0

Kiedy wcześniej widziałem tego typu składy u Tito, to było jeszcze w miarę okej, przecież to trener, on wie co robi.
Teraz tak nie myślę, teraz uważam, że nawet 8 latek poprowadziłby lepiej nasz zespół.
Może i się mylę, może Tito okaże się geniuszem, ale to raczej nie realne, patrząc na formę Cesca i szczególnie Pedro ...
Trudno Real miał wczoraj szansę wygrać, u nas będzie dobrze jak się nie skompromitujemy, możecie mnie minusować za brak wiary, ale moja wiara prysnęła, jak zobaczyłem składy.
Oczywiście podczas oglądania będę całym sercem za Barcą, bez względu na to co podpowiada mój mózg.

0

Eh ja nie wierzę, że Tito chce dla Barcelony zwycięstwa, jak dla mnie to oddanie meczu walkowerem.
Będę go oglądać z odczuciem, że miałem rację.
Choć w tym wypadku wolę racji nie mieć.

0

@net
Do tego zagrali ten mecz bardzo słabo

0

Jak zobaczyłem skład to po raz kolejny się załamałem.
Brak Messiego można zrozumieć, ale brak Alexisa?
Jeśli to jest żart, to jest on wyjątkowo ponury.

0

Ja tam daje wszystkim plusy, trzeba zachować równowagę.

0

Powinien zostać dawno zbanowany.
Nie wiem kogo jeszcze w ogóle interesuje Natalia Siwiec ...

0

Sercem jestem za Barca i wierzę w remontade.
Jeśli jednak mam się sugerować mózgiem, to dobrze będzie jak Tito się nie skompromituje bardziej niż tydzień temu.

0

Wydaje mi się, że Tito chce z Pedro zrobić talizman, jak swego czasu Guardiola zrobił z Keity.
Problem niestety taki, że talizman w postaci Pedro, jak na razie przynosi pecha.
Ja już nawet nie mam siły wymyślać powodów z jakich ten zawodnik ciągle gra w pierwszym składzie.
Zobaczymy jak będzie dzisiaj.

0

Chyba MD i Sport, źle życzą Barcelonie wrzucając w skład Pedro, a Tito pewnie się tym zasugeruję, bo czasami mam wrażenie, że on nie potrafi samodzielnie myśleć.

0

Jeśli za Alexisa zagra Pedro, to nie widzę dla nas nadziei.
Za dużo tracimy bramek, żeby rezygnować z zawodnika, który stwarza zagrożenie, na rzecz zawodnika, który tylko robi pressing.
Niestety jeśli te składy się potwierdzą, to będzie tylko świadczyć o bezmyślności trenera.
Mam nadzieję, że jednak pozytywnie nas zaskoczy.

0

puta el farsa
Pewnie za to Messi kontuzji nie miał ...
Grał dobrze z ogórkami i strzelał masę bramek, a Real z tymi samymi ogórkami tracił punkty przez co, to Barca będzie cieszyć się z mistrzostwa.
W bezpośrednich pojedynkach z Realem, Ronaldo był lepszy, ale i Real był zdecydowanie lepszy, przez co Messi nie wiele miał do powiedzenia.
W meczu rewanżowym w lidze, strzelił bramkę z niczego, mimo że znowu Real przeważał.
Niestety sezon do Portugalczyka nie należy, dobre mecze z Barcą to nie jest wyznacznik.
W LM grał dobrze, ale Lewandowski grał lepiej, bo musiał ciągnąć słabszy zespół (teoretycznie) i w głównej mierze jemu BVB zawdzięcza finał LM.
Messi jak chodzi o klasyfikację kanadyjską niszczy CR-a w lidze.
W CDR Ronaldo nadrabia, ale nie można powiedzieć, że ten sezon do niego należy.

0

puta el farsa
W najważniejszych?
Może w tym sezonie, w sezonach, w których wygrywaliśmy LM, to właśnie w najważniejszych był najlepszy i nie zawiódł w żadnym meczu.
Ronaldo często grał w kratkę, miał 2-3 mecze dobre, potem 1 kiepski co skutkowało odpadnięciem z pucharów.
Za dużo w Realu i Barcelonie zależy od 1 zawodnika, przez co jak, któryś z nich zawiedzie z reguły ta drużyna odpada z rozgrywek.

0

puta el farsa
To że Messi nie istniał jest wynikiem beznadziejnej taktyki naszego trenera (niestety).
Co do Ronaldo, co mu po 12 bramkach, jak w najważniejszym meczu jest jednym z najsłabszych na boisku.
Messi może w tym sezonie tak nie błyszczy, ale 2 razy sam nas do finału LM doprowadził, grał dobrze przez całą fazę LM, w finale również, co nam dało 2 wygrane w LM w krótkim odstępie czasu.
Liczy się regularność.
A co do chusteczek to podejrzewam, że już dawno wykupili je kibice Realu.

