Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra chyba nie gram w totka.
0
Ja też mam złe przeczucia w jego przypadku. Dziwna sprawa.
0
Del Bosque się nie popisam ze zmianami, z wyjściowym składem zresztą też.
Jedynie wejście Navasa na plus. Jeśli Hiszpania to wygra, to lepiej niech przemyśli pewne aspekty przed finałem
0
to nie finał.
0
Jak dla mnie nie wystawianie Villi w takim meczu, to kręcenie na siebie bata.
W reprezentacji to jest jakby nie było już legenda do tego ciągle groźna.
0
Nawet nie mów, że Cię to zmartwiło :)
0
Nie ma za co :P
0
a nie "o tym" ? :D
0
Ostatnio tak właśnie gra Iniesta, wszystko super do momentu oddania strzału lub ostatniego podania, chociaż wiemy że to potrafi.
0
Ja bym chciał Ville, on potrafi w najważniejszym meczach przesądzać o wyniku.
0
Wracają koszmary Torresa.
0
no chyba, że tak :)
0
miało być "nie chodzi" :)
0
Raczej nie, Barca nie potrafiła wyjść z własnej połowy w meczu z Bayernem.
No chyba, że chodzi Ci o ostatni sezon w LM.
0
Shakira na trybunach + 50 do pewności siebie.
0
0
a tak wszyscy gadali, że Fred słaby, a strzela co mecz.
0
Ja jakoś nie widziałem go u nas w składzie, więc w sumie się cieszę.
0
ale .... Lewandowski .... :(
0
To silniejsze ode mnie.
0
wg onetu, Juve będzie walczyć o Lewego ^^
0
Prawda jest taka, że na tę chwilę nie wiadomo jak rozwinie się współpraca Messiego z Neymarem, ale Cruyff mimo wszystko powinien wstrzymać się z głoszeniem takich tez. Myślę, że od momentu w którym stracił honorowe członkostwo, to gada co mu ślina na język przyniesie, nie koniecznie z sensem.
0
Jeśli miał niezbyt dobre stosunki z aktualnym zarządem to w sumie nie ma się co dziwić. Nie sądzę, że gdyby było inaczej to myślałby o zmianie otoczenia, mając takich zawodników i Messiego w szczycie formy, to żal taką ekipę zostawiać.
0
Nie na darmo poszedł tam Mario Goetze.
0
Dobrze słyszałaś. Troszkę się znasz :)
0
Ja akurat do Novaka nic nie mam, chociaż nie ukrywam, że jestem za Federerem.
Taki już jest sport niestety, styl gry Nadala, jest dosyć destruktywny dla jego kolan i na dłuższą metę będzie zbierał tego żniwo. Mam nadzieję, że dzisiaj to był tylko lekki dyskomfort i Nadal szybko wróci do pełnej formy, bo to wielki zawodnik i dla dobra tego sportu dobrze by było gdyby grał jak najczęściej.
0
Nadal odpadł z Wimbledonu w pierwszej rundzie. To się nie dzieje ...
0
Przydałoby się, może w końcu naszą kadrę poprowadziłby dobry trener.
0
najgorszy zostawił na koniec.
0
Szkoda, że ja nie ogarnąłem niemieckiego jak miałem w szkole przynajmniej w 1% tak jak Guardiola :D