Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem ciekaw, jakie rezultaty przyniosą przygotowywane przez Tito manewry taktyczne.
Przyszły sezon przyniesie nam sporo odpowiedzi.
Zobaczymy też, jak poradzi sobie z Neymarem.
W każdym razie, życzę mu i zespołowi jak najlepiej.
0
Dobrze, że Deulofeu nie dał się przegonić Jese w tym meczu.
W każdym razie my oraz kibice Realu mamy się z czego cieszyć.
0
Zmiany są, nie chciałem ich przywoływać.
Chociażby zerwanie z tradycją klubu i związanie się umową z Qatarem, czy odebranie honorowego członkostwa Cruyffowi .
Wiem, że część użytkowników te zmiany rozumie, ale spora cześć nie i taka jest prawda. Przeciętny kibic nie ma w głowie cyferek, które pokazują budżet klubu, tylko trofea jakie klub zdobywa oraz styl w jakim to robi.
Jeśli chodzi o Thiago, to jednak sezon temu, ten zawodnik był młodszy i może bardziej cierpliwy. Z drugiej strony 400 minut to sporo. To, że był Fabregas kompletnie nie ma znaczenia, bo i tak Tito nie wystawiał go w pomocy, tylko grał tam Xavi, nawet jak był kompletnie bez formy. Gdyby chciał, to by się miejsce dla Thiago znalazło, tym bardziej, że przez to, mamy teraz jaja z klauzulą.
Nie sądzę również, aby atmosfera była taka jak powinna, skoro trener na słowa piłkarza o potrzebnych zmianach w przyszłym sezonie, odpowiada złośliwie, że ten piłkarz sam może stać się ich częścią.
Uważam, że nie ma już takiego zjednoczenia jak kiedyś, przez co zespół nam się po prostu sypie.
Valdes z tego co wiem również miał powód by nie przedłużać kontraktu (przez traktowanie jego nowego kontraktu, jako rzecz drugiej kategorii).
Być może część, to tylko medialne spekulacje, może niektóre problemy, nie wynikają z błędów zarządu, ale na tę chwilę mieliśmy trochę niezbyt przyjemnych sytuacji i to jest normalne, że zarządowi się za to dostanie.
Ja tutaj nie chcę komuś zarzucać winy, jedynie próbuje tłumaczyć takie a nie inne nastawienie użytkowników, które wiele osób uważa, że wynikło z dwóch bliźniaczo podobnych felietonów o Abidalu, co nie do końca musi być prawdą.
0
Ciekawy felieton, który w rzeczowy sposób przedstawia argumenty na obronę Sandro.
Zresztą jest to odpowiedź, na całkiem sporo zarzutów wobec obecnego zarządu i samego Rosella.
Prawdy i tak nie poznamy, możemy znać wersję obu stron, jednak trzeba przyznać, że Rosell wzbudził niechęć sporej rzeszy użytkowników, nawet nie chodzi tutaj o sytuację stricte związaną z Abidalem.
Barcelona się zmieniła za rządów Sandro, ciężko również wskazać, pozytywne cechy tej zmiany (no może z wyjątkiem, wyciągania z długów, jeśli rzeczywiście ma to miejsce).
Na pewno jest inaczej niż, za Laporty. Ta Barcelona coś straciła.
Może nie jest to wina zarządu, ale trudno tego nie zauważyć, że jest gorzej.
Każdy ma w pamięci zwycięską Barcelonę z genialną alternatywą na ławce w postaci zawodników takich jak Thiago, który sercem był za Barcą.
Ten sam zawodnik, teraz najprawdopodobniej odejdzie (choć mam nadzieję, że tak się nie stanie).
W obliczu wielu klubowych problemów, takich jak kontuzje, brak odpowiedniego przygotowania fizycznego zespołu itp. tego typu negatywne opinie będą się mnożyć, w końcu ktoś jednak tutaj musiał zawinić.
Generalnie kadencja Sandro na razie nie może tutaj napawać optymizmem, nawet jeśli ten zarząd ma po prostu pecha, to kibice oceniają to co widzą i czują, a na razie nasze odczucia są dalekie od optymistycznych.
Nie będę ukrywać, że Rosell nie wzbudza mojego zaufania ani sympatii, ale to nie znaczy, że będę komuś narzucał swoje zdanie.
Z Rosellem czy bez, dla mnie najważniejsze jest, aby Barca potwierdziła wysoką klasę w przyszłym sezonie oraz pokazała, że klub jest zjednoczony i zmobilizowany, bo w tym sezonie wyraźnie mi tego brakowało.
0
miał, ale tottenham nie będzie grał w LM i nie wiem czy Villa na to pójdzie.
0
To może Villa pójdzie do Juve, skoro Arsenal już ma napastnika :)
0
Torres jak mógł podać, to wolał 2 tempa za późno, przez co jak dla mnie stracił trochę w tym meczu na jakości.
Villa kiedy gra sam to sam, ale jak już podaje to robi wszystko aby te podania miały jakość.
0
Villa jednak strzelił celnie, a to różnica.
0
Wyszło oblicze Torresa :P
0
Bo Barca gra zdecydowanie gorzej od odejścia Pepa.
Pedro też zagubiony, Xavi tak samo. Przypadek ?
0
Może jednak Villa zostanie królem strzelców.
0
Torres jeszcze zostanie królem strzelców turnieju :D
0
Nie ma to jak słuchać komentatorów, a niby co Villa takiego egoistycznego zrobił, może to że podał do Silvy ?
Czy raz oddał strzał bo miał dobrą okazję....
0
Wstydzę się, nawet chwilowo zapadłem się pod ziemie.
Przepraszam Cię Torres !!
0
Chyba ja :(
0
Chyba przegrałem zakład.
0
na sentymenty może i nie , ale na szacunek już tak.
0
Torres w ataku, więc Thaiti ma duże szansę na przynajmniej remis.
0
Nie ma to jak traktować zawodnika jak zużytą prezerwatywę.
Może i najlepsze lata ma za sobą, ale wciąż jest to żywa legenda reprezentacji Hiszpanii i nie jeden zespół dałby się za niego pokroić.
0
Zapowiada się łatwy mecz dla La Roji.
0
Wolę oglądać Messiego na boisku niż w więzieniu.
0
Niech tylko nie ograniczają Neymara w Barcelonie, chcę oglądać jego magię, a nie nudne wycofywanie do tyłu.
0
Takiego Neymara chcemy oglądać.
0
Oo Co zrobił Neymar, brawo :)
0
Jeśli Thiago odejdzie, to się delikatnie mówiąc bardzo zdenerwuje.
To tylko potwierdzi nieudolności aktualnego zarządu i trenera.
Ciągle liczę jednak, że jakoś go przekonają do pozostania.
Thiago to nasza przyszłość.
0
to Neymar będzie miał przewalone.
0
Ja sobie wybaczam, nawet na poprawę nastroju zrobię sobie dobrą kolację :D
0
Szkoda tarzana, mam nadzieję, że to ostatnio zabieg odnośnie kolan i w przyszłości wszystko będzie okej.
0
Wstydzę się, ale co zrobić, będę musiał jakoś z tym żyć :)
0
Wstałem, patrzę i oczom nie wierzę, brawo Thiago!
Żałuje, że nie nie obejrzałem tego meczu :P