0

o ile Messi zagra na niesamowicie wysokim poziomie. :P

0

Optymistka z Ciebie :)

0

Widzę, że nawet fani Realu myślą podobnie :P

0

Zejdź na ziemię Miki.

0

No to prawda, ale jeśli już podpisują kontrakt, to on jest ważny nawet mimo nie zdolności do gry, a za takie zrywanie pewnie Abidal by dostał nie małe odszkodowanie, więc klub raczej nie miał tutaj wyboru.

0

To co mają powiedzieć o Kace w Realu.
W takim razie mogliby również zerwać kontrakt z Villą, kiedy złamał nogę.
Podejrzewam, że Ci piłkarze celowo na złość klubowi nie zrobili.
W takim wypadku bądź co bądź Barcelona zobowiązana jest im płacić.

0

Po twoim odejściu z Realu, płakaliśmy najmocniej :)

0

Mogli tak bezkarnie zerwać kontrakt ?

0

Morderczy nie morderczy, tylko czemu piłkarze po zakończeniu kariery mają końskie zdrowie i sylwetkę dobrą zachowaną mimo wieku (np taki Maciej Szczęsny).
Trener ma nieporównywalnie większy stres od piłkarza, tutaj nawet nie ma porównywać, tym bardziej jak obaj są po nowotworze.
Wątroba notabene się szybko regeneruje, szczególnie w wieku Abiego, który taki stary nie jest.

0

Przeczytaj ostatni akapit artykułu.
Wysiłek psychiczny, stres, praca 24/7 na pewno nie jest bardziej korzystna dla zdrowia niż bieganie po boisku.
Sport jako taki wzmacnia organizm, stres go wyniszcza.

0

Nie no spoko, nie gniewam się na takie rzeczy :P Zdarza się, że moje zdanie wzbudza kontrowersję, jestem tego świadomy.
Z drugiej strony nie potrzebnie łapałem Cię za słowo, doskonale zrozumiałem o Ci chodziło tym określeniem.
Pozdrawiam.

0

Ludzie robią to co kochają i póki uważają, że są w stanie to robić, to niech robią, oni decydują, to ich życie.
Abidal głupi nie jest i sam powiedział, że jeśli jego organizm będzie mu dawał niepokojące znaki lub lekarze powiedzą, że dalszym kontynuowaniem gry, naraża się na niebezpieczeństwo, to sam odejdzie.

0

To chyba normalne, że każdy ma inne zdanie na dany temat. Ja nikomu swojego nie narzucam. Prawda jest taka, że lekarze czy my możemy tylko spekulować czy Abidal dałby radę czy nie.
Prawda jest taka, że my już się tego nie przekonamy, a przynajmniej nie w Barcelonie.
Uważasz, że człowiek po nowotworze nie jest w stanie wrócić do sportu ?
Ja nie wiem, może Abidal byłby przykładem, że się da i dał tym samym wiarę innym.
Odnośnie "MEGA" schorowanego, to już wybacz, każdy może to interpretować na swój sposób, dla mnie mega schorowany człowiek, pewnie nie jest w stanie wstać z łóżka, Ty możesz mieć inne zdanie, tyle.

0

*wpwelement :)

0

Mega schorowany człowiek, biega sobie po boisku jakby nigdy nic. Po prostu cud :D

0

Przecież to było wiadome, że on nie jest w stanie grać co 3 dni, ale powiedzmy sobie szczerze, czy ktoś by od niego tego wymagał ?
Abidal mógł zostać jako zmiennik i nie sądzę, żeby kondycyjnie nie dał rady, na pewno byłby to nasz najlepszy i najsolidniejszy zmiennik w defensywie.
Nigdy jakoś nie bylem zwolennikiem Abidala, ale potrafię docenić jego umiejętności. W meczach, w których wystąpił w tym sezonie, prezentował się bardzo dobrze i uważam, że gdyby został, mógłby być wzmocnieniem w przyszłym sezonie, a tak na tę chwilę jesteśmy bez żadnych perspektyw na w defensywie.

