Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale hummels dał ciała, chyba nie ma co brać go pod uwagę jak chodzi o obrońców.
0
gonai
Przyjdzie czas rewanżu, będziemy wierzyć. Teraz wylewamy gorzkie żale, bo jest w sumie o co być złym i rozgoryczonym.
Musi się coś w tym zespole zmienić na lepsze, jak na razie mało co daje nam optymizm.
0
Dobry tekst IceMan. Liczę na jakiś artykuł podsumowujący pracę trenera i sztabu w tym sezonie.
0
Szczerze, co da nam wymiana 2 - 3 zawodników?
To nie jeden zawodnik przegrał wczoraj mecz, skoro nie byliśmy w stanie wyjść z własnej powody, to nawet Aguero czy Van Persie nic by nie wskórali.
Tak nie przemyślanej taktyki to jeszcze nie widziałem, co myślał Tito, że wyjdą po raz kolejny z Messim na szpicy ( co ostatnio się całkowicie nie sprawdza ), poklepią swoje i wygrają? Jak dla mnie to kompletna bierność Tito sprawiła, że dostaliśmy taki łomot. Gdzie były zmiany ? Trener ograniczył się tylko do wydelegowania 11-tki ( która jak widać była, źle dobrana ) i tyle, resztę meczu stał z założonymi rękami. Mógł już chociaż oszczędzić Villi wstydu i nie wpuszczać go na taki żałosny mecz w 83 minucie przy wyniku 4-0.
Ja rozumiem choroba itp itd, ale jak nie nadaje się na trenera, to powinien po prostu odejść. Nie wymagam od niego cudów, ale chociaż odrobinę pomysłu na grę i aktywności. Bo we wczorajszym meczu, to chyba każdy kibic Barcy, patrząc przez pryzmat tego sezonu i formę zawodników, poprowadziłby naszą drużynę lepiej ... a przynajmniej moglibyśmy liczyć na zmiany.
0
"Xavi: Oni nie chcieli grać z nami w piłkę."
A tak serio, to niestety spodziewałem się takiej porażki, od dawna wiedziałem, że Tito nie nadaje się na trenera, szkoda. W remontade nie wierzę, tak samo mieliśmy pokonać Real po porażce w CDR, a dalej był ten sam tragiczny styl.
Trzeba pogratulować Bayernowi, że obnażył słabości i brak zmysłu taktycznego naszego sztabu trenerskiego.
0
A co niby pokazał Neuer, skoro nie zagroziliśmy jego bramce ?
0
No chyba takiego pogromu jeszcze w tym sezonie LM zadna drużyna nie doświadczyła. Możemy pakować walizki niestety.
0
Słowa Tito po meczu. "Wpusciłem Ville i co niby zrobił ?"
0
natall11
Jest różnica przegrać, ale przynajmniej powalczyć.
Napisz mi proszę ile stworzyliśmy sytuacji w tym meczu, bo mnie to ciekawi.
0
Hahahahahaha Villa w 84 minucie przy wyniku 4-0 To ma być komedia ? Jeśli tak to żart był wyjątkowo ponury.
0
Pamiętam jak mnie wszyscy zjechali jak powiedziałem w grudniu, że Tito się nie nadaje na trenowanie Barcy.
0
Po co się pcha jak nie potrafi kopnąc w bramkę ?
0
Uuuuuu
0
Jedyne za co mam zal do Guarioli, to fakt, że nie zostawił nam dobrego trenera, tylko asystenta. Marzył mi się chociażby taki Bielsa.
0
Ta w 1 meczu z Milanem tez Messi był kontuzjowany w CDR z realem tez ?
Bzdura gramy słabo bo trener nie potrafi dobrze składu dobrać o taktyce to juz nie wspominam bo to wyzsza szkola jazdy.
0
Hehe za ery Tito czujemy się dobrze tylko w odległości 20 metrów od Valdesa. Masakracja.
0
Sanchez ostatnimi czasy ładne piłki daje.
0
ancurkaa
Racja, w CDR Villa też wszedł na ostatnie 20 min przy wyniku 2-0.
Tito nie potrafi wyciągać wniosków, niestety.
0
Jezu jak ja tego Mullera nie trawie.
0
Dupa, czekam na chociaż jedną dobrą akcję w tym meczu (dla Barcy) i się zastanawiam grubo, czy się jej doczekam.
0
Agunia91
Jutro BVB ogrywa Real więc spokojnie.
0
Messi to gra najgorzej , człapanie i zero ruchu, same straty.
Zresztą i tak wina trenera.
0
Qniec
0
ta grajcie sobie po obwodzie na własnej połowie, jeśli liczycie, że nagle piłka znajdzie się w bramce rywala to lepiej już czekać na rewanż.
0
natall11
Na krytykowanie Tito jest znacznie więcej argumentów.
Ten trener w żadnym prestiżowym meczu się nie sprawdził, jego taktyka z reguły była po prostu kiepska. Oddany superpuchar hiszpanii, oddane CDR, a LM meczymy sie nawet z szejkami co dopiero w tym roku coś zaczynają znaczyć. Uwalone praktycznie wszystkie potyczki z Realem ...
Na krytykę przyjdzie czas, jedni już nie wytrzymują i krytykują, ja jeśli mam wyrazić swoje zdanie zrobie to po meczu. Na razie ciagle mam nadzieje na dobry wynik.
0
natal11
We wszystkich najbardziej prestiżowych meczach, Villa był kluczowy. Nie mówię, że grał dobrze, ale zawdzieczamy mu też w dużej mierze półfinał.
Chociaż ja z wejściem Villi bym jeszcze poczekał.
0
Sanchez był częściej przy piłce niż Messi.
0
Hasz29
Ja Messiego w ogóle nie widzę, jak na razie.
0
Pedro ładnie jak na razie.
0
Jak mamy grać, skoro mamy problem z rozegraniem piłki na połowie rywala. Nie wiem co się z tym zespołem stało. To nie pierwszy taki obrazek w tym sezonie.