0

Wydaje mi się, że mecz inaczej by się potoczył gdyby Goetze nie musiał zejść na początku.
Grosskreutz praktycznie marnował wszystkie szanse na kontratak, chociaż w obronie grał całkiem dobrze.
BVB pokazało w dwumeczu klasę i awansowało zasłużenie do finału.
Dzisiaj będę wierzył w Barcelone, mimo że nikt (po za jej kibicami) nie daje nam szans na remontade.
Mam nadzieję, że Tito wreszcie powoła odpowiednie osoby do składu i na szpicy wystawi Ville.

0

barcelonismo16xd:)
Skład okej, ale ja dałbym Messiego na prawą flankę, ewentualnie jako fałszywa 9, a na szpicy dał Ville.
Ustawienie z Messim na szpicy jest tak mocno przewidywalne, że nie zaskoczyłoby nawet Smudy i jak się okazuje, lepsze drużyny mają na takie ustawienie Barcy remedium.

0

sojerrrr
Oczywiście, że mamy większe szanse niż z Bayernem.
Ja się jednak zastanawiam czy my z kimkolwiek mamy szansę.
Mou niestety pokazał, że rozpracowanie drużyny Tito, to żaden problem, bo Tito stawia ciągle na tych samych zawodników i taktykę, nawet jeśli ci zawodnicy nie są w formie (Cesc, Pedro).
Jeśli jednak Tito wreszcie pokaże, że jest trenerem na miarę Barcelony i pogodzi np Ville i Messiego w ataku oraz zaskoczy czymś przeciwnika, to wszystko jest możliwe, a tym bardziej pokonanie Realu.
Nasze przegrane nie są wynikiem błędów 1 zawodnika czy formacji.
Bayern nas w tym po prostu uświadomił, my nie istnieliśmy jako drużyna.
Wielka Barca, która nie potrafi wyjść z własnej połowy, to dowód na to jak drużyna kuleje jako CAŁOŚĆ.
Mam nadzieję jednak, że jutro będzie inaczej i nawet jeśli nie wygramy wojny z Bayernem, to chociaż wygramy bitwę.
Jutro możemy z całą pewnością powiedzieć, kto zasługuje na na ligę mistrzów.

0

sojerrrr
Chyba nie sądziłeś, że byśmy pokonali Real w klasyku? :D
Jeśli w ogóle przejdziemy to uważam, że z BVB jednak mamy większe szanse, Real niestety wie jak z nami grać.
Ja bym chyba nie zniósł kolejnej przegranej z Realem i to w finale LM

0

Jak zobaczę jutro nazwisko Pedro przy wyjściowym składzie na Bayern, to po zbluzganiu Tito, pewnie wyrzucę TV przez okno.
Może przesadzam, ale z tym zawodnikiem nie ma szans na remontade, skrzydłowy powinien grać tak jak Reus w mecz z Realem, powinien sobie przechodzić obrońców i wykładać zawodnikom patelnie.
Alexis przynajmniej stara się to robić i ma jakieś przebłyski, Tello również.

0

puta el farsa
My też nie zapomnimy obrońcy Chelsea (Carvalho), jak trzymał Valdesa za koszulkę i uniemożliwił mu interwencję przy bramce Terrego na 4-2, która w konsekwencji wyeliminowała Barcelona z rozgrywek.
Powiem tyle oliwa sprawiedliwa. Wcześniej Chelsea nie zasłużenie przeszło, później Barcelona, jednak do Chelsea nikt się nie sapie.

0

puta el farsa
Nadala w to nie mieszaj.
Co do ligi, to chyba nie wierzysz w to, że Real ją wygra.
Mourinho jest dobrym trenerem to fakt, chociaż ma swoje wady.
Jak na razie to Real ma finał CDR, a Barca (raczej na pewno) ligę, chociaż oba kluby nie mogą być zadowolone z gry w tym sezonie.

0

Nie sądzę, że zapłaczemy. My już się z porażką pogodziliśmy i jedynie możemy się jutro cieszyć, jeśli dokona się cud i Barca awansuje.
Real był w lepszej sytuacji oraz grał z teoretycznie słabszym przeciwnikiem, więc wy macie większy powód do płaczu.

