Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawie Athletico - Rezerwy Realu 1:1
Nie wiem czy dożyje dnia, kiedy Athletico pokona swojego rywala ze stolicy, a przecież nie jedna hiszpańska drużyna może im składu pozazdrościć.
0
Po raz kolejny słabą taktykę prawie udało się naprawić Messiemu w pojedynkę.
Czarno widzę tego trenera.
Jak jeszcze w środę wybiegnie Pedro w pierwszym składzie, to będzie już gwóźdź do trumny w LM.
0
Schodzi Alexis to strzelanie bramek jedynie na barkach Messiego, nie zrozumiem tych decyzji, mógł chociaż wpuścić Ville, to mielibyśmy szansę wyrównać.
0
Mam nadzieje, że zmiana Alexisa, jest spowodowana tym, że będzie grał z Bayernem od początku. Pedro niech się teraz wybiega, ja tego zawodnika nie widzę na rewanż z Bayernem, moim zdaniem Villa od początku.
0
Kolejny dowód wyższości Alexisa nad Pedro.
0
Messi - 1
0
Al FCB
Nie muszę wierzyć, a zwłaszcza Tobie, przeczytaj sobie 3 strony komentarzy, 99% osób wstawiło się za Alexisem, a ja mimo że nie jest to mój ulubiony zawodnik, wstawiam się za nim również. Potrafię obiektywnie patrzeć na mecz.
0
Jakoś nie przypominam sobie, żeby Alexis zagrał aż tak źle, żeby został wybranym najsłabszych graczem.
Jeśli Pedro dostaje 2.5 a Alexis 1.5 to coś jest nie tak, zwłaszcza że jednak Tito zostawił Alexisa a ściągnął Pedro. Według mnie obaj grali na takim samym poziomie
Na pewno Alexis był dużo bardziej widoczny i miał o wiele większe chęci niż Messi.
Jak dla mnie to wyraźny wyraz niechęci w stronę Alexisa, żeby było sprawiedliwie uważam, że powinni się zamienić ocenami za ten mecz.
Messi zasłużył na 1 i nie więcej, nie widzę żadnego uzasadnienia w opisie oceny, żeby dawać mu w ogóle wyżej. Nie jest on winny porażki, ale na więcej nie zasłużył.
0
A to czy Lewy by pasował czy nie to już kwestia jak z niego skorzysta trener.
Tito nie potrafi wykorzystać nawet 50% potencjału naszych zawodników, jedynie Messi sobie dobrze radzi, bo gra jak chce, jest wolnym elektronem.
Wystarczy porównać jak Alexis grał za Guardioli a jak gra teraz, zbieg okoliczności?
Dobry trener znalazłby miejsce dla Lewego w Barcelonie i w 100% wykorzystałby jego atuty, jednocześnie nie zmniejszając skuteczności Messiego ( który przecież może grać jak Goetze w BVB a i tak będzie strzelał bramki).
Oczywiście nie mówię, że jestem za jego transferem. Szczerze niech idzie do Bayernu. Pep będzie umiał wykorzystać jego atuty, a tutaj raczej się zmarnuje.
0
Ja współczuje redaktorom, którzy będą wystawiać oceny za ten mecz.
0
No nie można powiedzieć, że trener nie miał żadnego manewru.
Skoro nie szło w środku, można było zagrać z Fabregasem jako rozgrywającym.
Iniesta ostatnio ładnie się prowadzi z piłką, ale kompletnie nic z tego nie wynika, zero otwierających podań, czasem coś szarpnie lewym skrzydłem, ale jak dla mnie za dużo w naszym zespole jest sentymentu.
Czasami warto wpuścić zawodnika teoretycznie słabszego, ale strzelającego, asystującego.
Dobry przykład Villa, na ważne mecze potrafi się zmobilizować, a tutaj dostał szansę pod koniec meczu przy ustalonym wyniku.
Może i nie mamy obrony, ale jak tłumaczyć to, że nie byliśmy w stanie wyjść z własnej połowy?, niech mi ktoś to wytłumaczy.
Jedyne racjonalne wytłumaczenie, to takie, że my pod względem taktycznym, nie podjęliśmy walki z Bayernem, ba my pod tym względem przegraliśmy mecz walkowerem, więc jak może być dobrze?
