0

Wygraliśmy :)

0

Chyba wygramy :D

0

Mówiłem, że Alexis strzeli :D

0

1-0 :(

0

Nie ma.

0

Alexis jeszcze ma czas :P

0

1-1 :)

0

1-0 w plecy

0

Jest tak :)
a teraz czekamy na bramkę Alexisa :D

0

Nie lubisz Robercika ? :(

0

Wierzysz, że onet wymyślił te słowa i przypisał od tak Cruyffowi ?
Ja tam w sumie przymykam oko na to co piszą na tym portalu, ale niektóre artykuły są potwierdzone. Nie wiem jak z tym :)

0

No jest Alexis, może coś ustrzelimy :)

0

No zobaczymy co pokaże Deulofeu.

0

Niestety za duża konkurencja dla Bojana u nas.
Dobrze by było jakby został w Milanie, zaniżyłby przynajmniej średnią wieku w ich drużynie.

0

Mam nadzieję, że przyszłością Thiago będzie Barca.

0

Ameryki nie odkrył.

0

Masz mój topór.

0

Nie wiem co wy macie z tym zarządem, to chyba trener decyduje, który zawodnik ma grać, o ile się nie mylę ...

0

No Klopp akurat to świetne porównanie, uwielbiam reakcje tego trenera na wydarzenia boiskowe.
Widać, że zawodnicy w pełni mu ufają i zostawiają zdrowie na boisku.
Zrobił z BVB świetną ekipę, dlatego ma u mnie spory szacunek.

0

Wolałbym, żeby zamiast się smucić, sprawił, że ja sam będę szczęśliwy :D

0

Tito makes me cry.

0

Tu nie chodzi o formę, to nie jest tak, że nasi zawodnicy nie mają formy.
Po prostu gramy inaczej, bardziej przewidywalnie, bez elementu zaskoczenia.
Brak ruchu z przodu, zawodnicy stoją na swoich pozycjach jak słupy soli.
W tym meczu z ManU Villa i Pedro w pierwszej połowie mieli więcej sytuacji do strzelenia bramki, niż teraz w całych meczach z drużynami pokroju Valladolid czy Getafe.
Wykończenie, wykończeniem, ale brak dochodzenia do sytuacji to też w dużym stopniu wina ospałości całej drużyny.
Teraz to do mnie dotarło, że większość zawodników (Xavi, Iniesta, Pedro, Villa) dusi się w tej taktyce zastosowanej przez Villanove.
Zobaczcie ile strzałów celnych zostało oddanych w tym finale przez Inieste i Xaviego, które z najwyższym trudem bronił VdS. Czy nagle Ci zawodnicy zapomnieli jak się gra? Wątpię, że mamy aż takiego pecha, że wypaliło nam się 3/4 składu.
Nawet jeśli rzeczywiście mamy takiego pecha, to uważam, że wina również leży w sposobie gry drużyny.
Tutaj nie widać Messidependencji, Messi chyba miał mniej sytuacji w tym meczu do strzelenia niż jego koledzy z ataku. Widać, że zawodnicy nie zastanawiali się komu podawać, podawali temu co był dobrze ustawiony.
Teraz jest na siłę granie na Messiego nawet jak ten ma 3 rywali na plecach.
Muszą być tutaj wprowadzone korekty, bo inaczej daleko nie zajedziemy, nawet z Neymarem.

0

Dobrze, że to sobota, Miki nie przegapi dobranocki.

0

Ale bramka, Pedrito się odblokowuje, co za niespodzianka :)

0

Wnisek taki Cesc i Villa nie powinni grać razem, bo za każdym razem jak gra ten duet to jest tragedia, kompletne nie rozumienie się na boisku.
Nie wiem czemu Tito zawsze ustawia, tak fatalnie nie sprawdzone zestawienia.
Jak na razie najlepiej było Villa - Messi i Alexis - Cesc i tego się powinien trzymać trener.

0

Zaraz wchodzi supersnajper.

0

Villa obniża swoją cenę.

0

Zapisałeś która minuta?

0

hehe jestem za, Roura masywny chłop, to się łatwo obrońcą Realu nie da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?