0

Dobra chyba nie gram w totka.

0

Ja też mam złe przeczucia w jego przypadku. Dziwna sprawa.

0

Del Bosque się nie popisam ze zmianami, z wyjściowym składem zresztą też.
Jedynie wejście Navasa na plus. Jeśli Hiszpania to wygra, to lepiej niech przemyśli pewne aspekty przed finałem

0

to nie finał.

0

Jak dla mnie nie wystawianie Villi w takim meczu, to kręcenie na siebie bata.
W reprezentacji to jest jakby nie było już legenda do tego ciągle groźna.

0

Nawet nie mów, że Cię to zmartwiło :)

0

Nie ma za co :P

0

a nie "o tym" ? :D

0

Ostatnio tak właśnie gra Iniesta, wszystko super do momentu oddania strzału lub ostatniego podania, chociaż wiemy że to potrafi.

0

Ja bym chciał Ville, on potrafi w najważniejszym meczach przesądzać o wyniku.

0

Wracają koszmary Torresa.

0

no chyba, że tak :)

0

miało być "nie chodzi" :)

0

Raczej nie, Barca nie potrafiła wyjść z własnej połowy w meczu z Bayernem.
No chyba, że chodzi Ci o ostatni sezon w LM.

0

Shakira na trybunach + 50 do pewności siebie.

0

0

a tak wszyscy gadali, że Fred słaby, a strzela co mecz.

0

Ja jakoś nie widziałem go u nas w składzie, więc w sumie się cieszę.

0

ale .... Lewandowski .... :(

0

To silniejsze ode mnie.

0

wg onetu, Juve będzie walczyć o Lewego ^^

0

Prawda jest taka, że na tę chwilę nie wiadomo jak rozwinie się współpraca Messiego z Neymarem, ale Cruyff mimo wszystko powinien wstrzymać się z głoszeniem takich tez. Myślę, że od momentu w którym stracił honorowe członkostwo, to gada co mu ślina na język przyniesie, nie koniecznie z sensem.

0

Jeśli miał niezbyt dobre stosunki z aktualnym zarządem to w sumie nie ma się co dziwić. Nie sądzę, że gdyby było inaczej to myślałby o zmianie otoczenia, mając takich zawodników i Messiego w szczycie formy, to żal taką ekipę zostawiać.

0

Nie na darmo poszedł tam Mario Goetze.

0

Dobrze słyszałaś. Troszkę się znasz :)

0

Ja akurat do Novaka nic nie mam, chociaż nie ukrywam, że jestem za Federerem.
Taki już jest sport niestety, styl gry Nadala, jest dosyć destruktywny dla jego kolan i na dłuższą metę będzie zbierał tego żniwo. Mam nadzieję, że dzisiaj to był tylko lekki dyskomfort i Nadal szybko wróci do pełnej formy, bo to wielki zawodnik i dla dobra tego sportu dobrze by było gdyby grał jak najczęściej.

0

Nadal odpadł z Wimbledonu w pierwszej rundzie. To się nie dzieje ...

0

Przydałoby się, może w końcu naszą kadrę poprowadziłby dobry trener.

0

najgorszy zostawił na koniec.

0

Szkoda, że ja nie ogarnąłem niemieckiego jak miałem w szkole przynajmniej w 1% tak jak Guardiola :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?