0

Dobry pomysł, odegram się w PES-sie, tam przynajmniej jest szansa na pokonanie Bayernu Barceloną.

0

Ależ Tito wprowadził element zaskoczenia trzymając Messiego na ławce.
Szkoda, że to było najgorsze zaskoczenie z możliwych.

0

Sorry, ale muszę odreagować.
Tito ...
http://www.chamsko.pl/32751/Zlotopolscy

0

pax
Skończ już z tym Villą bo robi się nie dobrze.

Dzisiaj nie zawiódł żaden zawodnik jako jednostka.
Dzisiaj zawiódł trener, po raz kolejny ośmieszając się już przy wystawieniu 11-tki
Kto niby z naszych grał dzisiaj dobrze?
Co nam by dał dzisiaj Neymar czy Aguero?
Zastanówcie się proszę zanim zaczniecie wyrzucać połowę składu.

0

pax
Po pierwsze na skrzydle wystawiłbym normalnych skrzydłowych, a nie wpychał tam zawodników, którzy się do tego nie nadają.
Trzeba popatrzeć jak grają skrzydłowi w innych klubach ( Goetze, Reus, Robben, Ribery) i uczyć się gry od nich.
U nas jak na razie jedynie Alexis i Tello jako tako starają się grać jak prawdziwi skrzydłowi.
Cesc jeśli w ogóle ma grać to za Inieste/Xaviego, bo z przodu sobie nie radzi w takich meczach.
Zresztą długo mógłbym jeszcze pisać, ale bez rysowania strzałeczek (jak Gmoch :D) taktyki się rozrysować nie da.

0

Nie chcę myśleć ile Pep miałby trofeów, gdyby miał lepszego asystenta.

0

Ja zwalniam tylko trenera, zawodników nie winię, bo to nie ich wina.
Z tak chaotyczną taktyką nie da się grać, dzisiaj żaden zawodnik (nawet Iniesta) w tej taktyce się nie odnalazł.

0

Zazdroszczę Realowi wczorajszego meczu, przegrali z honorem.

0

Wy ciągle wierzycie, że wymiana 2-3 zawodników coś da, po kolejnym blamażu ?
Jeśli tak to tylko pogratulować, bez osoby co ten zespół poukłada się niestety nie obejdzie.

0

Real mógł nawet wygrać 5-0 z BVB, a my byliśmy w stanie oddać 2 celne strzały w środek bramki.

0

Żal patrzeć jak nasi zawodnicy bez jakiejkolwiek taktyki próbuje grać sami z siebie. Szkoda NIE ICH WINA. Po prostu nie mają trenera.

0

Barta - Zawodnik, który stworzył największe zagrożenie dla bramki Bayernu w dwumeczu z Barcą (Bezużyteczne fakty).

0

Szkoda mi Messiego, który w wolny dzień przyszedł trenować przed meczem z Bayernem i cały mecz przesiedział na ławce.

0

Pique nie zagra w finale :D

0

Niech Tito nie robi wstydu Messiemu i go nawet nie wpuszcza na ten żałosny mecz.

0

Trzeba oddać, że nasi zawodnicy w tym dwumeczu strzelili chociaż jedną bramkę.

0

Od następnego sezonu Pique na szpicy.

0

piachuFCB
Masz wyczucie

0

Nie da się tego oglądać na trzeźwo

0

redbull94
Dobrze, że nie jesteś trenerem.

0

Alexis wchodzi i od razu zagrożenie, nie można było tak od razu?

0

Iniesta znowu sporo chęci, ale wszystkie wybory kompletnie nie trafione.

0

Tito dał karę Messiemu za słaby mecz w Monachium.

0

fcbarca veb
Nie dobijaj nawet :/

0

Alexis pograj sobie bo Ci się należy, ale na wygraną nie ma co liczyć, o awansie nie wspominam nawet.

0

Spokojnie panowie Messi wejdzie 10 minut przed końcem przy wyniku 3-0 dla Bayernu, żeby Tito z Rourom mógł na kogo zwalić porażkę.

0

Roura - " Niestety Messi nie pomógł" .

0

piachuFCB
Stworzył 1 strzałem z 30 metrów, gdybyśmy mieli normalnego skrzydłowego, który nie boi się dryblować (takiego jak Reus) to może nasi zawodnicy dostawali by patelnie na dołożenie nogi.
Villa gra na szpicy więc on jedynie może czekać na to dołożenie nogi, ale zagrywać mają inni.
Czekam na Alexisa.

0

Szkoda, że Pedro nie potrafi dobrze podać do Villi, tak może by były sytuacje.
Ja Villi nie mam nic do zarzucenia, wychodzi dobrze, ale piłki dostaje złe i tyle.

0

Jak na razie najgroźniejsze dla Neuera były wrzutki Alvesa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?