0

Młody jest, lubi poszaleć. Szczególnie takim autkiem :P
Dobrze, że ogólnie jest raczej skromny i w szatni zna swoje miejsce.
Myślę, że nie ma się co martwić. Chyba, że znowu o to, że może jakiś wypadek spowodować ..

0

Wielki?, on ma tylko 178 cm wzrostu.
A tak serio to Carles to żywa legenda tego zespołu, nie wyobrażam sobie bez niego naszego zespołu. Prawdziwy wzór do naśladowania :)

0

Mam nadzieję, że Tarzan wróci do nas w pełni sił, a kontuzje będą go tym razem omijały.

0

Teraz tylko czekamy na konferencję Puyola.

0

Bez sensu żeby odchodził za darmo. Szanuje go bardzo, ale jak już odejście jest przesądzone, to chciałbym aby skupili się na kupnie nowego bramkarza np Ter Stegena, a Victora opchnęli za odpowiednią cenę.

0

Bezsensowne lamenty były i będą. Dużo jest pewnie młodszych kibiców, dla których napisanie kilku sensownych zdań to nie lada wyczyn, są też pewnie tacy, którzy z powodu wielkiej irytacji też wyładują się w niezbyt merytoryczny sposób, ale co zrobić?, tej wojny się nie wygra, chociaż można próbować :)
A co do trolli to lepiej ich olać, bo często minusują ludzie, którzy boją się sami odnieść do czyiś argumentów, często się zdarza, że nasze wypowiedzi minusowane są przez jedną konkretną osobę, która z jakiś powodów za nami nie przepada, lub za naszymi wypowiedziami.
Przede wszystkim uważam, że każde zdanie poparte argumentami oraz przedstawione w odpowiedniej formie, jest warte uwagi i należy je szanować, nawet jeśli nie zgadza się to z naszym światopoglądem.

0

Bez przesady :D ja nie uważam, że twoja obecność komuś tu przeszkadza. Osobiście uważam, że piszesz sensownie i na temat, co nie znaczy, że Twoje zdanie zawsze będą podzielać inni. To jest normalne że każdy ma na różne tematy inne zdanie, dlatego ciężko tutaj o pełną zgodę.
Również w stosunku do Abidala,np redaktor IceMan bardzo ciekawie się wypowiedział, oczywiście w innym świetle postawił sytuację niż Ty. Ja też podzielam jego zdanie i wiele innych użytkowników, ale czy to znaczy, że ktoś tu jest "fanboyem" ? To słowo ostatnio jest często nadużywane.
Zresztą przeciwów decyzji odnośnie Abiego czy przeciwnicy zarządu i trenera mniej więcej podzielili się po równo i ciężko teraz przewidzieć z jaką wypowiedzią się zgodzi większość, a za jaką zostaniemy zminusowani.

0

Czyli uważasz, że Twoja prawda jest tą absolutną, a wszyscy inni się mylą :)

0

Na prawdę ciekawy wywiad. Rabij ma ogromne doświadczenie i fajnie poczytać co ma ciekawego do przekazania odnośnie piłki.

0

Prawda, dlatego ja osobiście nie stawiam jeszcze nic przed faktem dokonanym, nie powiem, żeby decyzje zarządu napawały optymizmem, ale możliwe, że wyjdą na swoje i klub również. Na prawdę na to liczę i tego im życzę. Abiego szkoda, ale nic się nie zrobi, mam tylko nadzieję, że nie żywi urazu.

0

Wydaje mi się, że Abi sam powinien podjąć decyzję czy jest w stanie grać czy nie.
Robił wszystko żeby wrócić jak najszybciej, a klub mu po prostu podziękował.
Wystarczyło po prostu przygotować odpowiedni kontrakt, w którym zarobki byłyby proporcjonalne do czasu spędzonego na boisku, chociażby roczny.
Jestem prawie pewny, że Abiemu wcale na kasie nie zależało, chciał po prostu dostać szansę by się wykazać, wydaje mi się, że na to zasłużył.

