Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurcze gorszego zdjęcia nie mogliście dać do artykułu.
Chyba, że ma to symbolizować beznadziejny skład wyjściowy.
0
na ławce.
0
ale skład, wyczuwam padake.
Przecież duet Cesc - Villa całkowicie się nie sprawdza ....
Czemu Tito robi wszystko odwrotnie ...
0
Natalio, a na jakiej podstawie jesteś w stanie to wykluczyć ? :P
0
Spoko, Miki napisał, że "będzie" i nie można mu na razie zarzucić, że kłamie.
Przekonamy się w przyszłości. :)
0
Zdjęcie Ronaldinho genialne. Od razu przypomina mi się cytat:
"Uroczyście przysięgam, że knuje coś niedobrego".
0
Nie ma się co łudzić, że sprowadzenie Neymara będzie łatwym zdaniem.
Mam nadzieje, że jednak wszystko dobrze się skończy.
0
To chyba nie oglądałeś Euro 2008 i mundialu 2010
Zawodnik, który w obu tych rozgrywkach zdobywa największą liczbę bramek i już jest żywą legendą reprezentacji Hiszpanii, może spokojnie zaliczać się do najlepszych.
Tym bardziej, że szybko przystosował się do naszego stylu i zaadoptował do gry na skrzydle, co nie jest łatwe w przypadku typowego snajpera.
Gdyby miał zaufanie u trenera i byłby wystawiany na swojej nominalnej pozycji, na pewno ludzie mieliby o nim dużo lepsze zdanie (a przynajmniej tu, bo gdzie indziej jest szanowany).
0
Tak na prawdę to przyczyną "niszczenia" poszczególnych zawodników, jest nieumiejętne dopasowanie danego zawodnika do stylu gry drużyny.
U nas podobny przypadek jest z Villą, który nie gra na optymalnej pozycji (nawet nie gra w pierwszym składzie), choć on akurat się wybroni statystykami.
Jeżeli taktyka drużyny nie przewiduje stawiania na jakiegoś zawodnika w jego optymalnej pozycji, to nie ma sensu w ogóle takiego zawodnika ściągać do drużyny, bo się tylko będzie męczył.
To są powodu, przez które część zawodników nie może się odnaleźć, bo albo nie grają na swoich pozycjach, albo taktyka drużyny ewidentnie nie sprzyja ich sposobie gry.
Nie pamiętam jak to dokładnie było z takimi zawodnikami jak Robben czy Sneijder w Realu, ale podejrzewam, że wyżej opisane przeze mnie czynniki mogły mieć spory wpływ.
0
Wstrząśnięta ? wątpię, raczej popiłaś :D
0
hehe spoko. Dobrze, że o mnie pamiętasz :D
0
0
Masz wiadomość jak co :P
0
Jeśli tak to przepraszam.
W sumie w tym temacie ja jedynie napisałem posta o podobnym znaczeniu, dlatego się odniosłem.
W takim wypadku, zaszło nie porozumienie :P
Pozdrawiam.
0
A co jest złego, że ktoś napisał, że chcę aby został przynajmniej jeszcze jeden sezon?
Przecież to nie znaczy, że po to, żeby go po sezonie sprzedać, ale skoro klub nie jest w 100% do niego przekonany, to lepiej mu dać ten kolejny sezon na potwierdzenie klasy niż go sprzedać.
Ja sam jestem zwolennikiem Alexisa i chciałbym go widzieć przez długi czas w Barcelonie, ale nie jestem trenerem.
Widzę jednak, że Alexis nie wszystkich do siebie przekonał i liczę się z tym, że przy odpowiedniej ofercie Barcelona może zdecydować go sprzedać.
Mi się chce śmiać z osób, co po jednym nie do końca przekonującym sezonie chcą się go pozbyć, nie patrząc na to, że poprzedni sezon miał dobry.
Ja do tych osób nie należę, jestem zwolennikiem jego talentu, a to że napisałem, że chcę go widzieć PRZYNAJMNIEJ przez jeszcze jeden sezon, chyba nie jest niczym złym. Radzę czytać ze zrozumieniem.
0
Wierzę, że zostanie przynajmniej na jeszcze jeden sezon.
0
Tekst o Pedro mnie delikatnie zmartwił.
Nie mam nic przeciwko żeby grał jak ma formę, ale jak nie ma powinien zaczynać na ławce, a grać powinni zawodnicy co coś wnoszą (aktualnie Alexis, Tello).
Jeśli Tito interesuje obraz gry, to mam nadzieję, że się on poprawi. Bo na tę chwilę cieszyć nas może jedynie 100 punktów ( jak wywalczymy), bo obraz gry na razie jest fatalny.
