Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MRM94
Pewnie bo miał ją dostać Sneijder, który od sierpnia do grudnia grał piach.
ZP nie jest za zasługi i puchary, ale dla gracza, który gra najlepiej.
Messi był najlepszy, a to, że Barca odpadała nie było jego winą, dlatego dostał ZP.
0
MRM94
Problem to będzie, jak zgarnie ją Ronaldo.
0
kontragol
Nie katuj się chłopak.
0
barcawooorld
No przyznaj, że Żewłakow zasługuje na ZP :P
Kto jednak wygra LM rozstrzygnie finał i nie sądzę, że jakaś drużyna zasługuje bardziej tylko dlatego, że ma więcej punktów lidze.
My też mamy dużo więcej punktów od Realu i co z tego ? :) my nawet nie zasłużyliśmy na półfinał LM, jeśli patrzeć na naszą grę.
BVB wyszła z grupy śmierci, wyeliminowała chociażby Real.
Bayern jest dobry, ale od 3 lat nie może ograć BVB w lidze, dlatego szykuje się ciekawy finał.
0
Jankiel 18
A może my Ciebie nie chcemy :)
0
barcawooorld
No zobaczymy jak będziesz krzyczeć jak Lewy strzeli w finale :D
A co do Bale, to gra dobrze w premiership, ale nie wiem czy to starczy na ZP.
0
barcawooorld
Dlatego nie lubię onetu, bo za mało ostatnio o Lewandowskim :D
a tak serio, to zobaczymy po finale LM co i jak.
Jak na razie, nie widzę ZP ani u Messiego ani u Ronaldo.
0
kibicbarcy678
Bo nie ma co go przemęczać, skoro mistrzostwo już zapewnione :)
0
Miki_Messi2001
Prędzej Lewandowski ją dostanie :D
0
Niech już lepiej Messiego nie wpuszczają do końca sezonu.
Mistrz jest, a osiągnięcia indywidualne teraz nie są już istotne.
Ważne, żeby był przygotowany na kolejny sezon.
0
Z taką grą, to może Alexis dobije do 10 bramek i 10 asyst (przynajmniej).
Byłoby miło.
0
1899BlaugranaANTYsREAL
Nie
0
xavilla
No Ty z tego dodatku możesz skorzystać, my nie :P
Nie wątpię, że nie jest to powodem, dla którego kibicujesz.
Na stronie Realu dość dużo kobiet się pojawiło wraz z przyjściem Cristiano Ronaldo, u nas po żadnym transferze takiego progressu nie zauważyłem :D
Wychodzi na to, że kibice płci pięknej jednak są tu z nami, ze względów czysto sportowych :)
0
xavilla
Twój avatar podoba mi się również :P
Jak chodzi o Twoją wypowiedź, to zgaduję, że jesteś osobą, która może to ocenić :D
0
StrangeFruit
No ja nie przeczę, że zasługi ma za tą bramkę małe, ale chyba nie uważasz, że bez jego udziału obrońca sam by sobie tą piłkę skierował do bramki, prawda?
Ja tu nigdzie nie piszę, że strzał był dobry, ale jednak Villa brał udział w tej bramce, nie ważne czy strzałem celnym, czy nie celnym.
0
natall11
nikt Pedro nie wyzywał za bramkę z PSG, wręcz odwrotnie.
Davida wyzywali, że po jego niecelnym strzale padła bramka na 2-1.
Nie wiem czy trzeba Villę lubić, aby móc stwierdzić, że chyba niezbyt to uczciwe zachowanie.
Nikt też nie mówił, że w tym meczu grał dobrze.
Co do komentarzy, które mówiły, że Villa bohaterem mecze, to wybacz, czytałem dość uważnie i ani jednego takiego nie zauważyłem, po za tym, że część osób jednak cieszyła się z gola.
0
barcawooorld
Heh dziękuje, za wyprowadzenie z błędu :D
a tak ogólnie to słyszałem, że Barca nie ma urodziwych piłkarzy ^^
0
Wąsik Pedro jest w stanie oczarować nie jedną kobietę.
0
pax
Zaskoczę Cię, druga bramka jest zasługą Villi.
Gdyby Villa nie stał tam gdzie stoi i nie uderzył tak, że piłka wpadła (nie ważne czy rykoszet, czy samobój) to nie mielibyśmy najprawdopodobniej 3 punktów.
Chcesz temu zaprzeczyć ?
Jeśli tak to rozumiem, że gdyby nie było tam Villi to obrońca pewnie po pięknej akcji sam umieścił by piłkę w swojej bramce, spoko, ale ciągle nie łapię twojej logiki.
0
natall11
A czy ktoś tu mówił, że on teraz uchodzi za bohatera meczu ?
Zobacz sobie komentarze po drugiej bramce dla nas.
Zamiast się cieszyć, to wszyscy wyzywali Davida, powiedz mi czy to normalne?
Gdyby dajmy na to Pique strzelił niecelnie a wpadłby gol, to też by tak wszyscy na niego jechali ?
Ja pewnych zachowań nie jestem po prosu w stanie zrozumieć.
0
natall11
A czy ja mówiłem, że to Villa strzelił bramkę? Widzę, że udziela Ci się od paxa ..
Napisałem, że po jego strzale wpadła bramka i tyle.
0
pax
Najważniejsza w strzale jest bramka, nie ważne czy piłkarz ją strzeli dupą czy rzęsami i nie ważne jak piłka leci.
Liczy się efekt, ale nie sądzę, że jesteś w stanie to zrozumieć.
0
Dziwie się, że jak Messiego nie było, to od razu pewniej poczuł się Cesc z Alexisem.
Ja nie wiem, my tak gramy, że nie potrafię żadnych sensownych wniosków wyciągnąć.
Raz wchodzi Messi i daje nam zwycięstwo, potem schodzi Messi i to daje nam zwycięstwo, mimo że gramy w 10.
To nie na moją głowę.
0
Słaby mecz, 3 punkty już nam nie są potrzebne, wolałbym zobaczyć dobry styl, ale z wygranej się cieszę.
0
pax
Bramka
0
Saviola88
No chyba, że tak. Co nie zmienia faktu, że gdyby to niecelny strzał Messiego dał nam bramkę, to pewnie wszyscy nosilibyśmy go na rękach :)
A Villa został zjechany, a przecież po jego niecelnym uderzeniu cieszymy się z 3 punktów.
Nie widzę w czym problem
0
pax
To czemu po bramce wszyscy poszli przytulić Ville ?
Z tego co piszesz to powinni mu dać w ryja za to.
0
Gdyby nie Villa bramki by nie było, to należy mu oddać jednak.
0
barcawooorld
No z tą mamą to się chyba pomylił po wczorajszej libacji, ale Te amo było dla Ciebie :D
0
barcawooorld
No do Juve, to w twoim przypadku rozumiem.
A mówiłem, że Alexis w kolejnym meczu zadedykuje Ci bramkę ? :D