0

puta el farsa
To ciekawe, bo ja rozmawiając ze znajomymi (w głównej mierze kibice Chelsea, ManU, Juve, Milanu), byli bardziej źli na boiskowy bandytyzm Realu niż na wykładanie się zawodników Barcy.
W kilku GD, Mou zrobił sobie polowanie na nogi katalończyków ( jeszcze za czasów Guardioli jako trenera).
Nie mogę też zrozumieć jak można winić Busquetsa np że cierpi, skoro został bezpardonowo poturbowany przez Alonso (nie jednokrotnie).
Radzę oglądać powtórki, bo w prawie wszystkich sytuacjach zawodnicy Barcelony mieli prawo cierpieć, a to że Real chciał grać ostro i agresywnie nie oznacza, że każdy ma się dostosować.
Gdyby nie nagonka Mou na sędziów, to w kolejnych meczach Real, nie mógłby sobie pozwolić na taką agresywną grę, bo by kończył mecze w 9.
Nie będę też ukrywał, że były sytuacje, gdzie zawodnicy Barcy symulowali, ale czy zawodnicy Realu nie symulowali nigdy?
Wystarczy zobaczyć grę Di Marii, czy żałosne symulacje Pepe, który biegnie a nagle bez powodu upada i tarza się trzymając za twarz (mimo braku kontaktu z przeciwnikiem).
Barcelonie się dostaje, za to że po prostu częściej jej zawodnicy leża po faulach, trudno zresztą, żeby nie byli częściej faulowani skoro mają z reguły ponad 70% powiadania piłki w każdym meczu.

0

Lopez dzisiaj zagrał na prawdę bardzo dobrze, praktycznie nie daje powodów by go posadzić na ławkę, mimo wszystko szkoda Ikera, ale wpuszczanie go na taki mecz to jak rosyjska ruletka. Nie wiadomo w jakiej jest Iker teraz formie, posiedzi, ale w końcu doczeka się na grę (no chyba, że rzeczywiście ma jakiś konfliku z Mou).

0

Też Alby bronić nie będę, ale jeśli komuś miałby z graczy Bayernu walnąć piłką w twarz to dobrze, że Robbenowi.
Jakoś nie przepadam za Robbenem (sam nie wiem czemu), trzeba mu oddać, że tydzień temu zagrał bardzo dobrze.
Ogólnie nie jestem za promowaniem chamstwa (wręcz przeciwnie), ale Albe bardzo lubię, więc nie będę się nad nim pastwił.

0

Kwestionariusz
Bez przesady, męska gra to jedno, ale walnąć komuś 4 razy łokciem w ryj to inna bajka.
Widać, że Ramos to prawdziwy kapitan, gra tak jak powinien grać obrońca, ale trochę przesadza czasami.
Weidenfeler irytował przedłużaniem, ale kilkoma interwencjami uratował BVB i jest cichym bohaterem mecze.
Borussia nie przeprowadzała jakiś spektakularnych akcji, ale z Grosskreutzem jest to mało realne, skoro przy 2 kontratakach, zamiast podać dobrze to wypuścił piłkę daleko do Lopeza.
Gdyby grał Goetze cały mecz, raczej na pewno Borussia by strzeliła przynajmniej jedną bramkę.

0

kra
Bez przesady, jak zasłużyli za dobre 30 minut w całym dwumeczu?
W półfinale byli gorsi od BVB i taka jest prawda.
Brawa dla nich za ostatnie 10 minut spotkania i pierwsze 15.
Mam nadzieję, że Barcelona też jutro powalczy.

0

Goal.com jako najgorszego zawodnika na boisku wybrał Cristiano Ronaldo. Złota piłka znowu się oddala.

0

Nie ma się co tłumaczyć faktem, że Bayern jest od BVB lepszy.
Czy jest lepszy, czy nie jest, dowiemy się w finale LM, jeśli oba niemieckie zespoły w nim zagrają.
Patrząc na La Ligę, powinniśmy być zdecydowanie lepsi niż Real, a w rzeczywistości w tym sezonie oni nas zlali i to porządnie.
Jeśli jutro przegramy z Bayernem, nie będzie się dla mnie liczyło, że jest to zwycięzca bundesligi, dla mnie będzie ważny styl w jakim będziemy grać.
Dzisiaj Real pokazał, że ma charakter, zabrakło im nie wiele, chociaż w dwumeczu byli słabsi od BVB.
My jak na razie możemy buty czyścić Bayernowi, bo nie pokazaliśmy kompletnie nic tydzień temu.
Mam nadzieję, że jutro to się zmieni.

0

El Ronaldinhio
Jeszcze można dodać
Angel "nurkuję" Di Maria.
O Pepe i Ronaldo też coś można wymyślić.

0

Lewy nie strzelił, jeszcze lepszą szansę miał Gundogan.
Co tu dużo mówić, nie zawsze jest łatwo, ja się cieszę z awansu BVB.
Nie ukrywam, że kibicowałem im od początku (oczywiście bardziej Barcelonie).
Jestem pod wrażeniem co Klopp zrobił z zespołem, który do niedawna błąkał się w środku tabeli bundesligi, a przecież na transfery wydał grosze.
Za to transfer Reusa, za którego wyłożyli sporą sumkę, okazał się strzałem w dziesiątkę (żeby nie powiedzieć w setkę).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?