Messi już sugerował Tito, że dobrym pomysłem było postawienie Villi na szpicy, pomogło to w remontadzie z Milanem, a tu nagle Tito powtarza stare błędy i rezultat widzimy.
Ostatnimi czasy rozegrały się nam dobrze dwa duety, Villa - Messi oraz Cesc - Alexis, to dlaczego żaden z tych duetów nie zagrał w meczu z Bayernem? Przecież można było poświęcić Pedro lub Alexisa ( zależnie od tego czy wszedł by Villa czy Fabregas).
Przykro mi to mówić, ale ja nie widzę nawet cienia dobrej decyzji trenerskiej w tym meczu, można powiedzieć, że na każdym froncie decyzje były fatalne.
Zaangażowanie zawodników to druga sprawa, ale choćby byli nieziemsko zmotywowani, to bez taktyki w nowoczesnym footballu, wygrać się nie da.
0
barcawooorld
Ciekawe spostrzeżenie. Jak dla mnie to jeszcze tak niezdarnej pary trenerów Barca nie miała (nie chcę tu nikogo obrazić).
Chodzi mi głównie o brak jakichkolwiek reakcji na zdarzenia boiskowe.
0
Ta to ja dorzucę coś siebie.
1. Messi znowu na szpicy, najbliżej obrońców rywala, przez co praktycznie wyłączony z gry.
2. Brak nominalnego snajpera (David Villa), który odciążyłby Messiego ( tu się trochę łączy z punktem pierwszym ).
3. Ogólnie ZEROWY zmysł taktyczny trenera.
4. Brak zmian, trener stojący z założonymi rękoma.
5. Nie optymalny wyjściowy skład. Duety, które ostatnio świetnie się prezentowały, czyli Alexis - Cesc, Villa - Messi, nie grały razem, tylko trener zrobił eksperymentalną mieszankę, która razem nie potrafiła się odnaleźć na boisku.
Do zaangażowania się nie czepiam, bo każdy mecz z silniejszym rywalem wyglądał podobnie. Superpuchar przegraliśmy, wszystkie mecze z Realem w plecy, wszystkie mecze LM z drużynami, trochę lepszymi żałośnie słabe (wyjątek, rewanż z Milanem). Czy we wszystkich tych meczach ( a przecież Barca najlepiej się mobilizowała właśnie na silne zespoły ) mogło zawinić nastawienie zawodników? Nie wierze i nikt mi tego nie wmówi.
0
Ta pewnie,a teraz pomyślcie rozsądnie. Co wam zawinili wychowankowie w tym meczu? Czyja to była wina, że przegraliśmy ?
Myślicie, że 2-3 transfery załatwią sprawę, skoro my nie byliśmy w stanie przekroczyć własnej połowy i zagrać 3 celnych podań z rzędu ?
Co by nam dał taki Neymar, skoro Tito został zjedzony taktycznie przez trenera Bayernu.
Messi człapał mimo że jak sam określi czuł się bardzo dobrze, ja go rozumiem. Messi jak nikt inny wiedział, że trener po raz kolejny po prostu mecz przegrał jeszcze przed wybiegnięciem na murawę.
Pamiętacie jak po meczu z Sevillą Messi zasugerował, że świetnie mu się grało kiedy Villa był na szpicy a on po prawej bo miał więcej miejsca?
Z Bayernem znowu Messi ustawiony tak, że 2 środkowych obrońców przeciwnika nie dało mu pograć, widząc po raz kolejny tak bezsensownie dobraną taktykę, sam bym się przestał starać, bo ten mecz nie był do wygrania, niestety. Messiego musi ktoś odciążyć, a wystawiając go przed samym nosem, tak skutecznych obrońców rywala, jest równoznaczne z wyłączeniem go z gry.
Nie mam zamiar się rozwodzić, liczę na jakiś dobry artykuł i analizę poczynań naszego trenera.
0
Jak dla mnie ten news nie jest najszczęśliwszy.
Mam wierzyć w to, że nagle Tito nauczy się zmysłu taktycznego? Skoro przez cały sezon go nie wykazał.
