Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
natall11
To, że Thiago i Tello będą w przyszłości kluczowi to jest raczej pewne, więc za prosto byś miała z tym zakładem :P
Może założymy się o ty czy Pedro odzyska dawny blask ? :D
Jak chodzi jednak o Ikera, to nie jest to taka sama sytuacja jak z Messim.
Co z tego, że z Adanem Real przegrał jak w tym sezonie z Casillasem też przegrywał i to po jego błędach (nie jednokrotnie).
Wchodzi Lopez i ratuje Real np w meczu z ManU, czy nawet w rewanżu z BVB (strzał Gundogana). Real gra teraz na tyle dobrze, że nikt nie domaga się Casillasa na siłę w składzie.
Co nie znaczy, że nie powinien dostawać szans, ale to już raczej sprawa Realu nie nasza.
Mou po prostu pokazał, że ta całą "Świętość" Ikera to sobie wymyślili kibice i bramkarz za grosze może być równie dobry.
Być może jak Casillas popracuje trochę i wróci do najwyższej swojej dyspozycji, to nadal będzie najlepszym bramkarzem i wciągnie nosem Lopeza, ale tego na razie nie wiemy.
Valdes się zapowiedział, że odchodzi i nie zmieni zdania (a przynajmniej nie zanosi się na to).
0
Mam nadzieję, że zostanie z nami.
0
natall11
Co do Valdesa, to z tego co wiem, oficjalnie jeszcze nic nie jest zapowiedziane.
Klub się zastanawia czy nie potrzymać go jeszcze sezon, a potem puścić go za darmo, ale raczej go sprzedadzą (o ile się nic nie zmieniło).
To, że Ramos by się nie dał Mou to pewne, pewnie by go zaatakował łokciami jak Lewego i z Jose zostałaby tylko mokra plama.
Tak serio, to honor też trzeba mieć, oddanie oddaniem, ale jeśli w klubie mają w dupie swoją ikonę klubu, to warto się zastanowić nad przejściem tam gdzie go docenią, ale to już jego sprawa.
U nas jest trochę za dużo sentymentów czasami. Nie mówię, że jestem za tym, żeby niektórych odsyłać na stałe na ławkę, ale w obliczu słabej formy wpuszczać zmienników np Thiago -> Xavi (o Pedro nie wspomnę dla własnego dobra :D), a nie trzymać ciągle zawodników za zasługi.
Mou jak widać nie boi się zmian, ale z Casillasem to już jest niestety grubsza sprawa, śmierdzi mi konfliktem obu panów.
0
natall11
Ja trochę Mou rozumiem, Lopez jak na razie ratuje Realowi tyłek w wielu sytuacjach. Iker z przed kontuzji wpuszczał wszystko co leciało w bramkę.
Szansę dostanie na bank jak już zapewnimy sobie mistrzostwo.
Wiem, że to troszkę niesprawiedliwe, ale co zrobić ..
0
Numer jeden na tę chwilę (czysto piłkarsko) - Neuer.
Bayern ma szczęście, że ma takiego bramkarza.
Nie wiem kogo zatrudni sztab, po odejściu Valdesa, ale póki można na nim zarobić lepiej go sprzedać niż pozwolić, aby odszedł za darmo.
barcawooorld
Czemu gimbazjalistkę? każdy ma prawo lubić i szanować takiego piłkarza jakiego chcę.
Ja szanuję Pepe.
.. Żartowałem.
0
barcawooorld
No też to dla mnie mało realne.
U nas ma jednak masę przyjaciół i byłoby to na korzyść reprezentacji, skoro w Realu grzałby ławkę (no chyba, że wygra rywalizację z Lopezem), ale bądź co bądź okazałby się zdrajcom i kibice by mu tego nie wybaczyli.
Ja jednak nie wyobrażam sobie aby taki piłkarz został zmuszony żeby odejść do takiego Arsenalu, który nic nie wygrywa, albo jakiegoś Schalke jak to zrobił Raul.