0
Ogólnie jeśli Silvie tak zależy, to i ja bym go chętnie widział.
Trzeba też mieć na uwadze, że nie od razu może odnaleźć się w naszym stylu gry.
Różnica jest taka, że Silva to gotowy produktu, który stoi na wysokim poziomie, a Hummels to jeszcze nie oszlifowany diament.
Silva pogra 2-3 sezony pewnie na wysokim poziomie, ale zanim w pełni nauczy się grać w stylu Barcelony, to może już być za stary.
Z Hummelsem jest inna sprawa, jest bardziej perspektywiczny, ale też nie wiadomo, czy osiągnie taki poziom jak Thiago Silva.
Powiem tak bardzo dobry obrońcy przystosowany do naszego stylu gry, będzie zawsze lepszy od bardzo dobrego obrońcy nie przystosowanego.
Problem jednak w tym, że Hummels jeszcze bardzo dobrym obrońcą nie jest i nie wiadomo czy takim zostanie.
Thiago Silva ze względu na swój profesjonalizm i ogromne umiejętności, może się szybko przystosować, więc na tę chwilę uważam, że sprowadzenie go to jest dobry krok, jednak Hummelsa też bym chętnie widział w naszych szeregach.
Zobaczymy jak zdecyduje zarząd i trener.
0
Odnośnie felietonu.
Czy to posucha w ataku, miała tutaj duży wpływ, czy możemy o tym mówić, kiedy cała drużyna nie ma pomysłu na grę?
Dzisiejszy mecz Realu, może nam trochę powiedzieć o stylu.
Ich atakującym rzeczywiście można sporo zarzucić, ale oni te sytuacje mają.
Dzisiaj Ozil 2 setki, Higuain. W rewanżu z BVB tak samo.
Czy w końcowym etapie sezonu, Pedro, Villa czy Alexis marnowali klarowne sytuacje? Nie bo ich nie mieli.
Wynika to z tragicznego stylu w jakim graliśmy, problemach aby w ogóle dostać się pod pole karne rywala, a nasi rozgrywający jedyne dobre zagrania serwują Alvesowi, który wrzuca piłkę na pałę do niskich zawodników.
Czy tak się da strzelić bramkę? Czy w przypadku Barcelony wypada grać taką taktyką?
Pierdylion podań, po obwodzie, które w końcowym etapie trafiają co najwyżej do skrzydłowych, a oni próbuje centrować w pole karne ...
Czym my mamy tutaj kogokolwiek zaskoczyć?
Kiedy Villa albo Alexis dostali podanie w uliczkę i wyszli sam na sam ?
Ja sobie nie przypominam, a w przypadku Villi, to on kocha takie sytuacje i w nich jest najgroźniejszy.
Brakuje mi rozklepania obrony i wypuszczenia zawodnika, nasza gra jest wolna, cholernie wręcz przewidywalna, brak w niej jakiegokolwiek elementu zaskoczenia. Nie ma już nawet zmienności pozycji w ataku oraz ruchu bez piłki, co za Guardioli miało kluczowy efekt.
Można się rozpisywać o wynikach, ale styl w jakim graliśmy jest jeszcze gorszy.
0
Podobnie jak Klopp, jednak on chyba piłkarzem był przeciętnym, ale reszta się zgadza.
0
0
ATM też faulowało, ale na pewno inteligentniej niż zawodnicy Realu, stąd też tak nie ucierpieli jak chodzi o kartki.
Ronaldo powinien wylecieć już wcześniej, niestety jak nie idzie, to drużyna nie ma w nim oparcia.
0
Courtois !!!
Chyba chcę go w Barcelonie.
0
Golaso 2-1 Atletico
0
Chyba wiem nawet co jest powodem. :D
Wiem, że spodobało Ci się jak koszulkę rozdarł ostatnio :P
Ja też wybieram ten pojedynek, ale raczej jestem za Federerem, mimo że Jerzy to Polak, chociaż jak wygra Jerzyk, to w sumie też będzie dobrze :)
0
Julka, nie mów, że znasz się na tenisie :P
0
Teraz mam dylemat czy oglądać Jerzyka z Federerem czy puchar Hiszpanii ..
Chyba będę skakał po kanałach :P
0
Fajnie, że mogłem Becka oglądać jeszcze w tym sezonie na Europejskich boiskach.
0
Oczywiście chodziło mi przesyt rozgrywających * :)
0
Nie przeczę, nie napisałem, że jestem zwolennikiem jego sprowadzenia.
Na tę chwilę mamy przesyt skrzydłowych i mimo, że jest dobry, to uważam, że powinien jeszcze zostać w BVB.