0

pax
Zlituj się z tym wyliczaniem Villi meczów.
Oczywiście tę dyskusję musiałem uciąć, bo było już późno i nie chciało mi się pisać.
Jak go sprzedadzą, pewnie będziesz świętować przez miesiąc.
Każdy piłkarz miewa słabsze mecze, ale słaba gra nie decyduje o tym, że słabo gra cały zespół.
Kiedy Villa grał słabo, to słabo też grał Cesc i Pedro, przypadek?

0

barcawooorld
Chwila mojej słabości, muszę chyba się bardziej wykazać :), chyba że już nie masz miejsca na ścianie na kolejny komentarz :P

0

Tytuł tak bardzo prawdziwy ....

Alexis nie może odejść, za dobrze ostatnio gra.

0

DaMilio
Chyba Villa z racji wieku.

ZP pewnie dostanie Lewy hehe
Coś mi się wydaje, że Messi I CR obejdą się smakiem, chociaż rok długi, zobaczymy jak będzie dalej.

0

barcawooorld
To muszę zacząć oprawiać Twoje ;)

0

barcawooorld
Mam nadzieję, że jesteś jedną z nich !! :))

0

piachuFCB
Nie można też zapominać o jego świetnych warunkach, które pozwolą mu wykańczać często chaotyczne wrzutki Alvesa.
Trzeba przyznać, że bardzo wiele za nim przemawia i mam nadzieję, że odnośnie jego gry na ataku Tito się wypowiedział, że piłkarz, który domaga się zmian, sam może stać się ich częścią :)

0

Chudini
Zdziwiłbyś się :P

Co do Alexisa, przecież ja o nim nigdy tak nie pisałem, sugerowałem się komentarzami innych.
Mój komentarz był napisany żartobliwie jeśli tego nie zauważyłeś.
Ja sam Alexisa bronię przed bezpodstawną krytyką, bo sam go lubię.

0

doniaFCB
A to przepraszam :P , więc moja teoria jest bezpodstawna.

0

barcawooorld
No to może w następnym meczu strzeli.

Tak BTW to chyba żadna dziewczyna na tej stronie nie przepada za Alexisem, on chyba rzeczywiście musi być homo :D

0

pax chciałeś abym ocenił Ville to ocenę wystawiłem.
Wiadomo, że był słaby, chociaż gdyby nie świetna interwencja bramkarza to miałby 2 bramki, ale czy to coś zmienia?
Alexis na początku sezonu miał równie żałosne mecze, a zobacz jak teraz gra ... Dlatego nie mam zamiaru dyskutować o tym w której minucie Villa dzisiaj stracił piłkę itp. niech Cię zadowoli, że był najsłabszy z przedniej formacji.

piachuFCB
Pique na ataku, to pewniak :D

0

Wygrywamy bo mamy Messiego, tylko znowu zaciera nam to obraz rzeczywistości.
Przyjdzie lepsza drużyna, co wyłączy Messiego z gry i będzie dupa zbita.
Czasem jestem przerażony jak widzę, ile u nas zależy od jednego zawodnika.
Dzisiaj jednak Tello i Alexis dają nadzieję, że to się może trochę zmienić.

0

pax
100/10
Czemu Tito nie wystawił Alexisa i Tello na Bayern (rewanż), może przynajmniej byśmy mieli 1 bramkę ( nie licząc tej Pique).

0

barcawooorld
Life is brutal.
4-2 !!
Szkoda, że Alexis nie strzelił, bo podobno ma Ci zadedykować kolejną bramkę :D
Messi po kolejny rekord.

0

Cristian_Tello
Nie domyśliłbym się.

0

Po co Reus, mamy Tello, brawo tak ma grać skrzydłowy.

0

Niestety ciągle bardzo mało ruchu z przodu, o wymienności pozycji to nawet nie mówię, bo jej nie ma.
Coś czuję, że na lepsze drużyny sam Messi nam nie starczy.
Ważne jednak, żeby ten mecz wygrać.

0

Messi to jednak geniusz.

0

No David krzyżuje paxowi plany.
Mówiłem wstrzymać się z bluzgami.
Mam nadzieję, że jednak ten mecz wygramy.

0

barcawooorld
To przepraszam, że Cię obraziłem :D
To z jego bramki, chyba zbyt zadowolona nie jesteś, mam nadzieję, że zaśniesz :P

0

barcawooorld
Widzę, że masz dystans do zawodników i git. Wyżywanie się na jednym dużo nie zmieni.

0

Jest Villa, jest impreza heh

0

Barca gra dobrze, bo ma skład za wiele milionów, to wiadomo, że okazje będą, ale fakty są takie, że nie potrafimy zdominować średniaka La Liga i tracimy 2 bramki.

0

Trzeba też pamiętać, że na początku sezonu równie żałosne mecze jak dzisiaj Villa miał Alexis i jak wszystko się potrafi zmienić w kolejnych meczach.
Nie żebym go bronił bo on i tak będzie do odstrzału po sezonie, ale lepiej się z bluzgami pohamować, może w drugiej połowie będzie lepiej (o ile wejdzie).

0

barcawooorld
Nie poznałem Cię po tym avatarze :D

0

Pique miał rację, tutaj potrzeba dużych zmian.

0

Macie strzał z dystansu.

0

Tito, wreszcie jakaś reakcja

0

Tello już co najmniej 2 patelnie wyłożył. Czemu Pedro nie gra podobnie, kiedy jest na boisku, tylko wszystko cofa?
Tak powinien do cholery właśnie grać skrzydłowy.

0

pax dzisiaj będzie miał swój dzień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?