0

Szczerze mówiąc to United ma szansę go pozyskać.
Prędzej się postarają o niego niż wykładanie niebotycznej sumy na Ronaldo, którego Real nie chce się pozbywać.
Jak chodzi o przejście do wroga Arsenalu, to raczej nie będzie z tym problemu, bo nie przechodzi bezpośrednio.
Wiadomo że część kibiców będzie mu miała za złe.
Ja jednak mam nadzieję, że go nie puścimy tak łatwo. Cesc to inwestycja na lata.

0

Problem w tym, że uzasadnienie uzasadnieniem. W przypadku Pedro, zawsze wynajduję się wiele rzeczy na siłę dlatego też opis może sugerować inną ocenę, która notabene została zmieniona na prośbę użytkowników.

0

Chociażby wspieranie Unicefu, to oni wyszli z inicjatywą. Rosell przeniósł napis na d**ę i podpisał kontrakt z Qatarem, przerywając odwieczną tradycję klubu.
Laporta był jaki był, ale nie kierował się tylko kasą. Jestem pewny, że z nim Abi dostałby ten rok kontraktu, który notabene mu obiecali, jeśli zagra oficjalnie mecz.
Dla mnie to wstyd po prostu, nawet w średniowieczu nie łamano danych obietnic, a jeśli już to było to kary godne.
Ich zachowanie na konferencji to też pozostawiam bez komentarza.

0

Więcej niż klub w czym niby pokazywała, że zajęła się Abim tak jak zająłby się w jego sytuacji każdy szanujący się klub ?
Barca była więcej niż klubem, ale jak jeszcze był Laporta, wtedy liczyły się inne wartości.

0

Tak a stać go na inne niepotrzebne wydatki ... nie kiedy większe. Gdzie tu logika ...

0

A na pensje za 100 punktów to im nie szkoda. Tylko na kontrakt Abiego, który notabene mogliby uzależnić od ilości minut jakie spędził na boisku.
Rosell głupimi punktami chce sobie przychylność kibiców zdobyć i chce abyśmy zapomnieli o kompromintacji z Bayernem, Realem czy tym co zrobili z Abidalem.
Ja na pewno nie zapomnę.

0

Może i finansowali mu leczenie czy coś, ale to raczej był ich obowiązek jako klubu w którym gra. Nie wiem na kogo by wyszli gdyby w obliczu choroby całkowicie się go wyrzekli.
Abidal zresztą biedny nie był, śpiewająco pokrył by wszystkie koszty leczenia, więc może się wypowiadać jeśli ma takie życzenie.
Ja się osobiście nie dziwię, że ma żal do klubu.

0

Wiedziałem, że Abi jest zły, skoro chciał grać, tzn że czuł się na siłach i to on powinien podjąć decyzję czy jest zdolny do gry czy nie.

0

Ewentualnie spali sobie chatę i wtedy to on będzie pokrzywdzony i go będą pocieszać koledzy.

0

Ja w sumie nic nie mam :P ale nie wiem co na to jego drużyna, która osłabił w tym meczu :D Mam nadzieję, że się na niego nie obrażą.

0

Wstyd i hańba. Szkoda, że my nie rządzimy tym krajem, to byśmy dofinansowali co trzeba :D

0

Balotelli już czerwona kartka, z nim to jak z dzieckiem.

0

Nie wiem właśnie :) Jak chodzi o tenis to jestem za, chociaż znając biedę w naszym kraju, to mało kogo będzie stać na rakietę do tenisa :D
W sumie to i tak w tenisie lepiej stoimy niż w piłce nożnej, Radwańska co jakiś czas pokazuje pazur no i Jerzyk się wyrabia.

0

Największy żal, to tych pieniędzy co je ładują w Polsce w ten sport. To jak pieniądze wyrzucone w błoto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?