Praktycznie na każdy mecz dobrany jest zły skład. Zawodnicy na fali grzeją ławę, słabi grają. Widać to z mocniejszymi drużynami.
Jak świetnie ostatnimi czasy funkcjonował duet Villa - Messi, tak z Bayernem tego duetu nam poskąpili.
Brak zmian, albo przeprowadzane w 84 minucie przy wyniku 4-0. Podobnie było jak wszedł Villa w ostatnim meczu CDR przy ustalonym przez Real wyniku.
Ten trener jak dla mnie się pogrążył kompletnie i nic go tutaj nie tłumaczy. Jak ja mam czekać 5 lat aż on rozwinie skrzydła na ławce trenerskiej, a i tak nie dojdzie do poziomu trenerów takich jak Klopp, Pep, Mourinhio itp, to po prostu mi się robi słabo, ale trudno wciąż wierzę w ten klub, mimo że sztab nie jednokrotnie udowadniał, że ich decyzje są niezrozumiałe, my i tak na nic wpływu nie mamy.
0
Pyrzo_Barca
Oczywiście zgadzam się, ja sam również mocno go cenię, ale napisałem w troszkę krzywdzącym dla niego tonie, bo wiele osób jednak go nie docenia i stawianie go na równi z Goetze czy Reusem mogłoby tutaj nieco kontrowersji wzbudzić.
Jak dla mnie on już praktycznie ich poziom osiągnął, a przynajmniej ostatnie miesiące, to pokaz jego dobrej i solidnej gry.
BVB ma mocny skład, ale on się wykruszy. Lubię Goetzego i szkoda, że odchodzi. Z drugiej strony Bayern przejmuje Pep, więc będzie na co popatrzeć.
0
messi 94
A niby Lewy ma z kim grać w reprze?
Znajdź mi u nas takiego Goetzego albo Reusa, którzy by mu zrobili miejsce i zagrali dobrą piłkę. W BVB jest wielu fenomenalnych zawodników, nawet taki Gundogan, która gra za równie mocnego Sahina. U nas kogo ma Lewy do pomocy, dupę Koseckiego?
Nie ma co go ganić, za mecze reprezentacji, to jest napastnik, przecież sam sobie piłki nie rozegra, on żyje z podań. Fakt, że mógł te sytuacje co miał w reprezentacji czasem lepiej wykończyć, ale wiele by to w obrazie gry nie zmieniło.
Pokazał klasę i mam nadzieję, że krytykom zamknie usta, a przynajmniej na jakiś czas.
0
No humor poprawiony, ale nie przesadzajmy z tym, że Real bardziej się skompromitował.
Mówienie że BVB dwie klasy gorsze od Bayernu. Dwa poprzednie sezony BVB zdominowała Bayern we wszystkich niemieckich rozgrywkach, dopiero teraz Bayern wyszedł na prostą.
Obie niemieckie drużyny pokazały co to jest football i jeśli mam być szczery to Real ma większą szansę na awans ( chociaż i tak iluzoryczną ), w końcu oni mają bądź co bądź trenera, a my nie. Samograj nam meczu z Bayernem nie wygra.
0
W meczu z Malagą nienawidziliście Lewandowskiego , teraz chcecie go w Barcy ? ciekawe.
0
Jest źle , skoro wchodzi Kaka
0
Nie no, to się nie dzieje
0
Karny
0
Hehe jak szpaku jest za Barca, to by się nauczył lepiej wypowiadać nazwiska naszych zawodników. Sanchiz, mnie juz powoli zaczyna irytować, o reszcie nie wspominam.
0
Szkoda, że taka ekipa jak BVB sie rozpada.
0
CR po za dołożeniem nogi nie istnieje.
0
Lewy Drewniak ? No way
0
Ale pierdo***oł
0
BVB popełniło błąd odstawiając Santane na ławkę. Czlowiek, któremy tyle sie zawdziecza powinien być fair potraktowany, a Hummels? no comments...
0
Real gra gorzej, powinno być 2-0. Hummels bramkę Realowi podarował a tak to rewelacji nie ma.
0
Sędzia szmaciarz, byle podmuch przewroci piłkarza Realu od razu faul, w druga stronie niestety nie.