0

Niedługo może będzie przeliczał kasę ze sprzedaży Thiago i Cesca.

0

Na ból d*py polecam walnąć głową w ścianę, powinno pomóc.

0

Szkoda, przydałby się nam.

0

To, że nie pracuje, to chyba nie znaczy, że nie może się na ten temat wypowiadać.
Guti też się wypowiada o Realu mimo, że tam nie gra, a Cruyff, jako legenda tego klubu jak najbardziej ma prawo swoje zdanie wyrazić.

0

Mam nadzieję, że Puyol zapewni nas jutro, że ma zamiar jeszcze grać

0

Dajcie oficjalne info, że odchodzi. Bo póki takiego nie ma takie gadanie jest jeszcze nie na miejscu (nawet jeśli to bardzo prawdopodobne).

0

To uważasz, że po raku, nie można wrócić do pełni sił ?

0

Tak szczerze, to skąd wy wiecie, że nie ta forma co kilka lat temu, skoro kiedy wchodził w tym sezonie to spisywał się świetnie i był najlepszy z bloku defensywnego ?

0

No cóż, niedługo zamiast "Więcej niż klub" będzie "Mniej niż klub", jeśli decyzje zarządu będą takie jak dotychczas.
Ciężko się patrzy jak ukochany klub powoli się stacza.

0

To już wiesz, kto Cię zminusował :P

0

Szkoda :( Powodzenia Abi.

0

i trener, który go nie wpuszczał na boisko, bo to główny powód.

0

Dziwne, bo co wchodził w tym sezonie, to był ostoją obrony i nic kompletnie nie można mu było zarzucić.
Nie po to Abi tak się starał żeby szybko wrócić do nas, żeby później grać w niszowym klubie.
Ja w takich okolicznościach poczułbym się źle.

0

Szczerzę, to bardziej niepewny od Abiego jest nasz trener :)

0

Mogli mu dać jeszcze jeden sezon, bo grał całkiem dobrze jak wchodził.

0

David już kilkakrotnie pokazał, że w mało ważnych meczach często gra słabo, ale w wielu meczach o stawkę udowadniał, że potrafi być decydujący i wtedy nie zawodzi.
Wszyscy mamy obraz gry Davida patrząc z perspektywy ostatnich meczów z tuzami pokroju Valladolid czy Espanyol.
Ja też pamiętam, jak w tym sezonie Villa zapewniał nam punkty w bardzo ciężkich bojach z Sevillą, w których nic nie zapowiadało, że wyniesiemy 3 punkty, a wręcz przeciwnie, odwracał w jakimś stopni losy meczu.
Tak samo jak odwrócił losy meczu w meczu superpucharu hiszpanii z Realem (strzał w okno Casillasowi).
Villa ma to do siebie, że często straci, czy spali, ale w decydujących momentach potrafi uderzyć nie do obrony (np bramka na 3-0 z Milanem).
Z drugiej stronie czy można się dziwić, skoro on od jakiegoś czasu jest na wylocie z klubu. Na pewno zawodnik w takiej sytuacji, choćby nie wiem jak twardy psychicznie, nie będzie grał z pełną swobodą i zawsze takie sytuacje odciskają piętno na zawodniku.
Villa też mimo strat potrafi grać kombinacyjnie, odegrać w ładnym stylu czy to piętką, czy tak jak w ostatnim meczu do Alexisa (asysta).
Nie mam zamiaru zresztą przekłamywać rzeczywistości, bo w ostatnim czasie rzeczywiście gra słabo, ale on i tak odejdzie (chyba już na 100%), dlatego uważam, że teraz musimy się skupić na innych problemach niż gra Davida.

0

Jak dla mnie Miki nie jest głupi.
Za większość postów jest nie uczciwie minusowany, a bardzo często ma rację :)

0

Gdyby grał Messi to byś pewnie wiedział :)

0

Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?