Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
natall11
To teraz przeproś :D
0
mhm, ktoś coś mówił o sprzedaży Alexisa ?
0
Barsa4Ever
Nie wiem czy jesteś świadomy, ale Villa wszedł może z 10 minut temu i jak na razie nie bardzo jest za go winić.
Na minus jest tutaj dużo więcej zawodników.
Villa może do nich dołączy, ale przekonamy się po końcowym gwizdku.
0
Co wy macie ze sprzedawaniem, co mecz kogo innego.
Raz Ville, raz Pedro, raz Alexisa, potem Cesca.
Pacjencji więcej.
Cała drużyna gra słabo.
0
defensywa, defensywą, ale w ofensywie też nic nie gramy ...
0
Trochę lepszy zespół i znowu walenie głową w mur.
Moja nadzieja gaśnie z meczu na mecz.
0
Falcao ty pantero , w sumie to dobrze się stało, może nasi wezmą się do roboty.
0
Słabo, na trzeźwo ciężko się to ogląda.
0
Ciekawe Montoya nie został powołany, a z tego co widziałem Alves pokazywał, że chce zejść.
Niezbyt to było inteligentne posyłając go na trybuny, no chyba, że ma kontuzję.
0
Jeśli nasza taktyka, ma się opierać na wrzutkach Alvesa, to boję się kolejnych meczów.
0
Stopa
Tak właśnie zagrał ręką.
0
Alves jak na razie bardzo dobrze czuje grę.
0
Dlatego nie lubię oglądać meczu rozgrywanego w dzień.
Swoją drogą cieszę się, że wreszcie mogę zobaczyć Cesca na pozycji, w której grywał najlepiej.
0
Rasiak strzelił :D
0
O patrze na skład i widzę miłe zaskoczenie :)
0
To mi się właśnie podoba w Borussi Kloppa.
Jak Kuba grał słabiej, a zmieniający go Grosskreutz pokazał się z dobrej strony. To Kuba poleciał na ławkę i dostał może 15-20 minut w kolejnym meczu na wykazanie swojej wartości.
Tak powinno być, powinni grać zawodnicy w formie, dla dobra zespołu i po prostu zdrowej, sportowej rywalizacji.
Wszyscy wiemy jak u nas jest z Pedro, który przed każdym ciężkim i ważnym meczem udowadniał, że gra bezbarwnie i jest bezproduktywny, a miał ciągle zapewniony pierwszy skład.
Mając takich zawodników w obwodzie jak Alexis czy Tello. Takie postępowanie jest ciężkim grzechem dla trenera i już z tej racji możemy mieć do niego bardzo duże zastrzeżenia.
Kto wie jaka jest teraz atmosfera w zespole, która jest bardzo ważna dla uzyskania zadowalających wyników.
0
O makabrycznej nieskuteczności, mógłbym się zgodzić, gdyby nasi zawodnicy w ogóle mieli okazje strzeleckie.
Wszyscy wiemy, jak wyglądały mecze z PSG czy Bayernem.
Praktycznie 0 klarownych sytuacji.
Dziwię się, jak wiele się wybacza też naszym rozgrywającym, którzy widząc jak zawodnik pokazuje mu dwoma rękami "Graj chłopie w uliczkę", a ten patrzy na niego po czym odwraca się i zagrywa do tyłu ...
Niestety to są obrazki ostatnich miesięcy z gry Xaviego, który jedyne dobre zagrania, jakie ma, to przerzuty do Alvesa, który akcje kończy chaotycznymi wrzutkami do zawodników mających 170cm wzrostu.
Dlatego ja nie winię ani Villi ani Messiego za mecze z Bayernem.
To nie są czarodzieje, którzy sobie z powietrza piłkę przy nodze wyczarują. Bez dobrego podania, nie ma 100% sytuacji i taka jest prawda.
0
Jankiel18
Dziękuje bardzo, już poprawiam.
0
Jankiel 18
Dzięki !! muszę sobie to gdzieś zapisać.
0
Jankiel 18
Wydaje mi się, że to Ty prędzej się z Samosi urwałeś :)
0
barcawooorld
Jedyny Ronaldo w historii piłki nożnej ( a przynajmniej dla mnie) :)
0
Nika94
ale on już nie gra, a to ile dziennie zjada hamburgerów raczej nie jest dla mnie interesującą ciekawostką :P
Inieste lubię i gratuluję wyboru :D nasz kataloński magik :)
0
Nika94
To dobrze, fajne takie ciekawostki :D Ja niestety nie mam ulubionego piłkarza, od czasów grubego Ronaldo ^^
0
Nika94
Coś mi mówi, że sporo wiesz o Inieście.
0
Co wy macie do kibiców Realu .. Niech się cieszą razem z nami jak chcą, ja im nie bronie.
0
"najlepszy Real w historii" tylko remisuje z Espanyolem zapewniając nam mistrza, nic tylko się cieszyć :)
0
piachuFCB
Nie można też zapominać, że gdyby nie jego umiejętne utrzymywanie się przy piłce i wycofywanie w odpowiednim momencie piłki do tyłu, to pewnie nie mielibyśmy też takiego dużego % utrzymywania się przy piłce w ważnych meczach :)
0
piachuFCB
Ano umknęło mi, dzięki za przypomnienie ! :P
0
Tytuł zapewniony, to może super skrzydłowy Pedro jutro dostanie wolne i zobaczymy Tello w pierwszym składzie.
0
Trzeba zmienić temat tego artykułu.