Ja mu jednak życzę jak najlepiej, zawsze miałem do niego sentyment.
0
Tak samo jak Figo miał nie iść do Realu.
0
barcawooorld
Raczej jego laska, to kobiety z reguły za dużo mówią ;p
0
Szkoda Casillasa, ale Lopez nie daje powodów by miał usiąść na ławce, a forma Ikera to jednak nie wiadoma. Wcześniej czy później dostanie szansę.
Nie wiem czy na tę decyzję wpływa rzekomy konflikt z Mou, w każdym razie lubię Casillasa i chętnie widziałbym go u nas, chociaż wiem, że to raczej nie możliwe.
0
Ciuus
Przecież pierwszy mój post odnośnie Hummelsa, to były moje odczucia pomeczowe, a nie serwis goal.
Oceny sprawdziłem dopiero jak mi napisałeś, że Subotic był lepszy, ja uważałem, że odwrotnie, oceny to potwierdziły.
Nie zarzucaj mi proszę braku samodzielnego myślenia
0
Saviola88
Z tym się akurat zgodzę, bo sam oglądam mecze BVB od kilku lat.
Jednak zważywszy na poprzednie sezony i potencjał jaki drzemie w Hummelsie, to uważam, że sprowadzenie go jest dobrym pomysłem.
Jest młody i możemy go jeszcze doszlifować na swój sposób, z Thiago Silvą raczej takie opcji nie ma. Silva przyjdzie jako kompletny obrońca i pogra na najwyższym poziomie max 2-3 lata. Hummels to obrońca na lata, o ile się sprawdzi.
0
Wg Goal.com lepiej zagrał Hummels od Subotica, ale co ja tam wiem.
0
Ciuus
To chyba nie oglądałeś rewanżowego meczu z Realem, gdzie Hummels był zdecydowanie najlepszym graczem BVB i to w głównej mierze jemu tylko zawdzięczają to, że tak długo utrzymali korzystny wynik.
0
nelson25
Też mnie to pytanie nurtuje, dlaczego zamiast zawodnika, który stwarza okazje kolegom i robi dużo zamieszania oraz strzela bramki, gra zawodnik , który chowa się tylko na skrzydle i oddaje piłki najbliższemu koledze.
Pedro zagrał w obu meczach z Milanem, w obu z PSG i w obu z Bayernem, co więcej, żaden mecz w tym okresie, nie potwierdził tego, że on zasługuje na wyjście w pierwszej jedenastce, wręcz odwrotnie.
Dziwne są decyzje Tito, na prawdę bardzo dziwne.
0
Ja jednak ciągle mam wrażenie, że Pique miał rację.
Wczoraj znów widziałem w jak dużym stopniu jesteśmy uzależnieni od Messiego. Tak chyba nie powinno być.
0
BJJ
Od Tello nawet nie wymagam zmiany pozycji.
On jako jedyny wystawiany jest tylko na lewym skrzydle.
Ciekawi mnie natomiast czy by sobie poradził w innych sektorach boiska (np prawa strona, środek ), bo tak zawsze byłoby więcej opcji do rozegrania akcji, a nie tylko rotacja Messi - Alexis.
W każdym razie, Tello na lewej gra dobrze i stwarza zagrożenie, więc póki co można tak grać.
0
sojerrrr
Dobre spostrzeżenie, trudno się z tym nie zgodzić.
Jakby Real czasami dłużej i dokładniej budował akcję to by im wyszło na dobre.
Tak samo jak nam by wyszło na dobre, przyśpieszenie akcji zamiast zwalnianie.
Niestety na tę chwilę to my mamy większy problem od Realu, u nas wyraźnie brakuje szybkiego grania piłką, a jak już nastąpi przyśpieszenie to z reguły jest to przerzut do Alvesa, który potem dośrodkowuje na pałę.
