, pod warunkiem, że za to samo Alexis czy Villa też dostaną podobne oceny, a jak dobrze pamiętam, to tak dotychczas nie było.
Jak dla mnie ZM Mascherano.
0
Dziwne, a mi się właśnie wydawało, że to w wielkich meczach Villa zawsze pokazywał klasę (manita, superpuchar, finał LM, Milan - remontada), a w tych mniej znaczących (np Betis) zawodził.
To, że Villa się w tym sezonie zaciął to była wina trenera w dużej części niestety, który nie stawiał na niego jak ten miał formę ( trzeźwo zostało to zauważone, przez jednego z redaktorów w ostatnim z felietonów).
Najbardziej żałuje tego, że ostatnimi czasy świetnie się spisywał duet Messi - Villa, jeśli tylko trener potrafiłby dostosować jego umiejętności do taktyki, to z Messim mogliby niejeden mecz razem wygrać.
Prawda jest taka, że my nie mamy snajpera, a taktyka z Messim na szpicy jest zbyt przewidywalna i przez to przejechaliśmy się w tym sezonie, we wszystkich cięższych meczach.
Musimy mieć napastnika, który zwróci uwagę obrońców i odciągnie ich od Messiego inaczej będziemy oglądać taką samą padake jak z Bayernem.
Za Villą przemawia przede wszystkim fakt, że praktycznie cały skład Barcy doskonale zna (reprezentacja) i oni znają jego.
Jeśli nie on, to i tak jestem za sprowadzeniem napastnika np Falcao.
Ja nie widzę dalszej gry, ciągle z fałszywą dziewiątką, to się już w tym sezonie nie sprawdziło i nie sprawdzi się pewnie w kolejnym.
Skład złożony z samych skrzydłowych i fałszywej 9-tki, która lubi się wracać i pomagać w rozgrywaniu, będzie tak samo się męczył jak w tym sezonie.
Jak dla mnie przede wszystkim trzeba zmienić taktykę, a wydawanie 40 mln na nowego napastnika typu Falcao czy nawet Lewy, mocno nadszarpie nam budżet, tym bardziej, że za Villa wyłożyliśmy 40mln, a sprzedawać go teraz za grosze, to jak dla mnie porażka.
Jeśli zarząd chce go sprzedać, to niech sprzeda, nie będę protestować, ale niech nam sprowadzą innego napastnika.
0
Ja będę tęsknił :D
0
Przede wszystkim również uważam, że Pedro dzisiaj grał nieźle, a przynajmniej był aktywny.
Nie sądzę też, że ludzie mają mu za złe ten mecz, raczej cały sezon.
Dużo osób uważa, że Pedro dzisiaj zagrał na prawdę dobrze i go chwali, ja też tak osobiście uważam, ale czy tym meczem na pewno udowodnił wszystkim swoją przydatność?
Przede wszystkim dzisiejsze wykończenie Pedro nie napawa optymizmem.
Bramka podarowana przez bramkarza, nie trafiona dobitka na pustą bramką oraz jedna dobra okazja i strzał przeniesiony nad poprzeczką.
Pamiętam co się działo z Villą po meczu z Betisem jak zawalił 3 sytuacje w pierwszej połowie.
Jego wtedy nie ratowała jedna bramka w drugiej, został zjechany równo przez 95% użytkowników.
Nikt też nie zaznaczył, że Villa był aktywny i dochodził do sytuacji, bo dla wszystkich najważniejsze było to, że zawalił setki.
Patrząc na statystyki, to Pedro jest zdecydowanie najsłabiej radzącym sobie pod względem ofensywnym zawodnikiem, o defensywie się nie wypowiadam, bo to dla mnie nie ważne.
Dzisiaj na pewno Pedrito zagrał najlepiej z przodu, ale czy to będzie kluczowe? Valladolid jednak gigantem nie jest.
Ja nie należę do osób, które chcą się pozbyć Pedro czy Villi, bo i tak nie mam na to wpływu, zobaczymy co będzie w okienku transferowym, ale nie oceniam tych co chcą się obu panów pozbyć, bo są podstawy ku temu, by tak uważać.
0
Dla mnie to i tak najgorzej grali rozgrywający, Iniesta zawsze źle kończył akcję mając kilka wyborów, a Xavi w ogóle grał do tyłu i zwalniał wszystko ...
0
Troszkę padaka, mam nadzieję, że w przyszłym sezonie obraz gry się poprawi, bo ciężko się to ogląda.
0
Pisałem do lech55 :P
0
jaka setka? O.o
0
Nie :)
0
Ładnie uderzył, dobitka słaba.
0
2-1 Milan.
0
Iniesta wszystko fajnie, ale w końcowej facie akcji zawsze kiepsko.
0
Co tu dużo mówić, wynik lepszy niż gra :)
0
Podanie do Xaviego = zwolnienie akcji.
Coś ta tiki-taka na razie średnio nam wychodzi, a rywal nie należy do najlepszych.
0
a moje przeprosiny się nie wyświetliły, musisz uwierzyć, że były i to na kolanach :D
0
ale strzał kiepski w środek, bramkarz nie powinien go przepuścić, ale gol to gol, nie czepiam się. Na razie Pedro dobrze.
0
hehe no to teraz Tito ma argument :D
0
tzn to że wystawi do du*p to ja przewiduje co mecz praktycznie, ale nie sądziłem, że dzisiaj wystawi aż tak kiepski. Tutaj mnie zaskoczył.
0
Jego minę przynajmniej możemy przewidzieć, w przeciwieństwie do składu :P