0
Tak sobie dzisiaj oglądałem mecz i zwróciłem uwagę na wymienność pozycji w ataku, a raczej na jej brak.
Jak grał Villa, schemat był prosty.
Tello na lewe, środek Villa, na prawej Sanchez.
Tylko kogo to miało zaskoczyć ?
Xavi jak miał piłkę musiał szukać przerzutami Alvesa, bo on jako jedyny włącza się w akcje i nie jest na sztywno przypisany do swojej pozycji w obronie.
Z Betisem się udało, ale z takim Bayernem nie ma szans tutaj na cokolwiek.
Po wejściu Messiego sytuacja się poprawiła, jak chodzi o ruch w ataku.
Przykładowo jedna akcja Alexis na prawej Messi w środku, a w kolejnej to Messi leci prawym skrzydłem, a w środku Sanchez. Jedynie Tello kurczowo trzymał się lewej strony, ale taka drobna zmiana pozycji już wprowadziła chaos w szeregach obronnych Betisu.
Jak chodzi o atak, to chyba tego brakuje nam najbardziej, wymienności pozycji i ruchliwości.
0
lechu55
No o ile wypali i o ile nie wywalą Sancheza (a to jednak wciąż możliwe).
Z atakiem jeszcze pół biedy, gorzej z innymi formacjami. Bo jak widzę środek pola też kuleje, o obronie to nie wspominam, dziurawa jak sito.
0
Obiektywizm ważna rzecz.
Szkoda, że coraz go widzę, dlatego cieszy mnie, że dostrzegłem go u fana naszego największego rywala.
Ja też oddałem na Messiego, choć zastanawiałem się jeszcze nad Tello.
0
StrangeFruit
Dyskusja już jakiś czas temu została zakończona.
Ja ze swojej strony przeprosiłem za spam, więc bez obawy nie powtórzy się.
0
CristianoRonaldo
Cristiano oddaje głos na Messiego? Myślałem, że już nic mnie dzisiaj nie zaskoczy.
0
Neymar pewnie zostanie sprowadzony.
Ja liczę na atak Neymar - Messi - Alexis (Tello, Pedro na zmianę).
Zobaczymy jednak co zrobi trener i sztab.
0
Eoren
Postaram się nie zawieść.
Dobrej nocy!
Przepraszam wszystkich za spam.
0
z Alexisem.
0
Hmm nie będzie kamerek, ewentualnie wrzucę jakieś swoje sexowne foto, żeby fanki miały się z czego cieszyć ! :>
A po tak po za tym będą moje nudne komentarze.
0
Eoren
Spoko niedługo zacznę sam nim tu spamować, jak ten od kamerek internetowych i Natalii Siwiec :D
0
barcawooorld
Nie no nie mogę stracić takiej fanki, będę się musiał postarać o coś extra, żeby sufit był ładnie zapełniony i wprawiał Cię w dobry humor po każdym otworzeniu oczu rano :)
0
pax
W celu uzupełnienia, powiem tak, dzisiaj Villa grał słabo, nawet bardzo.
Choć głównie tu chodzi tylko o skuteczność, bo do piłek dochodził.
Inni grali lepiej więc tutaj się nie wybroni słabą grą zespołu.
Odejdzie raczej na 100%, tak do wiadomości nigdy nie byłem jego fanem i rozpaczać nie będę ma już chłop swój wiek i lepszy nie będzie.
Wypisywać na niego nie ma chyba sensu, bo akurat on nigdy zaufania Tito nie miał i nie grał tak często jak inni, dlatego dziwie się takiej jego krytyce.
Jako zmiennik uważam, że w tym sezonie swoje zrobił, nawet jeśli sezon niezbyt ma udany.
0
barcawooorld
Hmmm pomyślimy, Alexisa akurat dość lubię , a może jeszcze jakiś inny komentarz Cię uszczęśliwi ? :D